Nawigacja
Strona Główna
Ogłoszenia
Ważne adresy
Gminne linie PKS
PKS
Pogoda
Archiwum
Forum
Regulamin portalu
Linki
Kontakt
Szukaj
Warto zajrzeć


Promocja

Porozmawiajmy
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

hadileo
01/04/2015 07:43

nugi
01/04/2015 06:20

farhad
31/03/2015 10:26

Terekom
31/03/2015 06:03

bambumedia
31/03/2015 05:35

Monitoring uliczny
10/02/2015 19:58
Pomimo pewnego ograniczenia prywatności mieszkańcy gminy Ślesin są za wprowadzaniem w miejscach publicznych monitoringu. 52% głosujących uznało to za dobry sposób na uspokojenie brawury na drodze, czy walkę z przedstępstwami lub wandalizmem. Z drugiej strony 32% mieszkańców sprzeciwia się wprowadzaniu do przestrzeni publicznej kolejnych kamer, które wpływają na inwigilowanie obywateli. 16% internatów uznało takie działania za nieskuteczne.

Ocena rozwoju gminy
20/10/2014 00:27
Większość mieszkańców, 70%, negatywnie oceniła minione lata pod wględem inwestycji i rozwoju gminy. Brak większych zmian zauważyło 10% osób. Czas pokaże, czy te opinie przełożą się na wyniki w wyborach samorządowych. 20% ankietowanych uznało jednak, że wiele pozytywnych przemian zaszło w ostatnich latach i można je uznać za udane.

Bezpieczeństwo
11/09/2014 18:37
Wakacje minęły dość spokojnie. Pomimo to większość ankietowanych, 49%, uznało, że nie jest bezpiecznie i warunki sprzyjają wypadkom nad wodą. 28% osób stwierdziło jednak, że korzystanie z kąpieli było bezpieczne pod warunkiem, że kąpiący przestrzegali zasad bezpieczeństwa, np. nie pływali po spożyciu alkoholu. 17% internautów bardzo pozytywnie oceniło gminne kąpieliska i poziom ich kontroli. Natomiast 6% głosujących nie korzystało latem z naszych jezior.

Dni Ślesina 2014
11/08/2014 17:59
Ankietowani nie uznali tegorocznej imprezy za udaną. Większość, bo 67% głosujących, była zawiedziona atrakcjami. Przyznawali, że brakowało gwiazd na wieczornych koncertach. 13% osób jednak stwierdziło, że Dni Ślesina była bardziej atrakcyjne niż rok temu, a kolejne 10% internautów bawiło się równie dobrze jak w 2013 roku. Oddano 194 głosów.

Ocena naszych radnych
28/06/2014 21:36
Za parę miesięcy wybory samorządowe i jak wynika z ankiety możemy liczyć na spore zmiany w Radzie Miasta i Gminy Ślesin. Aż 81% głosujących nie jest zadowolonych z pracy swojego radnego i deklaruje oddanie głosu na inną osobę. Z drugiej strony 13% ankietowanych wyraziło zadowolenie z działań swojego radnego i będzie na niego głosować 16 listopada. Natomiast 6% mieszkańców nie interesuje się tym, co robi jego gminny reprezentant. /Wyniki na podstawie 501 oddanych głosów./

Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 87
Najnowszy użytkownik: piotr
Informacje
Zaproszenie na Wielkanoc do Lichenia
LicheńDo wejścia w największą tajemnicę chrześcijańskiej wiary w szczególnej atmosferze Sanktuarium Maryjnego w Licheniu zachęcają księża marianie.
Marianie z Lichenia zapraszają do spędzenia tych świąt w Sanktuarium Maryjnym. Wzorem lat ubiegłych w Licheniu odbędzie się bowiem turnus świąteczny połączony z przeżywaniem Triduum Paschalnego w największej świątyni w Polsce. Pobyt wielkanocny rozpocznie się w Wielki Czwartek, 2 kwietnia. Jego zakończenie zaplanowano na wtorek, 7 kwietnia, istnieje jednak możliwość jego przedłużenia w zależności od indywidualnych potrzeb gości.
Źródło: konin.LM.pl
mark dnia marzec 06 2015 21:01:50 · Czytaj więcej · 0 komentarzy · 66 czytań · Drukuj
Festiwal 'Wygraj Sukces'
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w ŚlesinieW kwalifikacjach wstępnych do Festiwalu Piosenki 'Wygraj Sukces " uczestniczyło 33 solistów w czterech kategoriach wiekowych:
1/ klasy I-III
2/ klasy IV - VI
3/ Gimnazjaliści
4/ Młodzież ponadgimnazjalna.

Osoby nagrodzone i wyróżnione w rozszerzeniu wiadomości.
Źródło: M-GOK Ślesin
mark dnia kwiecień 01 2015 13:18:19
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 5 czytań · Drukuj
Szalejąca elektrownia wiatrowa w Lubomyślu
InformacjeOd samego rana do redakcji portalu konin.LM.pl dzwonią osoby zaniepokojone dziwnym zachowaniem elektrowni wiatrowej w Lubomyślu. Z obawami patrzą na szalejącą wichurę i elektrownię wiatrową, która znajduje się w pobliżu ich domostw. Zobacz materiał TV.
Już z daleka, kiedy jedziemy do Ślesina, zauważamy nadzwyczaj dużą prędkość śmigieł. Elektrownia wiatrowa należy do Zakładu Gospodarki Komunalnej w Ślesinie.
- Faktycznie od godz. 6.00 rano mamy awarię. Uszkodzone zostały hamulce turbinowe, które mają przeciwdziałać zbyt szybkiemu obracaniu się śmigieł - mówi Krzysztof Kocaj, prezes Zakładu Gospodarki Komunalnej w Ślesinie.
Czy mieszkańcy Lubomyśla mogą się czuć bezpieczni przy szalejącej turbinie?
- Nie jesteśmy w stanie zagwarantować, jak dalej będą się zachowywały te śmigła. Wszystko uzależnione jest od wiatru: gdy tylko się uspokoi, zaczniemy interweniować - podsumowuje K. Kocaj.
Źródło: konin.LM.pl
mark dnia marzec 30 2015 19:45:10
Czytaj więcej · 2 komentarze · 78 czytań · Drukuj
Stracone dwa punkty!
LKS ŚlesinPo pierwszej połowie meczu w Ślesinie nikt nie spodziewał się, że gospodarze nie wygrają z Orłem Mroczeń. Pomimo prowadzenia 3:0 piłkarze Damiana Augustyniaka zakończyli spotkanie remisem. W pierwszej połowie LKS zdobył trzy gole i miał spotkanie pod swoją pełną kontrolą >>>
Na inaugurację rundy wiosennej w klasie okręgowej trampkarzy starszych LKS Ślesin podejmował Tur 1921 Turek. Mimo iż nasi zawodnicy przegrywali już 0:2 to potrafili nie tylko odrobić straty, ale jeszcze dołożyć dwie bramki i ostatecznie pokonali rywala 4:2 >>>
Źródło: lks-slesin.futbolowo.pl
mark dnia marzec 29 2015 21:14:04
0 komentarzy · 14 czytań · Drukuj
Młodzież zapobiega pożarom - turniej wiedzy pożarniczej
Ochotnicza Straż PożarnaJak co roku w marcu przeprowadzane są eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.
W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Koninie odbyły się eliminacje miejskie OTWP, do których przystąpiło 43 uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych z terenu Konina. Tego samego dnia w Zespole Szkół w Krzymowie odbyły się eliminacje powiatowe OTWP, w których udział wzięło 27 uczniów. Nad prawidłowym przebiegiem tych eliminacji czuwali funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Koninie.
W II grupie wiekowej (szkoły gimnazjalne) zwyciężyły:
I. miejsce – Martyna Szyjkowska – Gimnazjum w Ślesinie,
II. miejsce – Kornelia Lisiecka, Gimnazjum w Kramsku,
III. miejsce – Maria Maciejewska, Gimnazjum w Kazimierzu Biskupim. Zdjęcia.
Źródło: konin.LM.pl
mark dnia marzec 29 2015 21:00:15
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 14 czytań · Drukuj
Inauguracja rundy wiosennej w Ślesinie
mark dnia marzec 27 2015 21:21:43
0 komentarzy · 13 czytań · Drukuj
VI sesja Rady Miejskiej Gminy Ślesin
Urząd Miasta i Gminy Ślesin30 marca (poniedziałek) 2015 roku o godz. 14.00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie odbędzie się VI sesja Rady Miejskiej Gminy Ślesin.
W planach jest podjęcie uchwał m.in. dotyczączących zatwierdzenia taryfy wody dostarczanej z wodociągu zbiorowego zaopatrzenia w wodę na terenie gminy Ślesin, przyjęcia programu opieki nad bezdomnymi zwierzętami oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie gminy Ślesin na rok 2015, ustalenia średniej powierzchni gospodarstwa rolnego w gminie Ślesin na rok 2015 i przystąpienia Gminy Ślesin do Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Między Ludźmi i Jeziorami”.
Źródło: UMiG Ślesin
mark dnia marzec 25 2015 21:28:27
Czytaj więcej · 10 komentarzy · 778 czytań · Drukuj
Sołtysem został policjant
Urząd Miasta i Gminy ŚlesinW gminie Ślesin wybrani zostali już wszyscy sołtysi i przewodniczący zarządów osiedli. Nie brakuje nowych nazwisk. W Honoratce na przykład wygrał policjant, który pokonał 2 kandydatów, w tym poprzednią sołtyskę.
Na 26 sołectw tylko w kilku nastąpiły zmiany. W Honoratce o tę funkcję walczyło troje kandydatów. W tym dotychczasowa sołtys Anna Fekner. Wygrał jednak Zbigniew Siupa, policjant pracujący w konińskiej komendzie. Także Kijowiec ma nowego sołtysa, którą została Małgorzata Lisowska. Wygrała jednym głosem. Jej poprzednik zrezygnował z ubiegania się o tę funkcję na kolejne cztery lata. Tak samo było w Leśnictwie. Sołtysem tej wsi został Dariusz Skórzewski.
Zmiana nastąpiła też w Szyszyńskich Holendrach. Poprzednika pokonał Andrzej Donderowicz (do rywalizacji przystąpił również Eugeniusz Szymczak, były kandydat PiS-u na burmistrza Ślesina, ale zdobył tylko kilkanaście głosów). W Półwiosku Lubstowskim i Półwiosku Starym dotychczasowi sołtysi nie wystartowali w wyborach. Są więc nowi, a właściwie nowe sołtyski – to kolejno Krzysztofa Stranc i Małgorzata Kuligowska.
Źródło: Przegląd Koniński
mark dnia marzec 24 2015 20:45:12
2 komentarze · 358 czytań · Drukuj
Kanapki i róże za krew
InformacjePonad pięćdziesiąt osób oddało tydzień temu krew podczas akcji krwiodawstwa zorganizowanej przez Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża "Strażak" w Licheniu Starym. Zdjęcia.
W sobotnie przedpołudnie w budynku szkoły zameldowały się sześćdziesiąt dwie osoby, pragnące oddać krew. Ta sztuka udała się pięćdziesięciu jeden z nich. Łącznie podczas pierwszej tegorocznej akcji w Licheniu Starym udało się pozyskać niemal dwadzieścia trzy litry najcenniejszego z leków. Warto dodać, iż sześć osób zapisało się także do programu oddawania szpiku kostnego. Na każdą z pań, która zameldowała się w szkolnym budynku czekała miła niespodzianka – panowie z licheńskiego klubu HDK PCK wręczali każdej z nich różę w związku z przypadającym w ubiegłym tygodniu Dniem Kobiet. Z kolei wszystkie osoby po oddaniu krwi mogły skosztować pysznych kanapek przygotowanych przez członków klubu.
Źródło: wirtualnykonin.pl
mark dnia marzec 24 2015 20:39:26
0 komentarzy · 20 czytań · Drukuj
Spotkają się z seniorami
Z kroniki policyjnejFunkcjonariusze z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Koninie przygotowali serię spotkań ze starszymi mieszkańcami naszego powiatu. Jak zapowiada Marcin Jankowski, rzecznik prasowy policjantów, funkcjonariusze zawitają do każdej gminy.
Każde ze spotkań potrwa około dwie godziny, podczas których chętni będą mogli posłuchać o czyhających na nich zagrożeniach, na które osoby starsze narażone są w sposób szczególny. Policjanci opowiadać będą też o przypadkach przestępstw popełnianych na szkodę osób starszych na terenie powiatu konińskiego, omówią sposób działania sprawców i poradzą jak w przyszłości ustrzec się przed takimi przypadkami. Spotkania zawsze odbywać się będą o tej samej porze – o godzinie 10.00 i potrwają dwie godziny. Miejsce spotkania zostanie wyznaczone w porozumieniu z poszczególnymi burmistrzami i wójtami i rozpropagowane w przyjęty sposób. Z kalendarza konińskich stróżów prawa wynika, że spotkanie w Ślesinie odbędzie się 11 czerwca.
Źródło: wirtualnykonin.pl
mark dnia marzec 24 2015 20:32:54
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 16 czytań · Drukuj
Wybrano najlepszych rolników
Powiat konińskiRolnicy z powiatu konińskiego znaleźli się wśród najlepszych rolników województwa wielkopolskiego. Finał Konkursu Wielkopolski Rolnik Roku odbył się w minioną niedzielę w Poznaniu. Podczas uroczystej gali wręczono dyplomy oraz statuetki "Siewcy" dla najlepszych. Zdjęcia.
Dyplomy wszystkim nominowanym rolnikom, a także nagrodę główną statuetkę Siewcy i nagrodę pieniężną laureatom czternastej edycji Konkursu Wielkopolski Rolnik Roku 2014 wręczyli Krzysztof Grabowski, wicemarszałek województwa wielkopolskiego oraz Grzegorz Skrzypczak, przewodniczący kapituły konkursu, rektor Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Wśród dwudziestki najlepszych (nominowanych) nie zabrakło także przedstawicieli powiatu konińskiego. Wśród nich m.in. Maciej Kwieciński z Liśca Wielkiego (gmina Stare Miasto), Norbert Sieczka z Kawnic Kolonii (gmina Golina) oraz Marcin Woźniak z miejscowości Sarnowa (gmina Ślesin). Cała trójka znalazła się wśród najlepszych w kategorii produkcji roślinnej i zwierzęcej.
Źródło: wirtualnykonin.pl
mark dnia marzec 24 2015 20:27:20
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 32 czytań · Drukuj
Koncert dla Pawła
Uwielbia Dżem, pasjami grał na gitarze, w tym roku miał zdawać maturę, jednak tragiczny wypadek pokrzyżował jego plany. 19-letni Paweł Murawiak ze Ślesina - uczeń I LO w Koninie - pilnie potrzebuje pomocy. Komentarz Elżbiety Michalak
W Wigilię ubiegłego roku potrącił go samochód. Kilka tygodni temu się chłopak wybudził się ze śpiączki. Potrzebuje kosztownej rehabilitacji. Uczniowie z Konina starają się mu pomóc. W piątek w Koperniku odbyła się licytacja na rzecz 19-latka. 29 marca w gimnazjum w Ślesinie miłośnicy zumby wezmą udział w charytatywnym maratonie. Cegiełka będąca biletem wstępu kosztuje 20 złotych. 9 kwietnia w I LO zagra dla Pawła Sławek Pilarski - charyzmatyczny muzyk koniński. Do udziału w wydarzeniu zachęcają rodzice uczniów z ILO, wśród nich Elżbieta Michalak.
Koncert w I LO odbędzie się 9 kwietnia o 15.00. Wstęp wolny, podczas imprezy będzie zbiórka pieniędzy do puszek.
Źródło: konin24.info
mark dnia marzec 23 2015 18:48:42
0 komentarzy · 63 czytań · Drukuj
Coraz więcej interwencji
Ochotnicza Straż PożarnaW ostatnich 2 tygodniach zwiększyła się znacznie liczba zdarzeń w których brali udział strażacy OSP Ślesin. Część z nich związana jest z niechlubnym zwyczajem wypalania łąk.
17 marca doszło do pożaru suchej trawy i stogu słomy w miejscowości Honoratka-Władysławów. Gaszenie trawy przy użyciu tłumic oraz poprzez stopniowe rozgarnianie i przelewanie stogu słomy zajęło 5 godzin. Zdjęcie.
21 marca w Slesinie na ul.Napoleona miała miejsce kolizja drogowa z udziałem dwóch motocyklistów. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane przez karetkę pogotowia. Przyczyny zdarzenia wyjaśnia policja. Zdjęcia. 17 marca powodem interwencji była natomiast kolizja dwóch aut w Ślesinie na ul. Młodzieżowej. Zdjęcia.
Źródło: ospslesin.pl
mark dnia marzec 23 2015 18:38:54
Czytaj więcej · 70 czytań · Drukuj
Tylko punkt w Kobylinie
LKS ŚlesinBlado wypadła inauguracja rundy wiosennej w Kobylinie. Oba zespoły stworzyły marne widowisko piłkarskie, które zakończyło się bezbramkowym remisem. Z takiego wyniku bardziej cieszyli się gospodarze, których ten jeden punkt przybliża do utrzymania w IV lidze >>>
Kadra zespołu w rundzie wiosennej sezonu 2014/15 będzie liczyła 22 zawodników w tym sześciu nowych. Oprócz piłkarzy, których transfery opisywaliśmy na stronie, do zespołu dołączy dwóch młodych zawodników związanych już wcześniej z naszym klubem >>>
Źródło: lks-slesin.futbolowo.pl
mark dnia marzec 23 2015 18:16:03
0 komentarzy · 23 czytań · Drukuj
Terminy wnoszenia opłat za odpady
Urząd Miasta i Gminy ŚlesinBurmistrz Miasta i Gminy Ślesin informuje, iż uiszczenie opłaty z tytułu gospodarowania odpadami komunalnymi może nastąpić przelewem na konto bankowe Gminy Ślesin, nieodpłatnie w oddziałach Banku Spółdzielczego w Ślesinie i Licheniu Starym oraz w kasie Urzędu Miasta i Gminy Ślesin.
TERMINY WNOSZENIA OPŁAT ZA GOSPODAROWANIE ODPADAMI KOMUNALNYMI:
- za marzec i kwiecień – do15.04.2015 r.
- za maj i czerwiec – do 15.06.2015 r.
- za lipiec i sierpień - do 15.08.2015 r.
- za wrzesień i październik - do 15.10.2015 r.
- za listopad i grudzień - do 15.12.2015 r.
Przypominamy, że wpłacającym opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi może być tylko podatnik (tj. osoba, która złożyła deklarację).
mark dnia marzec 23 2015 18:11:52
0 komentarzy · 92 czytań · Drukuj
Bieg rodzinny
mark dnia marzec 18 2015 19:44:30
0 komentarzy · 57 czytań · Drukuj
Na czerwonym wjechał na pasy i potrącił 75-latkę
Z kroniki policyjnejPolicjanci z konińskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy kierowcy, który na czerwonym świetle wjechał na pasy i potrącił 75-letnią kobietę.
W miniony poniedziałek około 12.30, 63-letni mieszkaniec gminy Ślesin jadąc jeepem ulicą Przemysłową, na czerwonym świetle wjechał na przejście dla pieszych, po którym przechodziła 75-letnia mieszkanka Konina. Kierowca potrącił pieszą, która na szczęście nie odniosła większych obrażeń, ale karetka odwiozła ją do szpitala na obserwację. Mężczyzna wyjaśniał policjantom, że jechał za ciężarówką, która zasłoniła mu sygnalizator.
Źródło: konin.LM.pl
mark dnia marzec 17 2015 21:20:29
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 64 czytań · Drukuj
Kartka wielkanocna

Źródło: slesin.naszabiblioteka.com
mark dnia marzec 17 2015 21:00:51
0 komentarzy · 27 czytań · Drukuj
Zrozpaczony mąż czeka na żonę
Patrzą w okna, słuchają kroków, a każdy dźwięk telefonu daje nadzieję, że to wreszcie… ona!
– W nocy człowiek się budzi, myśli nie dają spać! W głowie ciągle te same pytania: gdzie przebywa, czy jest jej dobrze… – załamuje głos pan Marian, mąż zaginionej 30 stycznia Anieli Arend z miejscowości Biskupie w gminie Ślesin. – Nigdy byśmy nie przypuszczali, że taka tragedia przytrafi się właśnie nam! – dodaje córka Malwina.
Źródło: Przegląd Koniński
mark dnia marzec 17 2015 19:03:25
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 326 czytań · Drukuj

Ostrzeżenie IMGW

Silny wiatr

(stopień II)

Obszar: województwo wielkopolskie
Ważność: od 2015-03-31 10:00 do 2015-04-1 20:00
Przebieg: Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, w porywach od 90 km/h do 100 km/h, początkowo z południowego-zachodu, następnie z północnego-zachodu. Przewiduje się, że najsilniejsze porywy wiatru wystąpią wieczorem 31.03 i w pierwszej części nocy 31.03/01.04 oraz około południa 01.04.2015.
Warunki meteo


Warunki pogodowe.
Okres fen.: przedwiośnie

Parametry pogodowe
O stronie...
Drodzy Internauci! Niniejsza witryna powstała z prywatnej inicjatywy, a jej twórca nie otrzymuje korzyści finansowych z jej prowadzenia. Nie jest też związany w żaden sposób z UMiG Ślesin. Wszelkie uwagi, sugestie, zażalenia do treści tego Serwisu proszę kierować na adres: mark014@gazeta.pl
Tą drogą można podać do publikacji informacje lub aktualne dane związane z podmiotami działającymi na terenie gminy Ślesin.

Jedynymi oficjalnymi stronami prowadzonymi przez pracowników Urzędu Miasta i Gminy Ślesin są gmina.slesin.pl i umig.slesin.pl i tylko za nie odpowiadają. Proszę o rozróżnienie tych adresów! Portal gminaslesin.hostpark.pl nie jest z nimi powiązany.
Ogłoszenia
Ostatnio dodane:
Kupię medale, odznaczenia...
SKomp SKLEP I SERWIS KOMPUTEROWY
Sprzedam ciuszki dziecięce
ABC OGRZEWANIA
Nowy SKLEP-KOMIS-SERWIS TELLUX zaprasza
Nowy gabinet Fish Spa
Rozdajemy Pendrivy GRATIS - Świąteczne zakupy 2014 w SKomp
Sprzedam skrzydło drzwiowe POL-SKONE
REJESTRATORY KAMERY CZARNE SKRZYNKI HD i Full HD od 85zł
ZNALEZIONO TELEFON NOKIA X2-00
Chcesz dodać ogłoszenie? Napisz jego treść i prześlij na adres: mark014@gazeta.pl
Gmina Ślesin
bullet Położenie
bullet Historia
bullet Kuchnia ochweśnicka
bullet Rzeźba terenu
bullet Krajobraz
bullet Klimat
bullet Jezioro Licheńskie
bullet Jezioro Ślesińskie
bullet Jezioro Mikorzyńskie
bullet Kanał Ślesiński
bullet Wody podziemne
bullet Ochrona środowiska
bullet Surowce mineralne
bullet Gleby
bullet Szata roślinna
bullet Zwierzęta
bullet Środowisko geograficzne
bullet Środowisko przyrodnicze
bullet Komunikacja
bullet Funkcje
bullet Przekształcenia antropologiczne
bullet Mapa gminy Ślesin
Aktualna pogoda
Licheń
bullet Bazylika NMP
bullet Inne obiekty
bullet Historia sanktuarium
bullet Program posługi
bullet Dojazd
Baza turystyczna
bullet Zabytki
bullet Noclegi
bullet Szlaki rowerowe
bullet Ośrodki rekreacyjne
bullet Punkty gastronomicze
bullet Gospodarstwa agroturystyczne
Ankieta
Czy wybierzesz tego samego sołtysa/przewodniczącego osiedla na kolejną kadencję?

Tak, jestem zadowolony z jego dotychczasowej pracy i zagłosuje na niego ponownie

Nie, mojej wsi/mojemu osiedlu potrzebna jest nowa osoba na tej funkcji

Nie interesuje mnie to, nie wybieram się na spotkanie wyborcze

Fotogaleria
bullet Zaśmiecone brzegi Jeziora Mikorzyńskiego
bullet Zapomniany pagórek
bullet Wysoki poziom wody w jeziorach - maj 2010
bullet Galeria zdjęć
bullet Suchy czerwiec 2008
bullet Pamiątka minionych wakacji
Współpraca
Kibicujesz LKSowi Ślesin lub śledzisz inne gminne rozgrywki sportowe, organizujesz, wiesz lub byłeś na imprezie w twojej miejscowości, możesz podzielić się z innymi wydarzeniami ze swojej parafii lub po prostu chcesz poinformować o tym co dzieje się w twojej okolicy?
Napisz artykuł (lub choćby krótką informację) do naszego serwisu o gminie Ślesin. Dzięki Twojej pomocy, miejsce to może być cennym źródłem wymiany informacji między mieszkańcami. Nie musisz podawać swoich danych, wystarczy kontakt poprzez mail lub zalogowanie do serwisu i wysłanie wiadomości. Twórzmy ten portal razem!
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wasze komentarze
Newsy - Dodał: Tęcza
01/04/2015 15:01
Panie kościelny niech Pan sobie odpuści t...

Newsy - Dodał: mieszkaniec Lubomyśla
01/04/2015 14:32
Ten wiatrak niech prezes komunalki przeniesie n...

Newsy - Dodał: MIESZKANIEC
01/04/2015 13:56
Dobrze że policjant bo i od razu tym " rolasą"...

Newsy - Dodał: ENERGETYK
01/04/2015 13:51
USZKODZONY SYSTEM BEZWŁADNOŚCIOWEGO HAMOWANIA T...

Newsy - Dodał: cyrk w gminie
31/03/2015 22:45
Takiego cyrku jak jest obecne jeszcze w gminie ...

Artykuły - Dodał: TwNPGtnurF
31/03/2015 22:23
In push manner the Borg group have breachedintr...

Artykuły - Dodał: whitegreen
23/03/2015 13:46
ciekawe czy są jakieś pozostałości po osadzie r...

Artykuły - Dodał: hhk
01/06/2014 12:37
Szkoda MZK,szkoda mola.

Artykuły - Dodał: czas...
29/01/2014 11:23
ha ha komentarz z 2007 i dalej nic się nie dzie...

Artykuły - Dodał: pilne
26/09/2013 11:54
Kiedy przyjmuje doradca prawny