Nawigacja
Strona Główna
Ogłoszenia
Ważne adresy
Gminne linie PKS
PKS
Pogoda
Archiwum
Forum
Regulamin portalu
Linki
Kontakt
Szukaj
Warto zajrzeć


Promocja

Porozmawiajmy
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Ocena rozwoju gminy
20/10/2014 00:27
Większość mieszkańców, 70%, negatywnie oceniła minione lata pod wględem inwestycji i rozwoju gminy. Brak większych zmian zauważyło 10% osób. Czas pokaże, czy te opinie przełożą się na wyniki w wyborach samorządowych. 20% ankietowanych uznało jednak, że wiele pozytywnych przemian zaszło w ostatnich latach i można je uznać za udane.

Bezpieczeństwo
11/09/2014 18:37
Wakacje minęły dość spokojnie. Pomimo to większość ankietowanych, 49%, uznało, że nie jest bezpiecznie i warunki sprzyjają wypadkom nad wodą. 28% osób stwierdziło jednak, że korzystanie z kąpieli było bezpieczne pod warunkiem, że kąpiący przestrzegali zasad bezpieczeństwa, np. nie pływali po spożyciu alkoholu. 17% internautów bardzo pozytywnie oceniło gminne kąpieliska i poziom ich kontroli. Natomiast 6% głosujących nie korzystało latem z naszych jezior.

Dni Ślesina 2014
11/08/2014 17:59
Ankietowani nie uznali tegorocznej imprezy za udaną. Większość, bo 67% głosujących, była zawiedziona atrakcjami. Przyznawali, że brakowało gwiazd na wieczornych koncertach. 13% osób jednak stwierdziło, że Dni Ślesina była bardziej atrakcyjne niż rok temu, a kolejne 10% internautów bawiło się równie dobrze jak w 2013 roku. Oddano 194 głosów.

Ocena naszych radnych
28/06/2014 21:36
Za parę miesięcy wybory samorządowe i jak wynika z ankiety możemy liczyć na spore zmiany w Radzie Miasta i Gminy Ślesin. Aż 81% głosujących nie jest zadowolonych z pracy swojego radnego i deklaruje oddanie głosu na inną osobę. Z drugiej strony 13% ankietowanych wyraziło zadowolenie z działań swojego radnego i będzie na niego głosować 16 listopada. Natomiast 6% mieszkańców nie interesuje się tym, co robi jego gminny reprezentant. /Wyniki na podstawie 501 oddanych głosów./

20/06/2014 19:12
Uzyskanie opinii mieszkańców gminy Ślesin na temat wykorzystania środków unijnych przez Gminę Ślesin jest celem jednej z pisanych prac magisterskich. Jej autorka prosi o pomoc w zbieraniu opinii na ten temat. Ankieta znajduje się pod adresem: http://www.interan
kiety.pl/interanki
eta/23882272a4e19a
41b99bb20453304280
.xml

Nowy dyskont spożywczy
23/02/2014 12:01
Wiele osób cieszy się z wybudowania znanego dyskontu spożywczego przy obwodnicy Ślesina. Zadowolenie wyraziło 45% głosujących. Nie zabrakło jednak bardziej krytycznego spojrzenia - 22% osób obawia się o mniejsze prywatne sklepy spożywcze, które mogą mieć problemy z utrzymaniem dotychczasowej liczby klientów. 11% ankietowanych nie zauważyło wpływu owego sklepu na ceny produktów w mieście. Z ankiety dowiadujemy się również o tym, że 22% internautów nie robi zakupów w Ślesinie.

Komunikacja publiczna
21/01/2014 22:28
Po ponad roku od wprowadzenia promocyjnych kursów liniowych PKS nadal większość głosujących wolałoby podróżować autobusami MZK. 65% osób opowiada się za przywróceniem poprzednich linii. 26% internautów jest jednak zadowolonych z usług PKS - przewoźnika, który nadal będzie obsługiwać kursy gminne. 8% ankietowanych wolałoby jeździć autobusami innej firmy.

22/12/2013 16:22
Znalazłem czarny odtwarzacz mp3 na leśnej drodze z Energetyka do OSIRu. Właściciel niech poda marke odtwarzacza i numer telefonu, oddzwonię.

teresa
20/11/2013 12:57
Świetna strona pozdrawiam i pierwszy raz coś piszę ,pozdrawiam Teresa

Nowa "ustawa śmieciowa"
07/11/2013 22:23
W zasadzie jesteśmy zadowoleni ze zmian jakie przyniosła tzw. "ustawa śmieciowa" z wymogiem segregacji odpadów i opłatą dla wszystkich mieszkańców. 41% Internautów jest zadowolonych z funkcjonowania nowych przepisów. Podobna liczba osób, 43%, nie widzi różnic w utrzymaniu czystości w gminie, ale wskazuje na wyższe opłaty. Zdecydowanie negatywnie widzi tę sprawę 17% głosujących.

Aktualnie online
Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 85
Najnowszy użytkownik: Aniaz
Informacje
Jarmark z gęsią w roli głównej
InformacjeGęś po ślesińsku, pierogi z gęsiną i czernina. Wszystkiego tego można było spróbować podczas Jarmarku Ochweśnickiego w Ślesinie. Zobacz zdjęcia i relację. Relacja TV Wielkopolska
Ślesin kiedyś słynął z gęsi. Później o niej nieco zapomniano, ale od kilku lat miejscowi próbują przypomnieć kulinarne tradycje tego regionu. Co roku w listopadzie odbywa się tam Festiwal Kuchni Ochweśnickiej. Teraz na ślesińskim rynku zorganizowano Jarmark Ochweśnicki.
Przez cały dzień na scenie swoje talenty prezentowała młodzież, a Koła Gospodyń Wiejskich z gminy Ślesin częstowały przysmakami miejscowych. Poza przysmakami z gęsi na stołach pojawił się pyrczok, obsypunka, dziady z kapustą i drożdżowiec.
Źródło: konin.LM.pl
mark dnia październik 19 2014 23:11:14 · 14 komentarze · 529 czytań · Drukuj
PKS Racot kolejnym rywalem LKS-u
LKS ŚlesinW niedzielę o godz.14:00 piłkarze LKS-u Ślesin rozegrają kolejne spotkanie w IV lidze. Tym razem nasi piłkarze udadzą się w daleką podróż do Racotu, by rozegrać mecz z tamtejszym Piłkarskim Klubem Sportowym.
W poprzednim sezonie dwa razy górą byli ślesinianie, którzy pokonali zespół PKS-u 3:0 (u siebie) i 3:2 (na wyjeździe) >>>
W najbliższy weekend także zespoły młodzieżowe LKS-u Ślesin rozegrają swoje mecze ligowe:
Młodzik Starszy: LKS ŚLESIN - Warta Rumin, sobota 25.10.2014, godz.10:00 (Stadion Miejski w Ślesinie)
Trampkarz Starszy: GKS Osiek Wielki - LKS ŚLESIN - sobota 25.10.2014, godz.11:00
Źródło: lks-slesin.futbolowo.pl
mark dnia październik 24 2014 22:53:52
0 komentarzy · 4 czytań · Drukuj
26 października w południe - Zapal Znicz Pamięci!
Jak co roku od sześciu lat, w południe w październikową niedzielę w wielu miastach nie tylko Wielkopolski zapłoną znicze w miejscach pamięci narodowej związanych z II Wojną Światową. Akcja dotyczy ziem wcielonych w czasie II wojny światowej do Rzeczy.
W ramach akcji namawiamy do zapalenia znicza oraz przesłania zdjęcia na stronę internetową Radia Merkury Poznań znicz@radiomerkury.pl lub znicz@dzieje.pl Lista lokalnych miejsc kaźni, przygotowana przez piony edukacyjne IPN oraz więcej informacji znajduje się na stronie www.ipn.pl/zapal-znicz. (w miarę możliwości prosimy o pomniejszanie zdjęć).
Akcja medialno-edukacyjna pod hasłem „Zapal znicz pamięci” ma na celu uczczenie pamięci regionalnych bohaterów, na których dokonywano egzekucji za to, że byli Polakami, patriotami, ludźmi aktywnymi społecznie – elitą narodu polskiego.
Celem akcji jest też przypomnienie, że warunki okupacji na ziemiach wcielonych do III Rzeszy były znacznie gorsze niż w Generalnym Gubernatorstwie. Zobacz szczegóły.
Źródło: radiomerkury.pl
mark dnia październik 24 2014 20:40:58
0 komentarzy · 6 czytań · Drukuj
Program wyborczy Sławomira Królaka
Kandydat na burmistrza Miasta i Gminy Ślesin, Sławomir Królak, na swoim facebookowym profilu wyborczym przedstawia główne punkty programu, który chciałby realizować wraz ze swoimi kandytami na radnych.
Przede wszystkim skupia się na poprawieniu sytuacji ludzi młodych, którzy po ukończeniu studiów szukają pracy. Wspomina też o warunkach bytowych młodych rodzin, mieszkaniach, opiece w przedszkolach i dobrej edukacji ich dzieci. Podkreśla również znaczenie godnego życia ludzi starszych.
Zobacz główne punkty programu wyborczego.
Tekst w oparciu o informacje na profilu Sławomira Królaka w portalu Facebook
mark dnia październik 24 2014 13:34:48
18 komentarzy · 581 czytań · Drukuj
Zaproszenie na mecz
mark dnia październik 24 2014 00:16:58
11 komentarzy · 159 czytań · Drukuj
Świąteczny pobyt w Licheniu
LicheńNa bożonorodzeniowy turnus zaprasza do siebie licheńskie sanktuarium. Od 12 lat organizuje świąteczny pobyt dla osób, które chcą przeżyć ten czas w szczególny sposób.
Ojcowie marianie zapraszają do siebie osoby samotne, a także rodziny, które chcą uniknąć przedświątecznych przygotowań i skupić się na duchowym przeżywaniu Bożego Narodzenia.
Nieodłącznym elementem świąt Bożego Narodzenia są uroczysta kolacja wigilijna oraz pasterka. Po wieczerzy wigilijnej i wręczeniu prezentów będzie wspólne kolędowanie. Tuż przed północą wszyscy udadzą się do bazyliki, aby wziąć udział w uroczystej pasterce.
Źródło: konin24.info
mark dnia październik 23 2014 22:31:24
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 11 czytań · Drukuj
XVII Turniej Szachowy "Trzeźwość"
Szachy - Gambit Ślesin19 października 2014r. w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie odbył się XVII Turniej Szachowy „Trzeźwość” pod patronatem Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Ślesinie.
Jak co roku patronat nad imprezą objęła Gminna Komisja Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, która wspiera turniej od samego początku jego istnienia. Tradycją turnieju jest to, że każdy uczestnik turnieju jest nagradzany chociażby drobnym upominkiem. To sprawia, że wszyscy szachiści, co chociaż raz brali udział w Turnieju Trzeźwość, chętnie do nas wracają. Nagrody wręczali Pani Urszula Bachera Przewodniczącej Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Gminy Ślesin oraz Pan Michał Chmielewski Dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Ślesinie.
Źródło: Robert Majdecki - Gambit M-GOK Ślesin
mark dnia październik 21 2014 21:43:14
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 78 czytań · Drukuj
Warsztaty z pracownikiem MONAR-u
BibliotekaPracownik MONAR-u, terapeuta, instruktor terapii uzależnień p. Paweł Malcherczyk odpowiedział na zaproszenie Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Ślesin i przeprowadził warsztaty zajęciowe z młodzieżą ślesińskiego Gimnazjum. W warsztatach wzieły udział klasy III d, III a oraz III b. Spotkanie to miało na celu uświadomienie zagrożeń, jakie wynikają z zatopienia się w świat różnorakich używek (dopalacze, narkotyki, alkohol). Pokazanie, że ten świat, na początku ciekawy i piękny, z czasem potrafi przemienić się w istny koszmar dla osoby uzależnionej oraz jej najbliższych. Zdjęcia.
Mamy nadzieję, że młodzież po spotkaniu chętnie uzupełni swoją wiedzę korzystając z literatury fachowej zakupionej przez BPMiG Ślesin w ramach projektu Priorytet 2.
Źródło: slesin.naszabiblioteka.com
mark dnia październik 21 2014 21:34:27
0 komentarzy · 14 czytań · Drukuj
Remis w meczu na szczycie
W niedzielę na boisku w Licheniu Starym spotkały się dwie drużyny, które jeszcze w tej rundzie nie straciły punktu. Przeciwnikiem miejscowego Strażaka była drużyna SKP II Słupca. Po ciekawym widowisku mecz zakończył się rezultatem 1:1. Bramkę dla gości zdobył Łukasz Jaszczak, a dla gospodarzy Mateusz Kluga.
Warto dodać, że ten mecz oglądało blisko 200 kibiców. Kolejnym rywalem Strażaka będzie drużyna Zjednoczonych Rychwał. Mecz odbędzie się w sobotę 25.10.2014 w Licheniu Starym. Zapraszamy wszystkich kibiców.
Skład: Kurczewski K., Woźniak D., Małecki T., Wysocki Z., Lenartowski K., Kluga M., (70' Łęt D)., Andzrejczak K., Łukaszewski B., Bultrowicz D., ( 65' Dul Z)., Linartowski M. Rezerwowi: Śpiewak D., Jarmuż W., Dul M., Dobrychłop K.
Tekst i zdjęcia: Strażak Licheń
mark dnia październik 21 2014 17:20:07
0 komentarzy · 55 czytań · Drukuj
Intryga


Źródło: KDK Konin
mark dnia październik 21 2014 15:00:00
0 komentarzy · 28 czytań · Drukuj
Kampania po ślesińsku
InformacjePlakaty, billboardy, ulotki, ale nie tylko. Jakie pomysły na przekonanie do siebie wyborców mają kandydaci na burmistrza Ślesina? I w jakich miejscach można ich spotkać? Zobaczcie sami! Zdjęcia
Już na wjeździe do Ślesina kandydaci wręcz biją się o uwagę kierowców. W jednym szeregu na billboardach znaleźli się Mariusz Zaborowski, nieco dalej Jan Niedźwiedziński i Sławomir Królak. Zabrakło tylko Eugeniusza Szymczaka, którego kampania jest właściwie niewidoczna.
Źródło: konin.LM.pl
mark dnia październik 20 2014 20:17:40
Czytaj więcej · 23 komentarze · 995 czytań · Drukuj
Kandydaci do Rady Powiatu
Powiat konińskiDo Rady Powiatu Konińskiego z gminy Ślesin zarejestrowano 7 list komitetów wyborczych z 39 kandydatami. Jednak tylko 3 z nich może reprezentować naszą gminę na szczeblu powiatowym.
W najbliższych wyborach będziemy wybierać kandydatów z Komitetu Wyborczego PSL, KW Prawo i Sprawiedliwość, KW Platforma Obywatelska RP, KKW SLD Lewica Razem, KWW "Porozumienie Prawicy", KWW Energia dla Powiatu, KWW Nowoczesny Powiat, KW Towarzystwo Samorządowe.
Źródło: wybory2014.pkw.gov.pl
mark dnia październik 19 2014 23:44:00
Czytaj więcej · 11 komentarzy · 1025 czytań · Drukuj
Jan Niedźwiedziński na Święcie Pyrczoka i Jarmarku Ochweśnickim
11 października kandydat na Burmistrza Ślesina Jan Niedźwiedziński uczestniczył w Święcie Pyrczoka. Po występach i rozdaniu nagród Jan Niedźwiedziński wręczył bukiet kwiatów przewodniczacej KGW Piotrkowice Wandzie Waleriańczyk w podziękowaniu za zorganizowanie konkursu na najlepszego pyrczoka. Galeria zdjęć.
Spotkał się z wicemarszałkiem sejmu VII kadencji, marszałkiem Eugeniuszem Grzeszczakiem, który obiecał dużą pomoc dla naszej gminy po przyszłych wyborach samorządowych, oraz szefem PSL-u w województwie wielkopolskim oraz Europosłem PSL - Andrzejem Grzybem.
W minioną sobotę wziął udział w jarmarku ochweśnickim. Galeria zdjęć.
Zobacz spot wyborczy.
Tekst w oparciu o informacje na profilu Jana Niedźwiedzińskiego w portalu Facebook
mark dnia październik 19 2014 22:03:17
39 komentarzy · 1544 czytań · Drukuj
Burmistrz na II Gminnym Dniu Edukacji Narodowej i Festiwalu Kuchni Ochweśnickiej
Burmistrz Miasta i Gminy Ślesin, Mariusz Zaborowski, brał udział w II Gminnym Dniu Edukacji Narodowej, gdzie spotkał się z dyrektorami, nauczycielami, seniorami oraz obsługą. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne. Galeria zdjęć.
Na facebookowym profilu relacjonuje też sobotni "Festiwal Kuchni Ochweśnickiej": "Koła Gospodyń Wiejskich oraz lokalne restauracje konkurują o najlepsze miejsca, przekazywane przez kilka lat przepisy, posłużyły do wydania książeczki kucharskiej. Umiejętności kulinarne Pań z KGW znane są nie tylko w naszej gminie, zdobywają wiele najwyższych miejsc na imprezach powiatowych i wojewódzkich. W roku 2013 podczas uroczystości 11 listopada, zapowiedziałem, że Gmina Ślesin będzie miała kolejną wyjątkową imprezę. Jarmark Ochweśnicki pozostanie na lata w kalendarzu imprez, jestem przekonany, że do Ślesina na to wyjątkowe wydarzenie, przyjeżdżać będą mieszkańcy nie tylko z naszego powiatu. Wszyscy mogliśmy spróbować wspaniałych smakołyków przygotowanych przez nasze mieszkanki. Na scenie prezentowali się wspaniali wykonawcy. LGD Dwa Mosty z Panią prezes Urszula Bachera na czele, po raz kolejny stanęło na wysokości zadania. Wspaniała impreza." Galeria zdjęć.
Tekst w oparciu o informacje na profilu Mariusza Zaborowskiego w portalu Facebook
mark dnia październik 19 2014 21:50:58
76 komentarzy · 2737 czytań · Drukuj
Papieskie apartamenty
LicheńW rocznicę wyboru Jana Pawła II na papieża, licheńskie sanktuarium udostępniło pielgrzymom apartamenty, w których nocował niegdyś nasz wielki rodak.
Zobacz materiał TV Wielkopolska.
Źródło: tvwielkopolska.pl
mark dnia październik 19 2014 21:14:12
0 komentarzy · 29 czytań · Drukuj
Kandydaci na stanowisko burmistrza i radnych
Urząd Miasta i Gminy ŚlesinJuż za miesiąc wybory samorządowe - najbardziej lokalne i w najbardziej widoczny sposób przekładające się na wygląd naszej miejscowości czy osiedla, podejmowane inwestycje i inicjatywy wychodzące naprzeciw potrzebom mieszkańców. Zobacz szczegóły.
Czy dotychczasowi radni dobrze się sprawdzili w swojej roli? Odpowiedzi na to pytanie będziemy mogli udzielić przy urnach w listopadzie. Zadecydujemy również kto będzie kierował naszą gminą przez kolejne lata. Wybór padnie na jednego z czterech kandydatów:
KRÓLAK SŁAWOMIR, zam. BISKUPIE, wiek: 47, KW Towarzystwo Samorządowe
NIEDŹWIEDZIŃSKI JAN, zam. POLE B, wiek: 62, Komitet Wyborczy PSL
SZYMCZAK EUGENIUSZ STEFAN, zam. HOLENDRY SZYSZYŃSKIE, wiek: 56 KW Prawo i Sprawiedliwość
ZABOROWSKI MARIUSZ JERZY, zam. ŚLESIN, wiek: 38, KWW Mariusza Zaborowskiego.
Źródło: wybory2014.pkw.gov.pl
mark dnia październik 17 2014 23:14:07
Czytaj więcej · 110 komentarzy · 7058 czytań · Drukuj
Zajęcia plastyczne

Źródło: M-GOK Ślesin
mark dnia październik 17 2014 22:21:46
0 komentarzy · 33 czytań · Drukuj
Koncert Trzech Tenorów

Źródło: M-GOK Ślesin
mark dnia październik 17 2014 22:19:12
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 37 czytań · Drukuj
XVII TURNIEJ SZACHOWY "TRZEŹWOŚĆ"
Szachy - Gambit ŚlesinMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie i Klub Szachowy Gambit M-GOK Ślesin zapraszają na XVII Turniej Szachowy „Trzeźwość” jako profilaktyka narkomanii i alkoholizmu.
Turniej odbędzie 19 października 2014 o godz.10:00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie. Zapisy od godz.9.00 do 9:45. Turniej ma charakter otwarty. Zostanie rozegrany w pięciu kategoriach:
I – przedszkolacy
II – do 12 lat
III – do 18 lat
IV – powyżej 18 lat
V – rodzice
Źródło: M-GOK Ślesin
mark dnia październik 17 2014 22:14:20
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 37 czytań · Drukuj

Warunki meteo


Warunki pogodowe.
Okres fen.: jesień właściwa

Parametry pogodowe
O stronie...
Drodzy Internauci! Niniejsza witryna powstała z prywatnej inicjatywy, a jej twórca nie otrzymuje korzyści finansowych z jej prowadzenia. Nie jest też związany w żaden sposób z UMiG Ślesin. Wszelkie uwagi, sugestie, zażalenia do treści tego Serwisu proszę kierować na adres: mark014@gazeta.pl
Tą drogą można podać do publikacji informacje lub aktualne dane związane z podmiotami działającymi na terenie gminy Ślesin.

Jedynymi oficjalnymi stronami prowadzonymi przez pracowników Urzędu Miasta i Gminy Ślesin są gmina.slesin.pl i umig.slesin.pl i tylko za nie odpowiadają. Proszę o rozróżnienie tych adresów! Portal gminaslesin.hostpark.pl nie jest z nimi powiązany.
Ogłoszenia
Ostatnio dodane:
Sprzedam skrzydło drzwiowe POL-SKONE
REJESTRATORY KAMERY CZARNE SKRZYNKI HD i Full HD od 85zł
ZNALEZIONO TELEFON NOKIA X2-00
Poszukiwana tablica rejestracyjna PKN 07466
Sprzedam rower dziecięcy
DJ ITAM na Twoją imprezę - zobacz FILMIKI! DJ i WODZIREJ
Kupię odznaki wojskowe
Praca - sprzedaż gazu w butlach
Operator maszyny do szycia pasow do materacy (Lamowka, Piping, Kedra)
Sprzedam pralkę angielskiej firmy Bush
Chcesz dodać ogłoszenie? Napisz jego treść i prześlij na adres: mark014@gazeta.pl
Gmina Ślesin
bullet Położenie
bullet Historia
bullet Kuchnia ochweśnicka
bullet Rzeźba terenu
bullet Krajobraz
bullet Klimat
bullet Jezioro Licheńskie
bullet Jezioro Ślesińskie
bullet Jezioro Mikorzyńskie
bullet Kanał Ślesiński
bullet Wody podziemne
bullet Ochrona środowiska
bullet Surowce mineralne
bullet Gleby
bullet Szata roślinna
bullet Zwierzęta
bullet Środowisko geograficzne
bullet Środowisko przyrodnicze
bullet Komunikacja
bullet Funkcje
bullet Przekształcenia antropologiczne
bullet Mapa gminy Ślesin
Aktualna pogoda
Licheń
bullet Bazylika NMP
bullet Inne obiekty
bullet Historia sanktuarium
bullet Program posługi
bullet Dojazd
Baza turystyczna
bullet Zabytki
bullet Noclegi
bullet Szlaki rowerowe
bullet Ośrodki rekreacyjne
bullet Punkty gastronomicze
bullet Gospodarstwa agroturystyczne
Ankieta
Na którego kandydata na burmistrza oddasz swój głos w najbliższych wyborach samorządowych?

Sławomira Królaka

Jana Niedźwiedzińskiego

Eugeniusza Szymczaka

Mariusza Zaborowskiego

Nie wybieram się na wybory

Fotogaleria
bullet Zaśmiecone brzegi Jeziora Mikorzyńskiego
bullet Zapomniany pagórek
bullet Wysoki poziom wody w jeziorach - maj 2010
bullet Galeria zdjęć
bullet Suchy czerwiec 2008
bullet Pamiątka minionych wakacji
Współpraca
Kibicujesz LKSowi Ślesin lub śledzisz inne gminne rozgrywki sportowe, organizujesz, wiesz lub byłeś na imprezie w twojej miejscowości, możesz podzielić się z innymi wydarzeniami ze swojej parafii lub po prostu chcesz poinformować o tym co dzieje się w twojej okolicy?
Napisz artykuł (lub choćby krótką informację) do naszego serwisu o gminie Ślesin. Dzięki Twojej pomocy, miejsce to może być cennym źródłem wymiany informacji między mieszkańcami. Nie musisz podawać swoich danych, wystarczy kontakt poprzez mail lub zalogowanie do serwisu i wysłanie wiadomości. Twórzmy ten portal razem!
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wasze komentarze
Newsy - Dodał: do BALETNICA
25/10/2014 11:27
Razem ze Sławkiem będziesz tańczyć w zespole lu...

Newsy - Dodał: BALETNICA
25/10/2014 10:49
Mój kandydat to SŁAWEK, ON utworzy ZESPÓŁ LUDOW...

Newsy - Dodał: MOLO
25/10/2014 10:49
W gazecie czy raczej ulotce reklamowej zabrakło...

Newsy - Dodał: GAZETA
25/10/2014 10:45
Dziś czytam darmową Gazetę Ślesińską i jestem p...

Newsy - Dodał: MZK
25/10/2014 10:45
Będzie MZK i będzie tani PKS także i Jan to wpr...

Artykuły - Dodał: hhk
01/06/2014 12:37
Szkoda MZK,szkoda mola.

Artykuły - Dodał: czas...
29/01/2014 11:23
ha ha komentarz z 2007 i dalej nic się nie dzie...

Artykuły - Dodał: pilne
26/09/2013 11:54
Kiedy przyjmuje doradca prawny

Artykuły - Dodał: franek
13/08/2013 21:26
zobaczymy/jak nie to nie,

Artykuły - Dodał: B-K-S
23/07/2013 11:56
Pozdrawiam Wszystkich Ślesiniaków i miłośników ...