Nawigacja
Strona Główna
Ogłoszenia
Ważne adresy
Gminne linie PKS
PKS
Pogoda
Archiwum
Forum
Regulamin portalu
Linki
Kontakt
Szukaj
Warto zajrzeć


Gmina Ślesin
bullet Położenie
bullet Historia
bullet Kuchnia ochweśnicka
bullet Rzeźba terenu
bullet Krajobraz
bullet Klimat
bullet Jezioro Licheńskie
bullet Jezioro Ślesińskie
bullet Jezioro Mikorzyńskie
bullet Kanał Ślesiński
bullet Wody podziemne
bullet Ochrona środowiska
bullet Surowce mineralne
bullet Gleby
bullet Szata roślinna
bullet Zwierzęta
bullet Środowisko geograficzne
bullet Środowisko przyrodnicze
bullet Komunikacja
bullet Funkcje
bullet Przekształcenia antropologiczne
bullet Mapa gminy Ślesin
Porozmawiajmy
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Nowy dyskont spożywczy
23/02/2014 12:01
Wiele osób cieszy się z wybudowania znanego dyskontu spożywczego przy obwodnicy Ślesina. Zadowolenie wyraziło 45% głosujących. Nie zabrakło jednak bardziej krytycznego spojrzenia - 22% osób obawia się o mniejsze prywatne sklepy spożywcze, które mogą mieć problemy z utrzymaniem dotychczasowej liczby klientów. 11% ankietowanych nie zauważyło wpływu owego sklepu na ceny produktów w mieście. Z ankiety dowiadujemy się również o tym, że 22% internautów nie robi zakupów w Ślesinie.

Komunikacja publiczna
21/01/2014 22:28
Po ponad roku od wprowadzenia promocyjnych kursów liniowych PKS nadal większość głosujących wolałoby podróżować autobusami MZK. 65% osób opowiada się za przywróceniem poprzednich linii. 26% internautów jest jednak zadowolonych z usług PKS - przewoźnika, który nadal będzie obsługiwać kursy gminne. 8% ankietowanych wolałoby jeździć autobusami innej firmy.

22/12/2013 16:22
Znalazłem czarny odtwarzacz mp3 na leśnej drodze z Energetyka do OSIRu. Właściciel niech poda marke odtwarzacza i numer telefonu, oddzwonię.

teresa
20/11/2013 12:57
Świetna strona pozdrawiam i pierwszy raz coś piszę ,pozdrawiam Teresa

Nowa "ustawa śmieciowa"
07/11/2013 22:23
W zasadzie jesteśmy zadowoleni ze zmian jakie przyniosła tzw. "ustawa śmieciowa" z wymogiem segregacji odpadów i opłatą dla wszystkich mieszkańców. 41% Internautów jest zadowolonych z funkcjonowania nowych przepisów. Podobna liczba osób, 43%, nie widzi różnic w utrzymaniu czystości w gminie, ale wskazuje na wyższe opłaty. Zdecydowanie negatywnie widzi tę sprawę 17% głosujących.

Bramy na pomostach
26/09/2013 21:46
Zdecydowana większość ankietowanych sprzeciwia się stawianiu bram na pomostach. Nie tylko szpecą brzegi jezior, ale i ograniczają dostęp do przestrzeni publicznej. Taką opinię wyraziło 87% internautów. Zaledwie 7% przyznało rację budującym pomosty do ustalania zasad korzystania z nich według ich uznania.

Co zamiast pomnika Smoka?
03/07/2013 11:08
Po paru miesiącach od usunięcia pomnika większość z nas nie chce już podobnego obiektu w Parku Miejskim (jedynie 10% ankietowanych). Natomiast prawie połowa internautów (48%) nie widzi potrzeby stawiania tam żadnej budowli. 39% głosujących widziałoby tam jednak pomnik nawiązujący do otoczenia jeziora lub historii miasta. Na razie pozostaje nam popiersie Napoleona, które upamiętnia wydarzenia związane z pobliskim łukiem triumfalnym.

Ustawa śmieciowa
17/04/2013 18:53
Temat ten podzielił ankietowanych, gdyż nie ma jednoznacznego wyniku. Dostrzegamy potrzebę zmian, bo nasze otoczenie jest często zaśmiecane, a niesegregowane odpady zalegają na wysypiskach. 48% Internautów popiera zatem szykujące się zmiany. Natomiast 45% osób wątpi w skuteczność nowego prawa i przeciwnych jest jego wprowadzeniu.

gość
10/03/2013 14:02
KŻ przy KWB Konin w Pątnowie organizuje szkolenie przygotowujące do egzaminu na st.Żeglarza Jachtowego. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 20 Kwietnia g.10.00 na przystani żeglarskiej w Pątnowie. Bliższe informacje pojawia się na stronie klubowej kzkwb.

31/01/2013 19:57
nie zaśmiecajcie serwisu, jak chcecie się reklamować to za to zapłaćcie "biznesmeni"

Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 85
Najnowszy użytkownik: Aniaz
Informacje
Obchody Triduum Paschalnego
LicheńDziś Wielki Czwartek. W Kościele katolickim rozpoczyna się najważniejszy czas w roku. Triduum Paschalne przypomina kluczowe dla chrześcijaństwa wydarzenia śmierci i zmartwychwstania Chrystusa.
Podczas dzisiejszych nabożeństw wierni wspominają ustanowienie sakramentów, a także ostatnią wieczerzę. W piątek (Wielki Piątek) wspominają Mękę Pańską, a w sobotni wieczór celebrują Wigilię Paschalną, po której przychodzi Wielkanoc. Wielki Czwartek to w Kościele katolickim dzień, kiedy przed południem odprawiana jest tylko jedna msza w każdym kościele diecezjalnym.
W licheńskiej bazylice Msza Wieczerzy Pańskiej rozpocznie się o 18:00. Po niej przeniesienie Najświetszego Sakramentu do ołtarza wystawienia (ciemnicy) w kaplicy Trójcy Świętej i adoracja do godz. 22.00.
Źródło: radiomerkury.pl, lichen.pl
mark dnia kwiecień 17 2014 17:02:21 · Czytaj więcej · 0 komentarzy · 1 czytań · Drukuj
17. Wielkopolski konkurs recytatorski i plastyczny dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie16 kwietnia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie odbył się 17. Wielkopolski Konkurs Recytatorski i Plastyczny dla uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów. W konkursie recytatorskim zaprezentowało się 33 recytatorów w trzech kategoriach wiekowych.
W konkursie plastycznym umiejętności plastyczne zaprezentowało się 29 plastyków.W przerwie na ogłoszenie werdyktu jury wystąpił teatrzyk Chochlik z Zespołu-Szkolno Przedszkolnego w Ślesinie w sztuce pantomimicznej „Awantura w Muzeum”. Reżyserem i opiekunem teatrzyku jest Beata Opel.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez CKiS w Koninie i M-GOK w Ślesinie.
mark dnia kwiecień 16 2014 23:10:13
Czytaj więcej · 1 komentarz · 32 czytań · Drukuj
Życzenia wielkanocne
mark dnia kwiecień 16 2014 00:14:45
0 komentarzy · 1 czytań · Drukuj
Życzenia wielkanocne
mark dnia kwiecień 16 2014 00:11:50
2 komentarze · 14 czytań · Drukuj
Zawodowa gala w Ślesinie
SportBoks zawodowy wraca do naszego regionu. Już 16 maja w zawodowa gala odbędzie się w ślesińskiej hali sportowej. Komentarz Grzegorza Szymańskiego.
Gośćmi specjalnymi imprezy będą: Dariusz Michalczewski, Mateusz Masternak, Mariusz Wach i Tomasz Adamek. Patronat nad galą objął burmistrz Ślesina - Mariusz Zaborowski. Patronat medialny sprawować będzie m.in. Radio Konin (95,8 FM). Bilety na galę będzie można kupować w Klubie Fitness Strefa na konińskiej Starówce.
Źródło: konin24.info
mark dnia kwiecień 16 2014 00:06:30
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 31 czytań · Drukuj
Koncert dla Jana Pawła II
Koncertem wokalno-organowym Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Licheńskiej uczci św. Jana Pawła II w dniu Jego kanonizacji, 27 kwietnia.
Muzykowanie w licheńskiej bazylice na organach noszących imię papieża Jana Pawła II rozpocznie się ok. godz. 13.00 po mszy św. dziękczynnej za kanonizację papieża-Polaka. W koncercie wystąpią: Barbara Kaczor (sopran) oraz Michał Szostak (organy) - organiści pracujący w Sanktuarium Maryjnym w Licheniu Starym.
Źródło: konin24.info
mark dnia kwiecień 16 2014 00:03:46
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 2 czytań · Drukuj
Unijna inwestycja dekady
Do końca kwietnia potrwa plebiscyt na unijną inwestycje dekady w naszym powiecie. Na stronie www.konin24.info znajdziecie listę inwestycji biorących udział w plebiscycie.
Głosowanie odbywa się poprzez portal internetowy konin24.info. Głos można oddać jeden raz na wybraną inwestycję z pojedynczego komputera w ciągu 24 godzin tutaj.
Skala unijnego dofinansowania zgłoszonych do plebiscytu inwestycji zawiera się od niespełna 27 i pół tysiąca w przypadku budowy placu zabaw w Kramsku, do ponad 6 milionów dotacji do budowy drogi Wilczogóra - Skulska Wieś. Wśród inwestycji z gminy Ślesin znalazły się:
- budowa ciągu spacerowo-rowerowego z dostępem do hoteli nad Jeziorem Ślesińskim w ramach Wielkiej Pętli Wielkopolski – etap II - kwota dofinansowania: 2 200 641.26 zł, wartość projektu: 4 293 939.15 zł
- budowa przystani wodnej w Ślesinie - kwota dofinansowania: 1 946 372.00 zł, wartość projektu: 3 008 025.55 zł.
Źródło: konin24.info
mark dnia kwiecień 15 2014 23:59:12
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 21 czytań · Drukuj
Ślesin otwarty na uczniów
GimnazjumTaniec, piosenka, zajęcia lekcyjne z przymrużeniem oka czy zajęcia sportowe przygotowane przez uczniów i nauczycieli można było oglądać w Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Ślesinie.
Wszystko w związku z Drzwiami Otwartymi, jaki placówka przygotowała dla uczniów klas szóstych szkół podstawowych. Zobacz zdjęcia.
Goście (zarówno dzieci, jak i ich rodzice) zobaczyli, jak uczniowie ślesińskiego gimnazjum śpiewają, recytują oraz tańczą. Obejrzeli także film przygotowany przez nauczycieli, przedstawiający w zabawny sposób dzień z życia szkoły.
Źródło: konin24.info
mark dnia kwiecień 15 2014 23:50:45
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 13 czytań · Drukuj
II Memoriał Zygmunta Urbańskiego w Tenisie Stołowym
Burmistrz Miasta i Gminy Ślesin zaprasza do udziału w II Memoriale Zygmunta Urbańskiego w Tenisie Stołowym, który odbędzie się 3 maja o godz. 10:00 w hali sportowej Gimnazjum w Ślesinie.
Turniej adresowany jest zarówno dla zawodników zrzeszonych w klubach sportowych, jak i amatorów. Zapraszamy do Ślesina.
Źródło: M-GOK Ślesin
mark dnia kwiecień 15 2014 23:32:29
0 komentarzy · 4 czytań · Drukuj
Ale jaja
BibliotekaKonkurs na cud-pisankę rozstrzygnięty. Spośród wielu prac wykonanych przeróżnymi technikami wybranych zostało pięć, które w szczególności zasługują na uwagę. Zdjęcia.
Pierwsze miejsce zajęła Zuzia Myślewska z klasy V „b”. Drugie miejsce przyznane zostało Izie Kaczorkiewicz z klasy VI „a” oraz Izie Sucharskiej z klasy V „b”. Trzecie miejsce przypadło w udziale Kacprowi Podrzyckiemu z klasy IV „b” oraz Zuzi Nożewskiej z klasy VI „a”.
Wymienione osoby są uczniami ZSP w Ślesinie. Wszystkim serdecznie gratulujemy! Nagrody w konkursie sponsoruje Kino „Helios” oraz Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Ślesin.
Źródło: slesin.naszabiblioteka.com
mark dnia kwiecień 14 2014 15:38:50
0 komentarzy · 8 czytań · Drukuj
Złapany na kradzieży
Z kroniki policyjnejPolicjanci ukarali w środę 500-złotowym mandatem 19-latka z gminy Ślesin, który został złapany na kradzieży alkoholu o wartości prawie 70 zł w sklepia na ul. Chopina.
Natomiast 7 kwietnia policjanci z Komisariatu Policji w Ślesinie zatrzymali miejscowego 24-latka, który przy pomocy nożyc krawieckich próbował włamać się do kościelnej skarbony.
Źródło: Komenda Miejska Policji w Koninie
mark dnia kwiecień 14 2014 15:34:41
0 komentarzy · 9 czytań · Drukuj
V Konkurs Palm Wielkanocnych
W Ślesinie po raz piąty odbył się Konkurs Palm Wielkanocnych. Uczestnicy konkursu z przygotowanymi palmami zebrali się w Domu Kultury. Następnie palmy zostały ocenione i procesjonalnie przy akompaniamencie orkiestry dętej uczestnicy konkursu przemaszerowali do kościoła.
Pierwsze miejsca zajęli:
klasy 1- 3: Natalia Niedźwiedzińska - Z-SzP Ślesin
klasy 4-6: Dawid Kwieryng - SP Licheń Stary
gimnazjaliści: Hubert Jankowski i Marlena Pieczyńska
dorośli: Piątek Jadwiga - Marianowo i Marianna Wardęcka - Ślesin
Źródło: M-GOK Ślesin
mark dnia kwiecień 14 2014 15:25:52
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 63 czytań · Drukuj
Wygrana w drugim meczu na wiosnę
SportW ostatnim spotkaniu Strażak Licheń zwyciężył ze Zjednoczonymi Rychwał 4:2. Zdjęcia.
Bramki strzelili: 2 minuta MICHALSKI TOMASZ - BIGOS (asysta ANDRZEJCZAK),70 minuta MICHALAK ŁUKASZ (asysta ANDRZEJCZAK), 86 minuta KANTAROWSKI DAWID (asysta ANDRZEJCZAK), 93 minuta ANDRZEJCZAK KRYSTIAN.
Licheński zespół grał w składzie: ŚPIEWAK DARIUSZ, ŁĘT DAMIAN, WYSOCKI ZBIGNIEW (ŻK), MAŁECKI TOMASZ, MICHALSKI TOMASZ II (ŻK), DUL MARCIN (46 minuta MATEUSZ KLUGA), ANDRZEJCZAK KRYSTIAN (ŻK), MICHALSKI TOMASZ(BIGOS) (60 minuta MICHALAK ŁUKASZ), ŁUKASZEWSKI BARTOSZ, FORDON KAMIL (75 minuta BARTCZAK PATRYK), KANTAROWSKI DAWID (92 minuta JARMUŻ WOJCIECH). Pozostali rezerwowi: GOLIMOWSKI MAREK, GRABOWSKI BARTOSZ.
Źródło: Strażak Licheń
mark dnia kwiecień 14 2014 15:15:11
0 komentarzy · 11 czytań · Drukuj
Festiwal Piosenki Przedszkolaków
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w ŚlesinieMiejsko –Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie będzie organizatorem Eliminacji Powiatu Konińskiego do XIX Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków "Czerwonak 2014". Przesłuchania konkursowe odbędą się 8 Maja 2014 r. o godz. 10:00. Pobierz regulamin. Karta uczestnika.
Próby od godz. 8:30 do 9:40 zgodnie z kolejnością zgłoszeń .Uczestnikiem konkursu może zostać każde dziecko w wieku przedszkolnym urodzone po 2006 roku . Szczegóły w regulaminie.
Zgłoszenia udziału w festiwalu na załączonej do regulaminu karcie uczestnictwa do godz. 12.00 6 Maja 2014 r. Regulamin festiwalu i karta uczestnictwa na stronie www.mgok.slesin.pl lub www.gok-sokol.pl
mark dnia kwiecień 12 2014 18:24:54
0 komentarzy · 2 czytań · Drukuj
Przedszkolaki walczą o nagrody!
Przedszkole w Licheniu Starym bierze udział w konkursie organizowanym pod patronatem stacji TVN przez firmę Kubuś PT. ,,NAJŁADNIEJSZE MIEJSCE W TWOJEJ OKOLICY”. Każdego dnia można oddać jeden głos z jednego nr IP komputera.
Wystarczy wejść na stronę tutaj i zagłosować na licheńskie przedszkole. Głosowanie trwa od 07 kwietnia do 31 maja 2014 roku. Zapraszamy wszystkie chętne osoby do głosowania na naszych Przedszkolaków!
Źródło: lichen24.pl
mark dnia kwiecień 11 2014 21:38:59
0 komentarzy · 14 czytań · Drukuj
W sobotę z Dąbroczanką
LKS ŚlesinJuż w sobotę, po dwutygodniowej przerwie na boisko ponownie wyjdą piłkarze LKS-u Ślesin, by rozegrać kolejne spotkanie ligowe. Tym razem przeciwnikiem naszego zespołu będzie drużyna z czołówki ligowej tabeli – Dąbroczanka Pępowo. Spotkanie rozpocznie się o godz.16:00 na Stadionie Miejskim w Ślesinie.
W weekend także zespoły młodzieżowe LKS-u Ślesin rozegrają swoje mecze ligowe >>>
Młodzik Młodszy:
LKS Ślesin - Warta Intermarche Rumin, sobota 12.04.2014, godz. 11:00 (stadion w Ślesinie)
Trampkarz Młodszy: Sokół Kleczew – LKS Ślesin, niedziela 13.04.2014, godz.11:00 (stadion w Kleczewie)
Źródło: lks-slesin.futbolowo.pl
mark dnia kwiecień 11 2014 21:32:27
0 komentarzy · 20 czytań · Drukuj
Spotkanie z seniorami
BibliotekaW Szkole Podstawowej w Szyszyńskich Holendrach odbyło się kolejne spotkanie opierające się na współpracy pomiędzy miejscową Szkołą, Biblioteką oraz Klubem Seniora. Oddział Przedszkolny prowadzony przez panią Agnieszkę Banasiak przedstawił inscenizację książki pt.: ”Bal u króla Baltazara”. Zobacz zdjęcia.
Natomiast dzieci ze Szkoły Podstawowej recytowały wiersze dotyczące tradycji wielkanocnych w Polsce. Ta część przedstawienia przygotowana została przez panią Bożenę Przeorek oraz panią Elżbietę Nowakowską – kierownik filii bibliotecznej w Szyszyńskich Holendrach.
Spotkanie zakończyło się wręczeniem dyplomów oraz słodyczy wszystkim uczestnikom konkursu pt: „Kartka Wielkanocna”, zorganizowanego przez filię biblioteczną w Szyszyńskich Holendrach.
Źródło: slesin.naszabiblioteka.com
mark dnia kwiecień 11 2014 21:28:56
0 komentarzy · 8 czytań · Drukuj
Ubój rytualny dobry dla naszej gospodarki
RolnictwoZakaz uboju rytualnego ma negatywny wpływ na przetwórstwo i rolnictwo w Polsce. Szacunkowa wartość sprzedaży mięsa mieściła się w granicach 1,5-2,5 mld złotych.
Ubój koszerny i halal stanowił podstawę dla 10 proc. naszego eksportu drobiu, oraz prawie jedną trzecią eksportu wołowiny. Rolnicy w ten sposób stracili cześć swoich przychodów i w mniejszym stopniu wykorzystują potencjał, który mają w gospodarstwach. Niektóre polskie zakłady wywożą bydło do Słowacji i Czech, gdzie nie ma zakazu uboju.
mark dnia kwiecień 11 2014 21:27:35
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 29 czytań · Drukuj
Rycerz, królewna i czarownice
Postaci z bajek z problemami całkiem realnymi będą bohaterami spektakli, które 29 kwietnia wystawione zostaną w Konińskim Domu Kultury w ramach Sceny Amatora Teatru Feniks. Przedstawienia przygotowane zostały przez młodych aktorów ze Szkoły Podstawowej nr 1 Turku.
Na deskach Konińskiego Domu Kultury zobaczymy aktorów z Teatru ,,Szpilka". Młodzież wystawi spektakl zatytułowany ,,O Pryszczycerzu i Królewnie Pięknotce” według scenariusza Ewy Pawlak napisanego na podstawie tekstu Marty Guśniowskiej. Spektakl miał swoją premierę w marcu 2013 r., na łódzkiej ,,Dziatwie'', gdzie otrzymał nagrodę. Opracowaniem muzycznym zajęła się Izabela Ochota, scenografię przygotowała Aldona Piwońska.
mark dnia kwiecień 11 2014 21:20:16
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 6 czytań · Drukuj

Warunki meteo
Warunki pogodowe.
Temperatura wody
8.9 ° C
Pomiar:J.Mikorzyńskie 23.III.14
Okres fen.: wczesna wiosna

Parametry pogodowe
O stronie...
Drodzy Internauci! Niniejsza witryna powstała z prywatnej inicjatywy, a jej twórca nie otrzymuje korzyści finansowych z jej prowadzenia. Nie jest też związany w żaden sposób z UMiG Ślesin. Wszelkie uwagi, sugestie, zażalenia do treści tego Serwisu proszę kierować na adres: mark014@gazeta.pl
Tą drogą można podać do publikacji informacje lub aktualne dane związane z podmiotami działającymi na terenie gminy Ślesin.

Jedynymi oficjalnymi stronami prowadzonymi przez pracowników Urzędu Miasta i Gminy Ślesin są gmina.slesin.pl i umig.slesin.pl i tylko za nie odpowiadają. Proszę o rozróżnienie tych adresów! Portal gminaslesin.hostpark.pl nie jest z nimi powiązany.
Ogłoszenia
Ostatnio dodane:
Kupię odznaki wojskowe
Praca - sprzedaż gazu w butlach
Operator maszyny do szycia pasow do materacy (Lamowka, Piping, Kedra)
Sprzedam pralkę angielskiej firmy Bush
NIEPOWTARZALNY RZEŹBIONY PORTRET TWOJEJ WALENTYNKI JUŻ OD 19 PLN
Praca na stanowisku PAKOWACZ
SZYBKA GOTÓWKA
Sprzedam camping
Praca - odbiór dziecka z przedszkola
Wynajmę mieszkanie
Chcesz dodać ogłoszenie? Napisz jego treść i prześlij na adres: mark014@gazeta.pl
Licheń
bullet Bazylika NMP
bullet Inne obiekty
bullet Historia sanktuarium
bullet Program posługi
bullet Dojazd
Aktualna pogoda
Baza turystyczna
bullet Zabytki
bullet Noclegi
bullet Szlaki rowerowe
bullet Ośrodki rekreacyjne
bullet Punkty gastronomicze
bullet Gospodarstwa agroturystyczne
Ankieta
Czy jesteś zadowolony z pracy swojego radnego na rzecz lokalnej społeczności?

Tak, jestem zadowolony/-a z jego działań i zagłosuję na niego ponownie w najbliższych wyborach

Nie, nie sprawdził się w tej funkcji dlatego w najbliższych wyborach zagłosuję na inną osobę do tego stanowiska

Nie wiem, nie orientuję się w tym co zrobił mój radny/radna

Fotogaleria
bullet Zaśmiecone brzegi Jeziora Mikorzyńskiego
bullet Zapomniany pagórek
bullet Wysoki poziom wody w jeziorach - maj 2010
bullet Galeria zdjęć
bullet Suchy czerwiec 2008
bullet Pamiątka minionych wakacji
Współpraca
Kibicujesz LKSowi Ślesin lub śledzisz inne gminne rozgrywki sportowe, organizujesz, wiesz lub byłeś na imprezie w twojej miejscowości, możesz podzielić się z innymi wydarzeniami ze swojej parafii lub po prostu chcesz poinformować o tym co dzieje się w twojej okolicy?
Napisz artykuł (lub choćby krótką informację) do naszego serwisu o gminie Ślesin. Dzięki Twojej pomocy, miejsce to może być cennym źródłem wymiany informacji między mieszkańcami. Nie musisz podawać swoich danych, wystarczy kontakt poprzez mail lub zalogowanie do serwisu i wysłanie wiadomości. Twórzmy ten portal razem!
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wasze komentarze
Newsy - Dodał: wyborca
17/04/2014 16:33
Pan burmistrz przed świętami przedstawia nam wi...

Newsy - Dodał: Gazeta Ślesińska
17/04/2014 13:44
Nowy samochód do przewozu osób niepełnosprawnyc...

Newsy - Dodał: Ala
17/04/2014 08:04
Gratuluje wszystkim uczestnikom i małe sprostow...

Newsy - Dodał: mieszkaniec
14/04/2014 18:28
Myślę, że do burmistrza dociera, że nie ma szan...

Newsy - Dodał: niezamozny
14/04/2014 15:38
5.000 tysiecy co miesiac ,to pewnie w bip uzup...

Artykuły - Dodał: czas...
29/01/2014 11:23
ha ha komentarz z 2007 i dalej nic się nie dzie...

Artykuły - Dodał: pilne
26/09/2013 11:54
Kiedy przyjmuje doradca prawny

Artykuły - Dodał: franek
13/08/2013 21:26
zobaczymy/jak nie to nie,

Artykuły - Dodał: B-K-S
23/07/2013 11:56
Pozdrawiam Wszystkich Ślesiniaków i miłośników ...

Artykuły - Dodał: BartekOstaszewski
20/07/2013 23:03
Ciezko jest znalezc gminaslesin.hostpark.pl w g...