Nawigacja
Strona Główna
Ogłoszenia
Ważne adresy
Gminne linie PKS
PKS
Pogoda
Archiwum
Forum
Regulamin portalu
Linki
Kontakt
Szukaj
Warto zajrzeć
Porozmawiajmy
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Dni Ślesina 2015
26/07/2015 11:59
Zdania co do organizacji tegorocznej edycji Dni Ślesina są podzielone. 23% ankietowanych uznało imprezę za bardzo udaną, a 14% głosujących oceniło jej poziom za porównywalny z ubiegłorocznym. Jednak już 32% ankietowanych chciałoby odświeżenia formuły święta miasta, w tym na przykład wprowadzenia wystąpień kabaretowych. 19% internautów nie było zadowolonych z zabawy w czasie Dni Ślesina. Natomiast 13% nie brało w niej udziału. Relacja pod adresem: http://tvwielkopo.
..dni-lesina

Likwidowane 'Termy Ślesińskie'
07/07/2015 20:29
Internauci nie mają zdecydowanego zdania na temat losów "Term Ślesińskich", które rokrocznie przynoszą gminie straty. Większość głosujących jest jednak za pozostawieniem spółki w rękach samorządu (50%). Nieco mniej internautów (44%) uznało za korzystniejsze rozwiazązanie sprywatyzowanie ośrodka i odciążenie budżetu gminy dodatkowymi kosztami (ok. 260 tys. zł rocznie). Zgodnie z zapowiedziami burmistrza spółka ma być do końca roku zlikwidowana.

Monitoring uliczny
10/02/2015 19:58
Pomimo pewnego ograniczenia prywatności mieszkańcy gminy Ślesin są za wprowadzaniem w miejscach publicznych monitoringu. 52% głosujących uznało to za dobry sposób na uspokojenie brawury na drodze, czy walkę z przedstępstwami lub wandalizmem. Z drugiej strony 32% mieszkańców sprzeciwia się wprowadzaniu do przestrzeni publicznej kolejnych kamer, które wpływają na inwigilowanie obywateli. 16% internatów uznało takie działania za nieskuteczne.

Ocena rozwoju gminy
20/10/2014 00:27
Większość mieszkańców, 70%, negatywnie oceniła minione lata pod wględem inwestycji i rozwoju gminy. Brak większych zmian zauważyło 10% osób. Czas pokaże, czy te opinie przełożą się na wyniki w wyborach samorządowych. 20% ankietowanych uznało jednak, że wiele pozytywnych przemian zaszło w ostatnich latach i można je uznać za udane.

Bezpieczeństwo
11/09/2014 18:37
Wakacje minęły dość spokojnie. Pomimo to większość ankietowanych, 49%, uznało, że nie jest bezpiecznie i warunki sprzyjają wypadkom nad wodą. 28% osób stwierdziło jednak, że korzystanie z kąpieli było bezpieczne pod warunkiem, że kąpiący przestrzegali zasad bezpieczeństwa, np. nie pływali po spożyciu alkoholu. 17% internautów bardzo pozytywnie oceniło gminne kąpieliska i poziom ich kontroli. Natomiast 6% głosujących nie korzystało latem z naszych jezior.

Dni Ślesina 2014
11/08/2014 17:59
Ankietowani nie uznali tegorocznej imprezy za udaną. Większość, bo 67% głosujących, była zawiedziona atrakcjami. Przyznawali, że brakowało gwiazd na wieczornych koncertach. 13% osób jednak stwierdziło, że Dni Ślesina była bardziej atrakcyjne niż rok temu, a kolejne 10% internautów bawiło się równie dobrze jak w 2013 roku. Oddano 194 głosy.

Ocena naszych radnych
28/06/2014 21:36
Za parę miesięcy wybory samorządowe i jak wynika z ankiety możemy liczyć na spore zmiany w Radzie Miasta i Gminy Ślesin. Aż 81% głosujących nie jest zadowolonych z pracy swojego radnego i deklaruje oddanie głosu na inną osobę. Z drugiej strony 13% ankietowanych wyraziło zadowolenie z działań swojego radnego i będzie na niego głosować 16 listopada. Natomiast 6% mieszkańców nie interesuje się tym, co robi jego gminny reprezentant. /Wyniki na podstawie 501 oddanych głosów./

20/06/2014 19:12
Uzyskanie opinii mieszkańców gminy Ślesin na temat wykorzystania środków unijnych przez Gminę Ślesin jest celem jednej z pisanych prac magisterskich. Jej autorka prosi o pomoc w zbieraniu opinii na ten temat. Ankieta znajduje się pod adresem: http://www.interan
kiety.pl/interanki
eta/23882272a4e19a
41b99bb20453304280
.xml

Nowy dyskont spożywczy
23/02/2014 12:01
Wiele osób cieszy się z wybudowania znanego dyskontu spożywczego przy obwodnicy Ślesina. Zadowolenie wyraziło 45% głosujących. Nie zabrakło jednak bardziej krytycznego spojrzenia - 22% osób obawia się o mniejsze prywatne sklepy spożywcze, które mogą mieć problemy z utrzymaniem dotychczasowej liczby klientów. 11% ankietowanych nie zauważyło wpływu owego sklepu na ceny produktów w mieście. Z ankiety dowiadujemy się również o tym, że 22% internautów nie robi zakupów w Ślesinie.

Komunikacja publiczna
21/01/2014 22:28
Po ponad roku od wprowadzenia promocyjnych kursów liniowych PKS nadal większość głosujących wolałoby podróżować autobusami MZK. 65% osób opowiada się za przywróceniem poprzednich linii. 26% internautów jest jednak zadowolonych z usług PKS - przewoźnika, który nadal będzie obsługiwać kursy gminne. 8% ankietowanych wolałoby jeździć autobusami innej firmy.

Aktualnie online
Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 93
Najnowszy użytkownik: Matthewot
 Regulamin Portalu Gminy Ślesin
Umieszczając swój komentarz prosimy pamiętać, aby w dyskusji nie zapominać o kulturze wypowiedzi, przestrzeganiu prawa oraz szacunku do innych użytkowników serwisu.

Każdy użytkownik serwisu publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Gminy Ślesin nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na łamach serwisu.

§ 1 Zasady ogólne

* Niniejszy regulamin jest udostępniany w celu zapoznania się z ogólnymi zasadami działania serwisu.
* Każdy użytkownik serwisu gminaslesin.hostpark.pl udzielający wypowiedzi lub zakładający konto w serwisie zgadza się na warunki oraz akceptuje niniejszy regulamin.
* Redakcja Serwisu Gminy Ślesin gminaslesin.hostpark.pl ma prawo do usuwania wybranych materiałów, postów użytkowników, bądź ich kont jeśli będą one naruszały niniejszy regulamin, m.in. w przypadku:
- wzywania do popełnienia przestępstw, treści sprzecznych z zasadami współżycia społecznego, naruszania dobrego imienia, wzywania do nienawiści rasowej, wyznaniowej czy etnicznej, propagowania przemocy,
- używania słów powszechnie uznawanych za wulgarne, bądź nieprzyzwoite lub zawierające analogiczne treści niewerbalne (zdjęcia, grafiki etc.),
- pisania postów z kont o tym samym adresie IP, czyli dopuszczania się tzw. "dyskusji samego ze sobą",
- zamieszczania danych osobowych lub adresowych osób trzecich oraz publicznego kierowania w ich stronę pomówień lub obraźliwych treści,
- niezgodności wpisu z tematem komentowanego artykułu,
- umieszczania treści obscenicznych i obraźliwych wobec osób trzecich, naruszania zasad Netykiety.
* Jeśli dana wypowiedź łamie obowiązujące zasady prosimy o poinformowanie o tym Administratora. Wypowiedź zgłoszona do Administratora może zostać usunięta.
* Wpisy niezalogowanych użytkowników są zamieszczane po uprzedniej akceptacji administratora portalu.
* Każdy użytkownik serwisu ma prawo zgłosić do Administratora post/komentarz, który jego zdaniem narusza wyżej wymienione zasady oraz w jakikolwiek inny sposób narusza dobra osobiste osób trzecich.
* Decyzja usunięcia bądź zablokowania konta użytkownika jest komunikowana danemu użytkownikowi za pomocą adresu e-mail podanego przy rejestracji.

§ 2 Treść strony

* Serwis gminaslesin.hostpark.pl ma charakter informacyjny..
* Administracja serwisu ma prawo do zmiany, bądź usunięcia ze strony materiałów, łamiących zasady użytkowania serwisu kont użytkowników lub umieszczonych przez nich treści.

§ 3 Zasady użytkownika

* Użytkownik powinien odpowiednio zabezpieczyć swoje konto przed włamaniem. Użytkownik zobowiązuje się do ustawienia bezpiecznego, trudnego do odgadnięcia dla osób niepowołanych hasła.
* W razie podejrzenia niepowołanego korzystania z konta użytkownika powinno się niezwłocznie zgłosić ten fakt administratorowi serwisu gminaslesin.hostpark.pl
* Treści publikowane przez użytkowników Portalu Gminy Ślesin gminaslesin.hostpark.pl w komentarzach i profilu muszą być zgodne z ogólnie przyjętymi zasadami etykiety i dobrego wychowania. Używanie przekleństw, pomówień, ubliżanie lub zamieszczanie ewidentnie niestosownych do profilu serwisu informacji będzie podlegało stosownym działaniom ze strony administratora serwisu gminaslesin.hostpark.pl
* Zabrania się działań mogących zakłócić pracę serwisu lub utrudnić do niego dostęp przez innych użytkowników.
* Zabrania się wykorzystywania serwisu gminaslesin.hostpark.pl do rozpowszechniania lub rozsyłania niepożądanych informacji handlowych (spam).
* Zabrania się umieszczania odnośników (linków) lub adresów stron internetowych zawierających treści pornograficzne, obsceniczne, wulgarne, zawierające nielegalne oprogramowanie, stron z torrentami powiązanymi z nielegalnym oprogramowaniem lub muzyką i filmami, i wszystkie inne naruszające prawa serwisu.
* Posiadając profil użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie danych zawartych w profilu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celach utrzymania konta.

§ 4 Prawa użytkownika

* Użytkownik ma prawo do swobodnego korzystania z serwisu gminaslesin.hostpark.pl, tj. jego publicznych zasobów.
* Użytkownik ma prawo do swobodnego korzystania z własnego konta nie łamiąc jednocześnie zasad oraz regulaminu użytkowania serwisu gminaslesin.hostpark.pl.
* Użytkownik ma prawo do umieszczania komentarzy do materiałów zamieszczonych w serwisie gminaslesin.hostpark.pl.
* Użytkownik ma prawo do likwidacji swego konta w dowolnym dla siebie momencie.

§ 5 Prawa serwisu gminaslesin.hostpark.pl

* Serwis ma prawo do zmiany parametrów konta użytkownika.
* Serwis ma prawo zmiany swojej funkcjonalności oraz swojego wyglądu.
* Serwis ma prawo do okresowego wyłączenia lub zawieszenia strony gminaslesin.hostpark.pl bez wcześniejszego powiadomienia użytkowników.
* Serwis ma prawo usuwania konta łamiących niniejszy regulamin użytkowników.
* Serwis ma prawo do własnego redagowania treści i zawartości serwisu lub treści zamieszczanych przez użytkowników serwisu.
* Serwis ma prawo do zmiany lub modyfikacji niniejszego regulaminu.

§ 6 Odpowiedzialność Serwisu

* Serwis nie ponosi odpowiedzialności za umieszczane przez użytkowników treści na stronie gminaslesin.hostpark.pl
* Serwis nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystywanie zawartych w nim materiałów bądź treści przez użytkowników lub osoby trzecie.
* Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treści reklamowe i usługi z nimi związane, które nie są wykonywane przez serwis gminaslesin.hostpark.pl
* Serwis nie ponosi odpowiedzialności za spowodowaną czynnikami zewnętrznymi utratę danych zamieszczonych przez użytkownika na serwisie gminaslesin.hostpark.pl
* Serwis nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie przez osoby trzecie utraconych danych użytkownika serwisu gminaslesin.hostpark.pl spowodowanych słabym lub niestarannym zabezpieczeniem dostępu do swojego profilu.
* Wszystkie treści oraz materiały umieszczane przez użytkowników serwisu gminaslesin.hostpark.pl są rejestrowane: numery IP z których umieszczane są dane osobowe i wpisy, mogą w świetle obowiązującego prawa być przekazane organom państwowym w celach zapobiegania lub ścigania przestępstw.
Napisane przez mark dnia czerwiec 27 2011 · 25 komentarzy · 8195 czytań · Drukuj

Dodaj do:

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój? Ukaże się po akceptacji przez administrację portalu.

Dodaj komentarz
Nick:


Kod potwierdzający:


Wpisz kod potwierdzający:


Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Ostrzeżenie IMGW

Burze z gradem

(stopień I)

Obszar:województwo wielkopolskie
Ważność: od 2017-07-20 7:30 do 2017-07-21 7:30
Przebieg: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu do 30 mm, oraz porywami wiatru do 70 km/h. Lokalnie opady gradu.
Warunki meteo


Warunki pogodowe.
Okres fen.: pełnia lata

Parametry pogodowe
O stronie...
Drodzy Internauci! Niniejsza witryna powstała z prywatnej inicjatywy, a jej twórca nie otrzymuje korzyści finansowych z jej prowadzenia. Nie jest też związany w żaden sposób z UMiG Ślesin. Wszelkie uwagi, sugestie, zażalenia do treści tego Serwisu proszę kierować na adres: mark014@gazeta.pl
Tą drogą można podać do publikacji informacje lub aktualne dane związane z podmiotami działającymi na terenie gminy Ślesin.

Jedynymi oficjalnymi stronami prowadzonymi przez pracowników Urzędu Miasta i Gminy Ślesin są gmina.slesin.pl i umig.slesin.pl i tylko za nie odpowiadają. Proszę o rozróżnienie tych adresów! Portal gminaslesin.hostpark.pl nie jest z nimi powiązany.
Ogłoszenia
Ostatnio dodane:
Praca sezonowa w barze przy plaży
Zatrudnię młodą uczącą się osobę do pracy sezonowej
DOM W MIEJSCOWOŚCI DĄB KOŁO ŚLESINA
MDM Osiedle "Leśny Zakątek" koło Ślesina
Zatrudnię opiekunkę dla rocznej dziewczynki
Kompletny zestaw komputerowy na sprzedaż
Nowy dom w Ślesinie
SKomp SKLEP I SERWIS KOMPUTEROWY
Trampoliny na sprzedaż
Szukam kierowcy na solo prawo jazdy kat "C" i na Tandem "C+E"
Chcesz dodać ogłoszenie? Napisz jego treść i prześlij na adres: mark014@gazeta.pl
Gmina Ślesin
bullet Położenie
bullet Historia
bullet Kuchnia ochweśnicka
bullet Rzeźba terenu
bullet Krajobraz
bullet Klimat
bullet Jezioro Licheńskie
bullet Jezioro Ślesińskie
bullet Jezioro Mikorzyńskie
bullet Kanał Ślesiński
bullet Wody podziemne
bullet Ochrona środowiska
bullet Surowce mineralne
bullet Gleby
bullet Szata roślinna
bullet Zwierzęta
bullet Środowisko geograficzne
bullet Środowisko przyrodnicze
bullet Komunikacja
bullet Funkcje
bullet Przekształcenia antropologiczne
bullet Mapa gminy Ślesin
Aktualna pogoda
Licheń
bullet Bazylika NMP
bullet Inne obiekty
bullet Historia sanktuarium
bullet Program posługi
bullet Dojazd
Baza turystyczna
bullet Zabytki
bullet Noclegi
bullet Szlaki rowerowe
bullet Ośrodki rekreacyjne
bullet Punkty gastronomicze
bullet Gospodarstwa agroturystyczne
Ankieta
Po 10 latach istnienia Serwisu Gminy Ślesin portal powinien...

zachować swoją obecną formę, ale pod innym adresem

zamienić się w stronę na portalu społecznościowym Facebook

zakończyć swoje funkcjonowanie

Fotogaleria
bullet Zaśmiecone brzegi Jeziora Mikorzyńskiego
bullet Zapomniany pagórek
bullet Wysoki poziom wody w jeziorach - maj 2010
bullet Galeria zdjęć
bullet Suchy czerwiec 2008
bullet Pamiątka minionych wakacji
Współpraca
Kibicujesz LKSowi Ślesin lub śledzisz inne gminne rozgrywki sportowe, organizujesz, wiesz lub byłeś na imprezie w twojej miejscowości, możesz podzielić się z innymi wydarzeniami ze swojej parafii lub po prostu chcesz poinformować o tym co dzieje się w twojej okolicy?
Napisz artykuł (lub choćby krótką informację) do naszego serwisu o gminie Ślesin. Dzięki Twojej pomocy, miejsce to może być cennym źródłem wymiany informacji między mieszkańcami. Nie musisz podawać swoich danych, wystarczy kontakt poprzez mail lub zalogowanie do serwisu i wysłanie wiadomości. Twórzmy ten portal razem!
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło