Nawigacja
Strona Główna
Ogłoszenia
Ważne adresy
Gminne linie PKS
PKS
Pogoda
Archiwum
Forum
Regulamin portalu
Linki
Kontakt
Szukaj
Warto zajrzeć


Promocja

******
Porozmawiajmy
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Kopalnia w Ościsłowie
06/03/2016 11:41
Pomimo negatywnych skutków jakie niesie za sobą budowa odkrywki węgla brunatnego, głosujący w naszej ankiecie zdecydowanie popierają te plany. Za taką decyzją opowiedziało się 80% internautów. Pozostałe osoby, 19%, negatywnie oceniło inwestycję.

Dni Ślesina 2015
26/07/2015 11:59
Zdania co do organizacji tegorocznej edycji Dni Ślesina są podzielone. 23% ankietowanych uznało imprezę za bardzo udaną, a 14% głosujących oceniło jej poziom za porównywalny z ubiegłorocznym. Jednak już 32% ankietowanych chciałoby odświeżenia formuły święta miasta, w tym na przykład wprowadzenia wystąpień kabaretowych. 19% internautów nie było zadowolonych z zabawy w czasie Dni Ślesina. Natomiast 13% nie brało w niej udziału. Relacja pod adresem: http://tvwielkopo.
..dni-lesina

Likwidowane 'Termy Ślesińskie'
07/07/2015 20:29
Internauci nie mają zdecydowanego zdania na temat losów "Term Ślesińskich", które rokrocznie przynoszą gminie straty. Większość głosujących jest jednak za pozostawieniem spółki w rękach samorządu (50%). Nieco mniej internautów (44%) uznało za korzystniejsze rozwiazązanie sprywatyzowanie ośrodka i odciążenie budżetu gminy dodatkowymi kosztami (ok. 260 tys. zł rocznie). Zgodnie z zapowiedziami burmistrza spółka ma być do końca roku zlikwidowana.

Monitoring uliczny
10/02/2015 19:58
Pomimo pewnego ograniczenia prywatności mieszkańcy gminy Ślesin są za wprowadzaniem w miejscach publicznych monitoringu. 52% głosujących uznało to za dobry sposób na uspokojenie brawury na drodze, czy walkę z przedstępstwami lub wandalizmem. Z drugiej strony 32% mieszkańców sprzeciwia się wprowadzaniu do przestrzeni publicznej kolejnych kamer, które wpływają na inwigilowanie obywateli. 16% internatów uznało takie działania za nieskuteczne.

Ocena rozwoju gminy
20/10/2014 00:27
Większość mieszkańców, 70%, negatywnie oceniła minione lata pod wględem inwestycji i rozwoju gminy. Brak większych zmian zauważyło 10% osób. Czas pokaże, czy te opinie przełożą się na wyniki w wyborach samorządowych. 20% ankietowanych uznało jednak, że wiele pozytywnych przemian zaszło w ostatnich latach i można je uznać za udane.

Bezpieczeństwo
11/09/2014 18:37
Wakacje minęły dość spokojnie. Pomimo to większość ankietowanych, 49%, uznało, że nie jest bezpiecznie i warunki sprzyjają wypadkom nad wodą. 28% osób stwierdziło jednak, że korzystanie z kąpieli było bezpieczne pod warunkiem, że kąpiący przestrzegali zasad bezpieczeństwa, np. nie pływali po spożyciu alkoholu. 17% internautów bardzo pozytywnie oceniło gminne kąpieliska i poziom ich kontroli. Natomiast 6% głosujących nie korzystało latem z naszych jezior.

Dni Ślesina 2014
11/08/2014 17:59
Ankietowani nie uznali tegorocznej imprezy za udaną. Większość, bo 67% głosujących, była zawiedziona atrakcjami. Przyznawali, że brakowało gwiazd na wieczornych koncertach. 13% osób jednak stwierdziło, że Dni Ślesina była bardziej atrakcyjne niż rok temu, a kolejne 10% internautów bawiło się równie dobrze jak w 2013 roku. Oddano 194 głosów.

Ocena naszych radnych
28/06/2014 21:36
Za parę miesięcy wybory samorządowe i jak wynika z ankiety możemy liczyć na spore zmiany w Radzie Miasta i Gminy Ślesin. Aż 81% głosujących nie jest zadowolonych z pracy swojego radnego i deklaruje oddanie głosu na inną osobę. Z drugiej strony 13% ankietowanych wyraziło zadowolenie z działań swojego radnego i będzie na niego głosować 16 listopada. Natomiast 6% mieszkańców nie interesuje się tym, co robi jego gminny reprezentant. /Wyniki na podstawie 501 oddanych głosów./

20/06/2014 19:12
Uzyskanie opinii mieszkańców gminy Ślesin na temat wykorzystania środków unijnych przez Gminę Ślesin jest celem jednej z pisanych prac magisterskich. Jej autorka prosi o pomoc w zbieraniu opinii na ten temat. Ankieta znajduje się pod adresem: http://www.interan
kiety.pl/interanki
eta/23882272a4e19a
41b99bb20453304280
.xml

Nowy dyskont spożywczy
23/02/2014 12:01
Wiele osób cieszy się z wybudowania znanego dyskontu spożywczego przy obwodnicy Ślesina. Zadowolenie wyraziło 45% głosujących. Nie zabrakło jednak bardziej krytycznego spojrzenia - 22% osób obawia się o mniejsze prywatne sklepy spożywcze, które mogą mieć problemy z utrzymaniem dotychczasowej liczby klientów. 11% ankietowanych nie zauważyło wpływu owego sklepu na ceny produktów w mieście. Z ankiety dowiadujemy się również o tym, że 22% internautów nie robi zakupów w Ślesinie.

Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 93
Najnowszy użytkownik: Matthewot
Informacje
Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze

Źródło: Profil MGOK na portalu Facebook.
mark dnia sierpień 30 2016 13:48:03 · 0 komentarzy · 4 czytań · Drukuj
Gminne Dożynki w Ślesinie
Gminne Dożynki w Ślesinie w tym roku miały swoją odsłonę w Ośrodku Wityng w Mikorzynie. Pogoda dopisała, przybyło wielu rolników, ale uczestniczyli w nich również turyści, którzy koniec wakacji spędzają właśnie w tym miejscu. Zdjęcia 1 | 2
To była bardzo udana impreza, podczas której rolnicy z gminy Ślesin nie tylko dziękowali za plony, ale przede wszystkim dobrze się bawili.
Jak zwykle był konkurs na najpiękniejszy wieniec dożynkowy. W tym roku komisja przyznała aż trzy pierwsze miejsca - Ex æquo - dla Sołectwa Lubomyśle, Koła Gospodyń Wiejskich w Mikorzynie i KGW - Półwiosek Stary.
Gminne Dożynki w Ślesinie były okazją do przeprowadzenia innych zabawnych, ale i smakowitych konkursów.
W tym drugim na najpyszniejsze jabłecznik zwyciężyła Magdalena Śliwińska z Kijowca.
Źródło: konin.naszemiasto.pl
Zdjęcie: Henryk Zajfert
mark dnia sierpień 30 2016 17:06:22
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 22 czytań · Drukuj
Piknik z bazyliką w tle. Rodziny bawiły się po raz siódmy
LicheńSetki rodzin zjechało do licheńskiego sanktuarium, gdzie po raz siódmy odbył się „Piknik z mamą i tatą”.
W Licheniu gwarno jest w każdy letni weekend, ale ten był wyjątkowy. W niedzielę przed bazyliką stanęła ścianka wspinaczkowa, dmuchańce i basen z kulami, w którym można było biegać po wodzie.
Zdjęcia.
Zanim jednak całe rodziny rozpoczęły wspólną zabawę, o godz. 12 odbyła się msza święta przed Cudownym Obrazem Matki Bożej Licheńskiej. Ks. Tomasz Sekulski, prowincjalny duszpasterz młodzieży i powołań, który przewodniczył eucharystii, mówił o tym jak ważnym elementem rodziny są relacje. A te pielęgnować można przez wspólne spędzanie wolnego czasu. Na koniec mszy św. kapłani błogosławili dzieciom w świątyni.
Źródło: konin.LM.pl
mark dnia sierpień 30 2016 17:02:40
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 3 czytań · Drukuj
Pielgrzymka Ludzi Pracy z Konina do Lichenia
LicheńPielgrzymka Ludzi Pracy. Z Konina do Lichenia przeszła ponad trzystuosobowa grupa pątników. Upał i żar lał się z nieba, a oni poszli dziękować i o siłę. Wyruszyli z parafii pw. św. Wojciecha w Koninie o godz. 11.30. Po pokonaniu ok. 15 km dotarli do Lichenia. Zdjęcia.
W Sanktuarium pielgrzymów powitał ks. Henryk Kulik MIC, proboszcz licheńskiej parafii pw. św. Doroty. Podziękował za trud włożony w pielgrzymowanie. Zaprosił do wspólnej modlitwy.
Jedną z pątniczek, która podążała w pielgrzymce, była pani Halina Wróbel z Grąblina, która w Pielgrzymce Ludzi Pracy szła po raz trzydziesty.
- Chodzę by dziękować Matce Bożej za wszystkie łaski, którym mnie obdarza – za dzieci, wnuków, zdrowie - mówiła.
Źródło: konin.naszemiasto.pl
mark dnia sierpień 30 2016 17:00:56
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 2 czytań · Drukuj
Jeziora w regionie konińskim są piękne
InformacjeJeziora w regionie konińskim są piękne - Akademia Życia - Fundacji Podaj Dalej przekonała się o tym wielokrotnie. Ostatni - weekend, może być tego najlepszym przykładem. Zdjęcia.
Uczestnicy Akademii Życia odwiedzając jeziora w okolicach Konina zahaczyli również o Ślesin.
- To urokliwe miejsce. Wrażenie robią łódki i żaglówki, które widać z mostu. Przypominają mazurskie kurorty - mówią uczestnicy Akademii Życia, którzy jednak ze względu na tłumy ludzi zrezygnowali z plażowania w Ślesinie, wybierając Mikorzyn.
- Postawiłyśmy na relaks w Mikorzynie - mówi Karina. - Kolorytu plażowania nadał ślub, który właśnie odbywał się nad jeziorem w Mikorzynie - dodaje - My w strojach plażowych, a oni wystrojeni. Dwa różne zdarzenia; tu wypoczynek na plaży, a za plecami huczne wesele i nowe życie. Komentowaliśmy zdarzenie po powrocie do Konina dodaje.
Źródło: konin.naszemiasto.pl
mark dnia sierpień 30 2016 16:49:23
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 3 czytań · Drukuj
Tragedia w Licheniu Starym. Zwłoki w jeziorze
Z kroniki policyjnejZ jeziora w Licheniu Starym wyłowiono ciało 55-letniego mężczyzny. Niestety, nikt wcześniej nie widział go kąpiącego się. Przyczyny śmierci ustali sekcja zwłok.
Tragedia wydarzyła się w niedzielę, 28 sierpnia. Około godziny 16.00 pływający rowerkiem wodnym zauważyli ciało. Znajdowało się blisko brzegu, tuż przy parkingu naprzeciwko kościoła w Licheniu.
Zaalarmowano policję i straż pożarną.
– Nie wiemy w jakich okolicznościach mężczyzna zmarł. To dopiero wykaże sekcja zwłok – informuje Marcin Jankowski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Koninie.
Źródło: przegladkoninski.pl
mark dnia sierpień 30 2016 13:44:24
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 12 czytań · Drukuj
Mniej kasy przez remont urzędu
InformacjeW przyszłym roku w gminie Ślesin na pewno będzie mniej pieniędzy na inwestycje, a powodem jest remont Urzędu Miasta i Gminy, który pochłonie około 5 milionów złotych.
– Chciałbym, żebyśmy w każdej miejscowości chociaż po jakiejś niewielkiej rzeczy mogli zrobić – mówi burmistrz Mariusz Zaborowski. Większe zadania mają być realizowane dopiero w 2018 roku.
Remont ślesińskiego urzędu wkrótce się rozpocznie. Zakres prac jest bardzo szeroki.
– W tej chwili wydajemy 5 milionów złotych – mówił podczas ubiegłotygodniowej sesji Rady Miejskiej radny Paweł Janczewski. – Jeszcze pół roku temu nie byliśmy skłonni do wydania takiej sumy.
Źródło: Przegląd Koniński
mark dnia sierpień 30 2016 13:42:59
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 14 czytań · Drukuj
Kurs komputerowy

Źródło: M-GOK Ślesin
mark dnia sierpień 25 2016 21:15:17
0 komentarzy · 13 czytań · Drukuj
Chodnik za milion
InformacjePrawie milion 300 tysięcy złotych będzie kosztowała budowa około kilometrowego odcinka chodnika w Mikorzynie. Rozpoczęcie prac zaplanowano w tym tygodniu, a inwestorem jest Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.
Dwa lata temu w Mikorzynie powstał już pokaźny odcinek chodnika, osłonięty barierkami. Teraz będzie budowany dalej, czyli od miejsca na wysokości ośrodka Wityng w stronę Konina. To około kilometrowy odcinek.
Dokumentację za 21 tysięcy złotych wykonała gmina Ślesin, natomiast za budowę zapłaci GDDKiA. Mowa jest o sporej kwocie, bo to milion 285 tysięcy złotych.
– Mamy jeszcze w planach zrobić dokumentację na dalszy odcinek, od Mikorzyna do Honoratki – wyjaśnia Mariusz Zaborowski, burmistrz Ślesina. Oczywiście wszystko musi być poprzedzone rozmowami z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad, bo trzeba znaleźć na to pieniądze.
Źródło: Przegląd Koniński
mark dnia sierpień 24 2016 19:55:58
0 komentarzy · 37 czytań · Drukuj
Powiat Koniński edukuje i promuje niską emisję
Powiat konińskiPowiat Koniński 15 lipca br. podpisał umowę z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu o dofinansowaniu projektu pn. Olimpiada wiedzy pt. niska emisja w Aglomeracji Konińskiej.
Olimpiada jest jednym z działań realizujących Plan Zrównoważonego Gospodarowania Energią Obszaru Funkcjonalnego Aglomeracji Konińskiej.
Mogą w niej wziąć udział uczniowie wszystkich szkół gimnazjalnych z powiatu konińskiego i miasta Konina (Aglomeracja Konińska) zainteresowani ekologią – zwłaszcza tematyką niskiej emisji. Głównym celem olimpiady jest zapoznanie młodzieży z zagadnieniami dotyczącymi zanieczyszczenia powietrza w Polsce oraz podniesienie świadomości uczestników nt. niskiej emisji i odnawialnych źródeł energii.
Źródło: umig.slesin.pl
mark dnia sierpień 24 2016 17:00:00
Czytaj więcej · 1 komentarz · 45 czytań · Drukuj
34 Pielgrzymka Ludzi Pracy


Źródło: konin24.info
mark dnia sierpień 23 2016 16:09:33
0 komentarzy · 21 czytań · Drukuj
Jubilaci odnowili śluby
60 i 50 lat temu przyrzekali sobie dozgonną miłość, wiarę, szacunek i przyjaźń, jak również, że wspólnie będą dzielić chwile dobre i złe. 23 czerwca 2016 r. spotkali się na uroczystości jubileuszowej, aby podziękować sobie za wszystkie razem przeżyte lata i odebrać Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, nadane przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.
Aktu dekoracji dokonał Burmistrz Miasta i Gminy Ślesin Mariusz Zaborowski. Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie otrzymali: Teresa i Lech Błaszkowscy z Nowej Wsi, Salomea i Zygmunt Dębowieccy ze Ślesina, Jadwiga i Stanisław Florkowscy z Półwioska Lubstowskiego, Melania i Leon Janiakowie z Wygody, Zofia i Marian Kutkowscy z Wąsosz, Marianna i Stanisław Nowakowscy z Szyszyna (60 lat), Jadwiga i Karol Pałaszynscy z Pictrkowic, Jadwiga i Mieczysław Sztraube ze Śiesina, Zofia i Edward Wyżykowscy ze Ślesina, Krystyna i Roman Zielewscy z Honoratki oraz Teresa i Leszek Żuchelkowscy z Władysławowa.
Źródło: Gazeta Ślesińska nr 7(66)
Zdjęcia: Henryk Zajfert
mark dnia sierpień 23 2016 16:02:27
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 42 czytań · Drukuj
Przeniesienie siedziby Urzędu Miasta i Gminy w Ślesinie
Urząd Miasta i Gminy ŚlesinW związku z przeniesieniem siedziby Urzędu Miasta i Gminy w Ślesinie z budynku przy ul. Kleczewskiej 15 do budynku przy ul. Napoleona 15B (dawny budynek OSiR – Termy Ślesińskie) zawiadamiam, że w dniach 1 – 2 września 2016r. Urząd Miasta i Gminy w Ślesinie będzie nieczynny.
Jednocześnie informuję, że w związku ze zmianą adresu siedziby urzędu nie ulegają zmianie numery telefonów, faksów, adresy poczty elektronicznej oraz adres do korespondencji. W imieniu własnym oraz pracowników Urzędu Miasta i Gminy w Ślesinie przepraszam za niedogodności.
Od 5 września 2016r. Urząd Miasta i Gminy w Ślesinie przeniesiony do nowej siedziby przy ul. Napoleona 15B (dawny budynek OSiR – Termy Ślesińskie) pracował będzie w niezmienionych godzinach tj.:
Poniedziałek od 7:30 do 15:30
Wtorek od 7:30 do 17:00
Środa od 7:30 do 15:30
Czwartek od 7:30 do 15:30
Piątek od 7:30 do 14:00
Serdecznie zapraszamy.
Burmistrz Miasta i Gminy Ślesin
(-) Mariusz Zaborowski
mark dnia sierpień 23 2016 15:45:56
0 komentarzy · 34 czytań · Drukuj
XXI sesja Rady Miejskiej Gminy Ślesin
Urząd Miasta i Gminy Ślesin23 sierpnia 2016 roku (wtorek) o godz. 15.00 w sali posiedzeń Urzędu Miasta i Gminy w Ślesinie odbędzie się XXI sesja Rady Miejskiej Gminy Ślesin.
W planach podjęcie uchwał w sprawach m.in.: przystąpienia Gminy Ślesin do Konińskiej Izby Gospodarczej, zmian budżetu na 2016 r., o zmianie uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Miasta i Gminy Ślesin na lata 2016- 2036, zaciągnięcia kredytu długoterminowego.
Źródło: umig.slesin.pl
mark dnia sierpień 22 2016 14:00:00
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 38 czytań · Drukuj
LKS rozgromił Obrę Kościan
LKS ŚlesinW sobotę 20 sierpnia zespół LKS-u Ślesin podejmował na własnym boisku Obrę Kościan, która jest typowana do włączenia się do walki o zwycięstwo w lidze. Podopieczni Adama Topolskiego nie przestraszyli się jednak rywala, zagrali fantastyczny mecz, imponowali skutecznością i odnieśli okazałe zwycięstwo. Wynik 4:1 to najwyższa w historii wygrana LKS-u z zespołem z Kościana. Warto dodać, że podopieczni Krzysztofa Knychały jeszcze nigdy ze Ślesina nie wywieźli trzech punktów.
Tuz przed rozpoczęciem meczu miała miejsce mała uroczystość. Jak już wiadomo na zakończenie swojej przygody z piłką zdecydował się zawodnik naszego klubu Krzysztof Siedlecki, który w barwach LKS-u występował nieprzerwanie aż 17 lat, czyli od 1999 roku. Z tej okazji działacze naszego klubu podziękowali Krzysztofowi za godne reprezentowanie klubu przez te wszystkie lata i wręczyli mu pamiątkowe upominki >>>
Źródło: lks-slesin.futbolowo.pl
mark dnia sierpień 21 2016 23:42:10
0 komentarzy · 97 czytań · Drukuj
Turystyka na wsi
Turystyka na wsi - dla mieszkańców powiatu konińskiego. Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina” zaprasza mieszkańców gmin: Kazimierz Biskupi, Kleczew, Kramsk, Krzymów, Skulsk, Sompolno, Ślesin, Wierzbinek oraz Wilczyn.
Celem projektu jest zwiększenie aktywności mieszkańców wsi, podniesienie wiedzy i kompetencji osób prowadzących działalność w branży turystycznej, a także tych, którzy taką działalność dopiero zamierzają rozpocząć. Szkolenie, odbędzie się w dniach 22-23 września. Obejmuje panel teoretyczny, jak i terenowe zajęcia praktyczne. Zaplanowano, że w projekcie weźmie udział 15-20 osób zamieszkujących teren gmin: Kazimierz Biskupi, Kleczew, Kramsk, Krzymów, Skulsk, Sompolno, Ślesin, Wierzbinek oraz Wilczyn. Zainteresowani udziałem w projekcie mogą do połowy września (tj. 16 września) zgłaszać się do biura Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina”, znajdującego się przy ulicy Dworcowej 2 w Koninie.
mark dnia sierpień 21 2016 22:25:04
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 20 czytań · Drukuj
Narodowe rekolekcje z o. Johnem Bashoborą w Licheniu
Licheń„Rekolekcje to czas, gdy dusza ma zdążyć za ciałem”. Tymi słowami ks. Wiktor Gumienny MIC, kustosz licheńskiego sanktuarium, powitał pielgrzymów na rekolekcjach narodowych z o. Johnem Bashoborą z Ugandy. Zdjęcia.
Charyzmatyczny kapłan podczas swoich konferencji posługiwał się wybranymi fragmentami z Biblii mówiąc o rzeczach, o których każdej niedzieli słyszymy w kościołach. Jednak robił to w taki sposób, że wszyscy zgromadzeni na placu z zapartym tchem słuchali jego nauczania. Kulminacyjnym momentem całodniowych rekolekcji na placu przed licheńską bazyliką była uroczysta msza koncelebrowana przez 140 kapłanów.
Źródło: konin.LM.pl
mark dnia sierpień 21 2016 22:19:06
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 28 czytań · Drukuj
Motorowodne finały w Ślesinie
InformacjeW czterech klasach toczyła się rywalizacja podczas Wielkiego Finału Mistrzostw Polski Skuterów Wodnych, który rozegrany został wczoraj w Ślesinie. Podwójne złoto zdobył Jacek Szubert. Zdjęcia.
Najważniejsza motorowodna impreza sezonu zagościła w Ślesinie po raz drugi. Rywalizacja na Jeziorze Ślesińskim rozgrywana była w czterech klasach - RO, RL, Jet M i RS. W każdej z nich odbyły się trzy biegi.
W aż dwóch klasach triumfował Jacek Szubert. Zawodnik Jet Sport wygrał rywalizację w klasie RL i RS, zdobywając jednocześnie dwa pierwsze miejsca w klasyfikacji generalnej tych klas i tym samym zostając podwójnym mistrzem Polski.
Źródło: konin.LM.pl
mark dnia sierpień 21 2016 22:16:39
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 21 czytań · Drukuj
Dożynki powiatowe 2016 odbyły się w Kazimierzu Biskupim
Dożynki Powiatowe 2016 w Kazimierzu Biskupim. Powiatowe święto plonów, czyli rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy wieniec, podziękowanie za plony i dobra zabawa... Galeria zdjęć.
W konkursie na najpiękniejszy wieniec dożynkowy zwyciężyło sołectwo Stara Ruda z gminy Wierzbinek. Drugie miejsce zajęło Koło Gospodyń Wiejskich z Półwioska Starego w gminie Ślesin, a trzecie Koło Gospodyń Wiejskich ze Sławska w gminie Rzgów. Materiał TV.
Źródło: konin.naszemiasto.pl
mark dnia sierpień 21 2016 22:10:42
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 115 czytań · Drukuj

Imprezy
bullet 28. sierpnia godz. 15:00 - Dożynki Gminne, ośrodek Wityng w Mikorzynie
Warunki meteo


Warunki pogodowe.
Okres fen.: późne lato

Parametry pogodowe
O stronie...
Drodzy Internauci! Niniejsza witryna powstała z prywatnej inicjatywy, a jej twórca nie otrzymuje korzyści finansowych z jej prowadzenia. Nie jest też związany w żaden sposób z UMiG Ślesin. Wszelkie uwagi, sugestie, zażalenia do treści tego Serwisu proszę kierować na adres: mark014@gazeta.pl
Tą drogą można podać do publikacji informacje lub aktualne dane związane z podmiotami działającymi na terenie gminy Ślesin.

Jedynymi oficjalnymi stronami prowadzonymi przez pracowników Urzędu Miasta i Gminy Ślesin są gmina.slesin.pl i umig.slesin.pl i tylko za nie odpowiadają. Proszę o rozróżnienie tych adresów! Portal gminaslesin.hostpark.pl nie jest z nimi powiązany.
Ogłoszenia
Ostatnio dodane:
Kompletny zestaw komputerowy na sprzedaż
Nowy dom w Ślesinie
Nowy dom przy Pastelowej w Ślesinie
SKomp SKLEP I SERWIS KOMPUTEROWY
Trampoliny na sprzedaż
Szukam kierowcy na solo prawo jazdy kat "C" i na Tandem "C+E"
Nauka jazdy = Rzetelne Przygotowanie Do Egzaminu
NOWA OFERTA - POŻYCZKA 500 ZŁ DLA KAŻDEGO!
Praca dla instruktora aerobiku
Salon" BEAUTIFUL" oraz AVON zapraszają na "POPOŁUDNIE DLA URODY"
Chcesz dodać ogłoszenie? Napisz jego treść i prześlij na adres: mark014@gazeta.pl
Gmina Ślesin
bullet Położenie
bullet Historia
bullet Kuchnia ochweśnicka
bullet Rzeźba terenu
bullet Krajobraz
bullet Klimat
bullet Jezioro Licheńskie
bullet Jezioro Ślesińskie
bullet Jezioro Mikorzyńskie
bullet Kanał Ślesiński
bullet Wody podziemne
bullet Ochrona środowiska
bullet Surowce mineralne
bullet Gleby
bullet Szata roślinna
bullet Zwierzęta
bullet Środowisko geograficzne
bullet Środowisko przyrodnicze
bullet Komunikacja
bullet Funkcje
bullet Przekształcenia antropologiczne
bullet Mapa gminy Ślesin
Aktualna pogoda
Licheń
bullet Bazylika NMP
bullet Inne obiekty
bullet Historia sanktuarium
bullet Program posługi
bullet Dojazd
Baza turystyczna
bullet Zabytki
bullet Noclegi
bullet Szlaki rowerowe
bullet Ośrodki rekreacyjne
bullet Punkty gastronomicze
bullet Gospodarstwa agroturystyczne
Ankieta
Jaki gatunek piosenek powinien dominować na Dniach Ślesina?

Muzyka pop

Disco polo

Muzyka rockowa

Hip-hop

Muzyka alternatywna

Muzyka elektroniczna

Muzyka ludowa

Muzyka innego rodzaju

Fotogaleria
bullet Zaśmiecone brzegi Jeziora Mikorzyńskiego
bullet Zapomniany pagórek
bullet Wysoki poziom wody w jeziorach - maj 2010
bullet Galeria zdjęć
bullet Suchy czerwiec 2008
bullet Pamiątka minionych wakacji
Współpraca
Kibicujesz LKSowi Ślesin lub śledzisz inne gminne rozgrywki sportowe, organizujesz, wiesz lub byłeś na imprezie w twojej miejscowości, możesz podzielić się z innymi wydarzeniami ze swojej parafii lub po prostu chcesz poinformować o tym co dzieje się w twojej okolicy?
Napisz artykuł (lub choćby krótką informację) do naszego serwisu o gminie Ślesin. Dzięki Twojej pomocy, miejsce to może być cennym źródłem wymiany informacji między mieszkańcami. Nie musisz podawać swoich danych, wystarczy kontakt poprzez mail lub zalogowanie do serwisu i wysłanie wiadomości. Twórzmy ten portal razem!
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło