Nawigacja
Strona Główna
Ogłoszenia
Ważne adresy
Gminne linie PKS
PKS
Pogoda
Archiwum
Forum
Regulamin portalu
Linki
Kontakt
Szukaj
Warto zajrzeć


Promocja

******
Porozmawiajmy
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Kopalnia w Ościsłowie
06/03/2016 11:41
Pomimo negatywnych skutków jakie niesie za sobą budowa odkrywki węgla brunatnego, głosujący w naszej ankiecie zdecydowanie popierają te plany. Za taką decyzją opowiedziało się 80% internautów. Pozostałe osoby, 19%, negatywnie oceniło inwestycję.

Dni Ślesina 2015
26/07/2015 11:59
Zdania co do organizacji tegorocznej edycji Dni Ślesina są podzielone. 23% ankietowanych uznało imprezę za bardzo udaną, a 14% głosujących oceniło jej poziom za porównywalny z ubiegłorocznym. Jednak już 32% ankietowanych chciałoby odświeżenia formuły święta miasta, w tym na przykład wprowadzenia wystąpień kabaretowych. 19% internautów nie było zadowolonych z zabawy w czasie Dni Ślesina. Natomiast 13% nie brało w niej udziału. Relacja pod adresem: http://tvwielkopo.
..dni-lesina

Likwidowane 'Termy Ślesińskie'
07/07/2015 20:29
Internauci nie mają zdecydowanego zdania na temat losów "Term Ślesińskich", które rokrocznie przynoszą gminie straty. Większość głosujących jest jednak za pozostawieniem spółki w rękach samorządu (50%). Nieco mniej internautów (44%) uznało za korzystniejsze rozwiazązanie sprywatyzowanie ośrodka i odciążenie budżetu gminy dodatkowymi kosztami (ok. 260 tys. zł rocznie). Zgodnie z zapowiedziami burmistrza spółka ma być do końca roku zlikwidowana.

Monitoring uliczny
10/02/2015 19:58
Pomimo pewnego ograniczenia prywatności mieszkańcy gminy Ślesin są za wprowadzaniem w miejscach publicznych monitoringu. 52% głosujących uznało to za dobry sposób na uspokojenie brawury na drodze, czy walkę z przedstępstwami lub wandalizmem. Z drugiej strony 32% mieszkańców sprzeciwia się wprowadzaniu do przestrzeni publicznej kolejnych kamer, które wpływają na inwigilowanie obywateli. 16% internatów uznało takie działania za nieskuteczne.

Ocena rozwoju gminy
20/10/2014 00:27
Większość mieszkańców, 70%, negatywnie oceniła minione lata pod wględem inwestycji i rozwoju gminy. Brak większych zmian zauważyło 10% osób. Czas pokaże, czy te opinie przełożą się na wyniki w wyborach samorządowych. 20% ankietowanych uznało jednak, że wiele pozytywnych przemian zaszło w ostatnich latach i można je uznać za udane.

Bezpieczeństwo
11/09/2014 18:37
Wakacje minęły dość spokojnie. Pomimo to większość ankietowanych, 49%, uznało, że nie jest bezpiecznie i warunki sprzyjają wypadkom nad wodą. 28% osób stwierdziło jednak, że korzystanie z kąpieli było bezpieczne pod warunkiem, że kąpiący przestrzegali zasad bezpieczeństwa, np. nie pływali po spożyciu alkoholu. 17% internautów bardzo pozytywnie oceniło gminne kąpieliska i poziom ich kontroli. Natomiast 6% głosujących nie korzystało latem z naszych jezior.

Dni Ślesina 2014
11/08/2014 17:59
Ankietowani nie uznali tegorocznej imprezy za udaną. Większość, bo 67% głosujących, była zawiedziona atrakcjami. Przyznawali, że brakowało gwiazd na wieczornych koncertach. 13% osób jednak stwierdziło, że Dni Ślesina była bardziej atrakcyjne niż rok temu, a kolejne 10% internautów bawiło się równie dobrze jak w 2013 roku. Oddano 194 głosów.

Ocena naszych radnych
28/06/2014 21:36
Za parę miesięcy wybory samorządowe i jak wynika z ankiety możemy liczyć na spore zmiany w Radzie Miasta i Gminy Ślesin. Aż 81% głosujących nie jest zadowolonych z pracy swojego radnego i deklaruje oddanie głosu na inną osobę. Z drugiej strony 13% ankietowanych wyraziło zadowolenie z działań swojego radnego i będzie na niego głosować 16 listopada. Natomiast 6% mieszkańców nie interesuje się tym, co robi jego gminny reprezentant. /Wyniki na podstawie 501 oddanych głosów./

20/06/2014 19:12
Uzyskanie opinii mieszkańców gminy Ślesin na temat wykorzystania środków unijnych przez Gminę Ślesin jest celem jednej z pisanych prac magisterskich. Jej autorka prosi o pomoc w zbieraniu opinii na ten temat. Ankieta znajduje się pod adresem: http://www.interan
kiety.pl/interanki
eta/23882272a4e19a
41b99bb20453304280
.xml

Nowy dyskont spożywczy
23/02/2014 12:01
Wiele osób cieszy się z wybudowania znanego dyskontu spożywczego przy obwodnicy Ślesina. Zadowolenie wyraziło 45% głosujących. Nie zabrakło jednak bardziej krytycznego spojrzenia - 22% osób obawia się o mniejsze prywatne sklepy spożywcze, które mogą mieć problemy z utrzymaniem dotychczasowej liczby klientów. 11% ankietowanych nie zauważyło wpływu owego sklepu na ceny produktów w mieście. Z ankiety dowiadujemy się również o tym, że 22% internautów nie robi zakupów w Ślesinie.

Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 93
Najnowszy użytkownik: Matthewot
Informacje
Gminny Dzień Dziecka
mark dnia maj 25 2016 22:23:43 · 0 komentarzy · 9 czytań · Drukuj
Juz niebawem w Ślesinie Iron Triathlon
mark dnia maj 27 2016 21:36:37
0 komentarzy · 6 czytań · Drukuj
Opłata miejscowa - czym jest i kogo obowiązuje
Urząd Miasta i Gminy ŚlesinW kwietniu weszły w życie nowe zadania do realizacji na terenie naszej gminy. Rada Miejska podjęła uchwałę o wprowadzeniu opłaty miejscowej. Gmina Ślesin ma do zaoferowania coraz więcej atrakcji, a także miejsc noclegowych. Rozwijamy się turystycznie, a na naszym terenie funkcjonuje kilkadziesiąt obiektów świadczących usługi hotelarskie. W związku z tym Rada Miejska, na wniosek Przewodniczącego, podjęła decyzję o wprowadzeniu opłaty miejscowej.
Czym jest opłata miejscowa? To opłata, którą pobiera się we wskazanych miejscowościach w obiektach świadczących różnego rodzaju usługi hotelarskie. W naszej gminie Rada ustaliła, że opłata będzie pobierana od osób fizycznych przebywających dłużej niż dobę w celach wypoczynkowych, szkoleniowych lub turystycznych na terenie gminy i wynosi 1,50 zł za każdą rozpoczętą dobę pobytu. Do jej pobierania zobligowane są osoby fizyczne, osoby prawne i jednostki organizacyjne nie mające osobowości prawnej prowadzące ośrodki wypoczynkowe, hotele, motele, pensjonaty, gospodarstwa agroturystyczne , gospodarstwa ekoturystyczne, pola namiotowe, pola biwakowe, kempingi oraz wynajmujące kwatery, domy letniskowe i inne podobne obiekty. Wskazane podmioty pełnią rolę inkasentów.
Źródło: Gazeta Ślesińska nr 4(63)/2016
mark dnia maj 27 2016 21:35:30
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 9 czytań · Drukuj
Liga Sołecka 2016
Sport24 maja odbyło się spotkanie organizacyjne rozgrywek Sołeckiej Ligi Piłki Nożnej Sołectw i Osiedli Gminy Ślesin. Liga Będzie rozgrywana na boiskach trawiastych w Sołectwach i Osiedlach. W regulaminie wprowadzono zmiany:
- do rozgrywek poszczególnych rund można zgłaszać do 16 zawodników,
- jeżeli drużyna trzykrotnie odda mecz walkowerem zostanie wycofana z rozgrywek
- przynależność zawodników do klubu wpisujemy na karcie zgłoszenia
- zawodnik uczestniczący w rozgrywkach musi być zameldowany lub zamieszkały w Gminie Ślesin.
Zgłoszenia na załączonej liście do 31 maja do godz. 12:00. Regulamin. Karta zgloszeniowa.
Pierwsza rudna zostanie rozegrana 12 czerwca.
Źródło: mgok.slesin.pl
mark dnia maj 27 2016 21:27:51
0 komentarzy · 8 czytań · Drukuj
Duże ułatwienie dla interesantów USC
Urząd Miasta i Gminy ŚlesinW Urzędzie Stanu Cywilnego w Ślesinie można uzyskać odpisy aktów stanu cywilnego, sporządzonych w innych Urzędach.
Takie rozwiązanie wprowadziły przepisy ustawy z dnia 28 listopada 2014 r. Prawo o aktach stanu cywilnego (Dz.U. z 2014 r. poz. 1741 z późn. zm.). Każda osoba, która z różnych względów chce pozyskać odpis aktu urodzenia, małżeństwa i zgonu, sporządzonego w różnych urzędach na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, wniosek o wydanie takiego aktu może złożyć w ślesińskim Urzędzie Stanu Cywilnego. W momencie składania wniosku wnioskodawca jest informowany, że na wydanie tego odpisu może oczekiwać do 10 dni roboczych. Co do aktów stanu cywilnego sporządzonych w Ślesinie i przechowywanych w USC Ślesin – odpisy aktów są wydawane na bieżąco. Jest to duże ułatwienie dla interesantów, którzy mogą swoje sprawy załatwić w urzędzie najbliżej ich miejsca zamieszkania.
Wydawanie wydruków odpisów aktów, sporządzonych w innych Urzędach, jest możliwe poprzez przeniesienie ich treści do centralnego Rejestru Stanu Cywilnego.
Tekst: Katarzyna Fryza - Gazeta Ślesińska nr 4(63)/2016
mark dnia maj 27 2016 21:26:07
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 3 czytań · Drukuj
Udane występy na VIII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej FUMA w Zielonej Górze
Miło nam poinformować, że podopieczne tutejszego Studia Piosenki działającego pod kierunkiem instruktora Pana Piotra Piechockiego w dniach 19-21 maja 2016r. brały udział w VIII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej FUMA w Zielonej Górze. Julia Marcinkowska, Marysia Rado i Kinga Żelichowska musiały najpierw przejść pierwszy etap konkursu do którego zgłosiło się 153 uczestników z całej Polski.
Ze zgłoszeń na płytach komisja artystyczna do ścisłego finału wyłoniła 30 uczestników. W tym gronie znalazły się trzy nasze wspaniałe wokalistki: Kinga, Marysia i Julka. Warto wspomnieć, że z Wielkopolski zakwalifikowano sześć osób z czego połowa to nasze dziewczyny ze Ślesina. Komisja artystyczna pod przewodnictwem p. Aleksandra Maliszewskiego, z udziałem gościa specjalnego Mieczysława Szcześniaka, wytypowała najlepszych z najlepszych do koncertu galowego. I tu znowu ogromna radość, bo zaproszenie i nagrodę otrzymała Kinga Żelichowska za piosenkę „DRZEWO”.
Wszystkich chętnych zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z festiwalu FUMA 2016r. Zobacz
Źródło: Profil MGOK na portalu Facebook.
mark dnia maj 27 2016 21:20:58
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 4 czytań · Drukuj
Diagnoza problemów społecznych
InformacjeUprzejmie informujemy, że Gmina Ślesin przystąpiła do realizacji projektu: „Diagnoza problemów społecznych na terenie Gminy Ślesin” w następującym zakresie tematycznym: alkoholizmu, narkotyków, dopalaczy, substancji psychoaktywnych, nikotynizmu, przemocy i cyberprzemocy, bezrobocia, starzenia się społeczeństwa i uzależnień behawioralnych.
Diagnoza obejmie mieszkańców Gminy (losowo wybranych), uczniów szkół podstawowych klas IV-VI, uczniów Gimnazjum, nauczycieli, rodziców, sprzedawców napojów alkoholowych oraz służby pomocowe. Będzie realizowana w II kwartale 2016 r. (kwiecień-czerwiec) przez Oficynę Profilaktyczną PeDaGo z Krakowa.
Tekst: Katarzyna Fryza - Gazeta Ślesińska nr 4(63)/2016
mark dnia maj 27 2016 21:15:53
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 3 czytań · Drukuj
MOTOPIK Ślesin

Warunkiem uczestnictwa w paradzie motocyklowej jest zapoznanie się z Regulaminem Organizacyjnym. Pobierz regulamin.
Źródło: umig.slesin.pl
mark dnia maj 27 2016 13:15:47
0 komentarzy · 3 czytań · Drukuj
Sompolno pokonane - nadal lider
Po ciężkim meczu Strażak pokonuje na swoim boisku GKS Sompolno 3:2.
Skład: WOJCIECHOWSKI M., PODZIŃSKI B., KWAŚNIEWSKI Ł., KAŹMIERCZAK W., ANDRZEJCZAK K., JĘDROWSKI A., WOŻNIAK D., LIZIK Ł., (60 STRUŻYŃSKI M), ZAWADZKI B., (60 ADAMCZYK S), GUŹNICZAK M., (73 ADAMCZEWSKI A), DUTKIEWICZ K., (84 PAWLAK A).
Rezerwa: ŚWIGODA D., MAŁECKI T., PIETRZYKOWSKI D.
Mecz oglądało około 300 widzów.
Źródlo: Strażak Licheń
mark dnia maj 27 2016 13:08:05
0 komentarzy · 6 czytań · Drukuj
Wybrali nowy zarząd
Ochotnicza Straż Pożarna9 kwietnia 2016 r. w siedzibie OSP Licheń Stary odbył się zjazd delegatów ze wszystkich 14 jednostek OSP z terenu gminy Ślesin. Celem spotkania było przedstawienie sprawozdania z minionej 5-letniej kadencji i wybranie nowego Zarządu Miejsko-Gminnego Związku OSP RP w Ślesinie.
Wśród zaproszonych gości byli: Burmistrz Miasta i Gminy Ślesin Mariusz Zaborowski, Skarbnik Agnieszka Cieślarska, Sekretarz Ilona Banaszak, Prezes Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Koninie – dh Andrzej Piaskowski oraz Zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Koninie – mł. bryg. Mirosław Zalewski.
Po wyborach skład nowego Zarządu Miejsko-Gminnego Związku OSP RP w Ślesinie przedstawia się następująco: Prezes – dh Marek Rogowski, Wiceprezesi: dh Paweł Donderowicz, dh Piotr Maciejewski, dh Tomasz Cichos, dh Krzysztof Antoniak, dh Maciej Ksionszczak, Komendant Gminny – dh Krzysztof Turowski, Sekretarz – dh Ryszard Wesołowski, członkowie zarządu: dh Rafał Pilarski, dh Andrzej Malak, dh Jan Wadelski, dh Waldemar Wojciechowski, dh Jolanta Lizik, dh Zdzisław Łukaszewski, dh Piotr Szadkowski.
Źródło: Gazeta Ślesińka 4(63)/2016
mark dnia maj 27 2016 09:00:00
1 komentarz · 27 czytań · Drukuj
Podsumowanie 'Pól nadziei' w Licheniu
Licheń41342,90 zł zebrano w trakcie tegorocznej edycji akcji charytatywnej „Pola nadziei” zorganizowanej przez Hospicjum stacjonarne im. bł. Stanisława Papczyńskiego w Licheniu Starym.
Akcja rozpoczęła się tradycyjnie w parafii pw. św. Doroty w Licheniu. W kolejne niedziele wolontariuszy ubranych w żółte koszulki z logo licheńskiej placówki można było spotkać przy kościołach parafialnych w: Kazimierzu Biskupim, Ślesinie, Kramsku, Koninie-Cukrowni, Kole oraz Kleczewie. Podsumowanie i zakończenie akcji odbywało się w Sanktuarium Maryjnym w Licheniu 3 maja br.
W tegoroczną akcję zaangażowanych zostało ponad 500 wolontariuszy.
Zapraszamy do wysłuchania rozmowy Roberta Adamczyka z sanktuaryjnego biura prasowego z Krzysztofem Zielińskim, który koordynuje działania wolontariuszy w licheńskim Hospicjum.
Źródło: lichen.pl
mark dnia maj 26 2016 22:23:49
0 komentarzy · 9 czytań · Drukuj
Koszulka Romka Strzałkowskiego
LicheńKoszulka Romka Strzałkowskiego, najmłodszej ofiary (13-letniej) poznańskich wydarzeń z czerwca 1956 roku, została przewieziona do Poznania z Muzeum im. Józefa Jarzębowskiego w Licheniu. Od ubiegłego weekendu do pierwszych dni lipca można ją będzie oglądać w Muzeum Powstania Poznańskiego – Czerwiec 1956.
Po eksponat osobiście przyjechał do Lichenia Tomasz Łęcki, dyrektor Wielkopolskiego Muzeum Niepodległości wraz z Krzysztofem Głydą, kierownikiem Muzeum Powstania Poznańskiego – Czerwiec 1956.
– Romek Strzałkowski stał się postacią symboliczną – 13-letni chłopiec, który został zamordowany, najmłodsza ofiara poznańskiego powstania z czerwca 1956 roku. I kiedy można spojrzeć na element ubrania, w którym zginął, to wrażenie jest ogromne. Koszulka ta dla Poznania, dla Wielkopolski i chyba dla całej Polski jest rodzajem relikwii. Dlatego jesteśmy bardzo wdzięczni muzeum w Licheniu, że po raz kolejny ta relikwia trafi do muzeum poznańskiego czerwca – powiedział Tomasz Łęcki.
Źródło: Przegląd Koniński
mark dnia maj 25 2016 22:28:47
0 komentarzy · 6 czytań · Drukuj
Noc Bibliotek
mark dnia maj 25 2016 22:22:26
0 komentarzy · 7 czytań · Drukuj
Gminny Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka
mark dnia maj 25 2016 22:21:35
0 komentarzy · 5 czytań · Drukuj
Procesja Bożego Ciała
LicheńUroczystość ku czci Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej odbędzie się w najbliższy czwartek, 26 maja. W uroczystej procesji wierni będą podążać ulicami Lichenia z kościoła pw. św. Doroty do licheńskiej bazyliki.
Uroczysta suma rozpocznie się w kościele parafialnym o godz. 10.00. Po Mszy procesja uda się do czterech ołtarzy znajdujących się na ulicach Lichenia: pierwszy ołtarz przy kaplicy z krzyżem romańskim na rynku (ul. Konińska), drugi przy strażnicy OSP (ul. Konińska), trzeci przy kaplicy św. Jana (rozwidlenie ul. Toruńskiej i ul. Wyszyńskiego) i czwarty nieopodal głównego wejścia do bazyliki (ul. Toruńska, posesja państwa Mertowskich). Zobacz zdjęcia.
Źródło: lichen.pl
mark dnia maj 25 2016 22:19:50
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 27 czytań · Drukuj
Planowana budowa linii energetycznej
Planowane wyłączenia prąduW związku z planami budowy linii energetycznej 400kV Jasiniec - Pątnów wykonawca zaprasza mieszkańców wybranych sołectw na dyżur punktu informacyjnego inwestycji podczas którego możliwe będzie uzyskanie odpowiedzi na wszelkie pytania. Zobacz szczegóły.
Termin: 2 czerwca 2016 w Urzędzie Miasta i Gminy Ślesin
mark dnia maj 25 2016 22:08:44
0 komentarzy · 20 czytań · Drukuj
Remis LKS-u w Ostrzeszowie
LKS ŚlesinRemisem 1:1 zakończyło się sobotnie starcie Victorii Ostrzeszów z LKS-em Ślesin. Dzięki jednoczesnej porażce Polonii Leszno, czerwono-czarni nadal zajmują czwarte miejsce w tabeli. Zespół prowadzony przez Adama Topolskiego, wyjeżdżał do Ostrzeszowa mocno osłabiony.
W wyniku kontuzji i urazów po środowym finale Pucharu Polski, trener LKS-u dysponował na ten mecz zaledwie trzynastoosobową kadrą. Mimo takich problemów ślesinianie wywalczyli punkt na ciężkim terenie >>>
Kolejnym rywalem LKS-u w lidze będzie zespół SKP Słupca. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 28 maja o godz.15:00 na Stadionie Miejskim w Ślesinie.
Źródło: lks-slesin.futbolowo.pl
mark dnia maj 23 2016 23:26:15
0 komentarzy · 12 czytań · Drukuj
Pierwsza porażka w rundzie
SportPierwszą porażke w rundzie wiosennej zanotowali piłkarze z Lichenia, a pogromcą Strażaków został Wicher Dobra. Pierwsza połowa zdecydowanie należała do gospodarzy (choć swoje szanse mieliśmy po strzale Mariusza Guźniczaka, obrońca wybił piłke z lini bramkowej). Po błędach naszej drużyny do szatni schodziliśmy z bagażem dwóch bramek.
Druga połowa to już zdecydowanie dominacja Strażaka po kolejnej z akcji bramkę dla naszej drużyny zdobył Dariusz Wożniak, na więcej bramek brakło czasu. Gratulujemy gospodarzom zwycięstwa i chcielibyśmy podziękować naszym kibicom i kibicom z Dobrej za kulturalny doping, a także wielkie podziękowania dla całego zespołu i włodarzy z Dobrej za zaproszenie na pomeczowego grila.
WICHER DOBRA -STRAŻAK LICHEŃ STARY (2:1) -Wożniak Dariusz (51min.)
Źródło: Strażak Licheń
mark dnia maj 23 2016 23:23:49
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 15 czytań · Drukuj
Cyrk 'Krasnal' w Ślesinie
mark dnia maj 20 2016 22:40:53
1 komentarz · 123 czytań · Drukuj

Warunki meteo


Warunki pogodowe.
Okres fen.: pełnia wiosny

Parametry pogodowe
O stronie...
Drodzy Internauci! Niniejsza witryna powstała z prywatnej inicjatywy, a jej twórca nie otrzymuje korzyści finansowych z jej prowadzenia. Nie jest też związany w żaden sposób z UMiG Ślesin. Wszelkie uwagi, sugestie, zażalenia do treści tego Serwisu proszę kierować na adres: mark014@gazeta.pl
Tą drogą można podać do publikacji informacje lub aktualne dane związane z podmiotami działającymi na terenie gminy Ślesin.

Jedynymi oficjalnymi stronami prowadzonymi przez pracowników Urzędu Miasta i Gminy Ślesin są gmina.slesin.pl i umig.slesin.pl i tylko za nie odpowiadają. Proszę o rozróżnienie tych adresów! Portal gminaslesin.hostpark.pl nie jest z nimi powiązany.
Ogłoszenia
Ostatnio dodane:
Szukam kierowcy na solo prawo jazdy kat "C" i na Tandem "C+E"
Nauka jazdy = Rzetelne Przygotowanie Do Egzaminu
NOWA OFERTA - POŻYCZKA 500 ZŁ DLA KAŻDEGO!
Praca dla instruktora aerobiku
Salon" BEAUTIFUL" oraz AVON zapraszają na "POPOŁUDNIE DLA URODY"
M&M Events - organizacja imprez
Zaginiony telefon
Gabinet kosmetyczny
Kupię medale, odznaczenia...
SKomp SKLEP I SERWIS KOMPUTEROWY
Chcesz dodać ogłoszenie? Napisz jego treść i prześlij na adres: mark014@gazeta.pl
Gmina Ślesin
bullet Położenie
bullet Historia
bullet Kuchnia ochweśnicka
bullet Rzeźba terenu
bullet Krajobraz
bullet Klimat
bullet Jezioro Licheńskie
bullet Jezioro Ślesińskie
bullet Jezioro Mikorzyńskie
bullet Kanał Ślesiński
bullet Wody podziemne
bullet Ochrona środowiska
bullet Surowce mineralne
bullet Gleby
bullet Szata roślinna
bullet Zwierzęta
bullet Środowisko geograficzne
bullet Środowisko przyrodnicze
bullet Komunikacja
bullet Funkcje
bullet Przekształcenia antropologiczne
bullet Mapa gminy Ślesin
Aktualna pogoda
Licheń
bullet Bazylika NMP
bullet Inne obiekty
bullet Historia sanktuarium
bullet Program posługi
bullet Dojazd
Baza turystyczna
bullet Zabytki
bullet Noclegi
bullet Szlaki rowerowe
bullet Ośrodki rekreacyjne
bullet Punkty gastronomicze
bullet Gospodarstwa agroturystyczne
Ankieta
Jak oceniasz renowację Ośrodka Zdrowia w Ślesinie

Bardzo pozytywnie, remont spełnił moje oczekiwania

Dobrze, warunki są dużo lepsze, ale inwestycja powinna być wykonana sprawniej i szybciej

Źle, nie jestem zadowolony(-a) ze zmian

Nie widziałem(-am) jeszcze ośrodka po renowacji

Fotogaleria
bullet Zaśmiecone brzegi Jeziora Mikorzyńskiego
bullet Zapomniany pagórek
bullet Wysoki poziom wody w jeziorach - maj 2010
bullet Galeria zdjęć
bullet Suchy czerwiec 2008
bullet Pamiątka minionych wakacji
Współpraca
Kibicujesz LKSowi Ślesin lub śledzisz inne gminne rozgrywki sportowe, organizujesz, wiesz lub byłeś na imprezie w twojej miejscowości, możesz podzielić się z innymi wydarzeniami ze swojej parafii lub po prostu chcesz poinformować o tym co dzieje się w twojej okolicy?
Napisz artykuł (lub choćby krótką informację) do naszego serwisu o gminie Ślesin. Dzięki Twojej pomocy, miejsce to może być cennym źródłem wymiany informacji między mieszkańcami. Nie musisz podawać swoich danych, wystarczy kontakt poprzez mail lub zalogowanie do serwisu i wysłanie wiadomości. Twórzmy ten portal razem!
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło