Nawigacja
Strona Główna
Ogłoszenia
Ważne adresy
Gminne linie PKS
PKS
Pogoda
Archiwum
Forum
Regulamin portalu
Linki
Kontakt
Szukaj
Warto zajrzeć


Promocja

******
Porozmawiajmy
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Kopalnia w Ościsłowie
06/03/2016 11:41
Pomimo negatywnych skutków jakie niesie za sobą budowa odkrywki węgla brunatnego, głosujący w naszej ankiecie zdecydowanie popierają te plany. Za taką decyzją opowiedziało się 80% internautów. Pozostałe osoby, 19%, negatywnie oceniło inwestycję.

Dni Ślesina 2015
26/07/2015 11:59
Zdania co do organizacji tegorocznej edycji Dni Ślesina są podzielone. 23% ankietowanych uznało imprezę za bardzo udaną, a 14% głosujących oceniło jej poziom za porównywalny z ubiegłorocznym. Jednak już 32% ankietowanych chciałoby odświeżenia formuły święta miasta, w tym na przykład wprowadzenia wystąpień kabaretowych. 19% internautów nie było zadowolonych z zabawy w czasie Dni Ślesina. Natomiast 13% nie brało w niej udziału. Relacja pod adresem: http://tvwielkopo.
..dni-lesina

Likwidowane 'Termy Ślesińskie'
07/07/2015 20:29
Internauci nie mają zdecydowanego zdania na temat losów "Term Ślesińskich", które rokrocznie przynoszą gminie straty. Większość głosujących jest jednak za pozostawieniem spółki w rękach samorządu (50%). Nieco mniej internautów (44%) uznało za korzystniejsze rozwiazązanie sprywatyzowanie ośrodka i odciążenie budżetu gminy dodatkowymi kosztami (ok. 260 tys. zł rocznie). Zgodnie z zapowiedziami burmistrza spółka ma być do końca roku zlikwidowana.

Monitoring uliczny
10/02/2015 19:58
Pomimo pewnego ograniczenia prywatności mieszkańcy gminy Ślesin są za wprowadzaniem w miejscach publicznych monitoringu. 52% głosujących uznało to za dobry sposób na uspokojenie brawury na drodze, czy walkę z przedstępstwami lub wandalizmem. Z drugiej strony 32% mieszkańców sprzeciwia się wprowadzaniu do przestrzeni publicznej kolejnych kamer, które wpływają na inwigilowanie obywateli. 16% internatów uznało takie działania za nieskuteczne.

Ocena rozwoju gminy
20/10/2014 00:27
Większość mieszkańców, 70%, negatywnie oceniła minione lata pod wględem inwestycji i rozwoju gminy. Brak większych zmian zauważyło 10% osób. Czas pokaże, czy te opinie przełożą się na wyniki w wyborach samorządowych. 20% ankietowanych uznało jednak, że wiele pozytywnych przemian zaszło w ostatnich latach i można je uznać za udane.

Bezpieczeństwo
11/09/2014 18:37
Wakacje minęły dość spokojnie. Pomimo to większość ankietowanych, 49%, uznało, że nie jest bezpiecznie i warunki sprzyjają wypadkom nad wodą. 28% osób stwierdziło jednak, że korzystanie z kąpieli było bezpieczne pod warunkiem, że kąpiący przestrzegali zasad bezpieczeństwa, np. nie pływali po spożyciu alkoholu. 17% internautów bardzo pozytywnie oceniło gminne kąpieliska i poziom ich kontroli. Natomiast 6% głosujących nie korzystało latem z naszych jezior.

Dni Ślesina 2014
11/08/2014 17:59
Ankietowani nie uznali tegorocznej imprezy za udaną. Większość, bo 67% głosujących, była zawiedziona atrakcjami. Przyznawali, że brakowało gwiazd na wieczornych koncertach. 13% osób jednak stwierdziło, że Dni Ślesina była bardziej atrakcyjne niż rok temu, a kolejne 10% internautów bawiło się równie dobrze jak w 2013 roku. Oddano 194 głosów.

Ocena naszych radnych
28/06/2014 21:36
Za parę miesięcy wybory samorządowe i jak wynika z ankiety możemy liczyć na spore zmiany w Radzie Miasta i Gminy Ślesin. Aż 81% głosujących nie jest zadowolonych z pracy swojego radnego i deklaruje oddanie głosu na inną osobę. Z drugiej strony 13% ankietowanych wyraziło zadowolenie z działań swojego radnego i będzie na niego głosować 16 listopada. Natomiast 6% mieszkańców nie interesuje się tym, co robi jego gminny reprezentant. /Wyniki na podstawie 501 oddanych głosów./

20/06/2014 19:12
Uzyskanie opinii mieszkańców gminy Ślesin na temat wykorzystania środków unijnych przez Gminę Ślesin jest celem jednej z pisanych prac magisterskich. Jej autorka prosi o pomoc w zbieraniu opinii na ten temat. Ankieta znajduje się pod adresem: http://www.interan
kiety.pl/interanki
eta/23882272a4e19a
41b99bb20453304280
.xml

Nowy dyskont spożywczy
23/02/2014 12:01
Wiele osób cieszy się z wybudowania znanego dyskontu spożywczego przy obwodnicy Ślesina. Zadowolenie wyraziło 45% głosujących. Nie zabrakło jednak bardziej krytycznego spojrzenia - 22% osób obawia się o mniejsze prywatne sklepy spożywcze, które mogą mieć problemy z utrzymaniem dotychczasowej liczby klientów. 11% ankietowanych nie zauważyło wpływu owego sklepu na ceny produktów w mieście. Z ankiety dowiadujemy się również o tym, że 22% internautów nie robi zakupów w Ślesinie.

Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 93
Najnowszy użytkownik: Matthewot
Informacje
III runda Sołeckiej Ligi Piłki Nożnej
SportMecze kolejnej rundy będą rozgrywane 26 czerwca.
Boisko Sołectwa Marianowo

9.00 – Marianowo –Ignacewo
10.05 Głębockie/Mikorzyn – Szyszyn
11:10 Szyszyńskie Holendry – Półwiosek Stary
12:15 Wygoda – Piotrkowice
13:20 Honoratka – Osiedle Powstańców Wielkopolskich
Źródło: M-GOK Ślesin

mark dnia czerwiec 23 2016 18:20:31 · Czytaj więcej · 0 komentarzy · 25 czytań · Drukuj
W Jeziorze Licheńskim utonął mężczyzna
Z kroniki policyjnejW Jeziorze Licheńskim utonął mężczyzna. To pierwsza ofiara letniej kąpieli w 2016r. Do tragedii doszło w miejscowości Niedźwiady w gminie Ślesin w powiecie konińskim.
Mężczyzna - to około dwudziestoletni mieszkaniec gminy Ślesin. Nad jeziorem przebywał z grupą kolegów. To oni powiadomili straż o tragicznym zdarzeniu.
Strażacy wyłowili ciało młodego mężczyzny. Wezwane na miejsce pogotowie stwierdziło zgon. To pierwsza tragedia nad wodą tego lata.
Młodzież i dzieci rozpoczynają wakacje. Strażacy, policja i wodniacy ostrzegają przed niebezpieczeństwami i apelują o rozwagę. Są upały. Nie wskakujcie do wody rozgrzani! Nie kąpcie się po wypiciu alkoholu!
Źródło: konin.naszemiasto.pl
mark dnia czerwiec 24 2016 10:06:02
0 komentarzy · 30 czytań · Drukuj
Skarbnik w szufladkach chowa pieniądze
InformacjeJednogłośni byli ślesińscy radni udzielając absolutorium Mariuszowi Zaborowskiemu z wykonania budżetu na 2015 rok. Przy okazji wyszło na jaw, że pani skarbnik miasta, Agnieszka Cieślarska, potrafi… chować pieniądze w szufladach, co w sumie jest dobrą cechą.
– Można powiedzieć, że na koniec roku wychodzimy bardzo dobrze – mówił Stanisław Chrzanowski, przewodniczący Rady Miejskiej w Ślesinie.
To był bardzo dobry rok – podsumował Mariusz Zaborowski, burmistrz Ślesina to, co udało się w gminie zrobić w 2015. Gmina pozyskała kilka milionów środków zewnętrznych. Planowany deficyt na prawie 5 milionów ostatecznie zamknął się w kwocie ponad 2 milionów 360 tysięcy, co przypomniał Stanisław Chrzanowski.
Źródło: Przegląd Koniński
mark dnia czerwiec 21 2016 19:49:27
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 41 czytań · Drukuj
Strażak mistrzem klasy okręgowej
SportW sobotę 18.06.2016 historyczny sukces na swoim koncie zapisali piłkarze Strażaka Licheń Stary. Mistrz A klasy z zeszłego sezonu szturmem wziął również rozgrywki okręgowe, wygrywając po zaciętym sezonie z szesnastoma innymi zespołami. Losy mistrzostwa ważyły się do ostatniej kolejki - o triumf walczył również Wicher Dobra.
W ostatnim meczu na własnym boisku Strażacy pokonali Wilki Wilczyn (2:1). Strażak zanotował jeden punkt więcej niż Wicher Dobra i z wynikiem 21 zwycięstw, sześciu remisów i pięciu porażek został mistrzem konińskiej klasy okręgowej. To największy sukces w siedemnastoletniej historii klubu z Lichenia Starego.
W imieniu Zarządu MLUKS Strażak Licheń Stary chcielibysmy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do wielkiego sukcesu naszego klubu.
Źródło: Strażak Licheń Stary
mark dnia czerwiec 21 2016 07:26:24
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 35 czytań · Drukuj
Spotkanie z językiem
BibliotekaPoranne godziny w szkole odbyły się dla wielu uczniów Gimnazjum pod znakiem gwary ochweśnickiej. Prelekcje dotyczące wspomnianej gwary odbyły się w sali udostępnionej przez Gimnazjum w Ślesinie. Przed pierwszym spotkaniem odbył się konkurs zorganizowany przez bibliotekę szkolną w Gimnazjum. Sponsorem nagród w tym konkursie była Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Ślesin. Zdjęcia.
Podczas pierwszego spotkania, pan Marcin Bryl, który prowadził to spotkanie, nieustannie posługiwał się gwarą ochweśnicką. Opowiedział on skąd pochodzi ta gwara, kto się nią posługiwał i na potrzeby jakich grup społecznych powstała. Po przerwie do obecnej już młodzieży dołączyła kolejna klasa i odbyło się drugie spotkanie, tym razem z panem Pawłem Pachulskim, autorem książki o gwarze ochweśnickiej pt.: „Słowa nie pochodzą znikąd”. Obydwaj panowie podkreślali ogromne znaczenie rodziny w przekazywaniu z pokolenia na pokolenie znajomości tego zanikającego już języka.
Źródło: slesin.naszabiblioteka.com
mark dnia czerwiec 21 2016 06:55:17
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 10 czytań · Drukuj
Wystawa eksponatów z okresu Powstania Styczniowego

Galeria zdjęć.
Źródło: mgok.slesin.pl
mark dnia czerwiec 21 2016 06:50:35
0 komentarzy · 9 czytań · Drukuj
Opłata miejscowa - kto musi ją uiścić i kto jest zwolniony
Urząd Miasta i Gminy ŚlesinZgodnie z ustawą o podatkach i opłatach lokalnych z 12.01 .1991 r., Rada Miejska Gminy Ślesin wprowadziła opłatę miejscową, którą pobiera się od osób fizycznych przebywających dłużej niż dobę w celach turystycznych, wypoczynkowych lub szkoleniowych.
Art. 17 wskazanej ustawy zwalnia z pobierania opłaty miejscowej w niżej wymienionych przypadkach:
„1) pod warunkiem wzajemności - od członków personelu przedstawicielstw dyplomatycznych i urzędów konsularnych oraz innych osób zrównanych z nimi na podstawie ustaw, umów lub zwyczajów międzynarodowych, jeżeli nie są obywatelami polskimi i nie mają miejsca pobytu stałego na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,
2) od osób przebywających w szpitalach,
3) od osób niewidomych i ich przewodników,
4) od podatników podatku nieruchomości z tytułu posiadania domów letniskowych połozonych w miejscowości, w której pobiera się opłatę miejscową albo uzdrowiskową,
5).od zorganizowanych grup dzieci i młodzieży szkolnej."
Tekst: Gazeta Ślesińska nr 5(34)/2016
mark dnia czerwiec 21 2016 06:46:54
0 komentarzy · 16 czytań · Drukuj
Skarb


Źródło: KDK Konin
mark dnia czerwiec 20 2016 17:00:00
0 komentarzy · 9 czytań · Drukuj
Czterolatki w bibliotece
BibliotekaW połowie czerwca Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Ślesin odwiedziła najmłodsza grupa przedszkolna z ZSP w Ślesinie. Dzieci, których opiekunką jest p. Jolanta Teskowska, były w naszej bibliotece po raz pierwszy. Wszyscy z uwagą wysłuchali bajki pt.”Kopciuszek” a następnie z gotowych elementów wspólnie poskładali piękny, kolorowy zamek.
Zdjęcia
Źródło: slesin.naszabiblioteka.com
mark dnia czerwiec 20 2016 16:00:00
0 komentarzy · 9 czytań · Drukuj
Druga runda Sołeckiej Ligi Piłki Nożnej
SportDruga runda Sołeckiej Ligi Piłki Nożnej Sołectw i Osiedli Gminy Ślesin odbędzie się w niedzielę 19.czerwca 2016 r.
Boisko Piotrkowice
9 .00 Piotrkowice 7 – 0 Ignacewo
10.10 Szyszyn 1 – 0 Wygoda
11.20 Półwiosek Stary 2 - 0 Honoratka
Boisko Szyszynek Sołectwo
9.00 Marianowo 0 – 6 Osiedle Powstańców Wielkopolskich
10.10 Szyszyńskie Holendry 0 - 3 Głębockie/Mikorzyn
W środę o godzinie 20.00 w Miejsko- Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie zebranie przedstawicieli drużyn w celu omówienia spraw bieżących ligi.
Źródło: M-GOK Ślesin
mark dnia czerwiec 18 2016 18:00:00
5 komentarzy · 248 czytań · Drukuj
Czwórka szachistów M-GOK Gambit Ślesin awansowała do rozgrywek Półfinałów Mistrzostw Polski Juniorów
W dniach 10-15 czerwca szachiści z naszego klubu brali udział w Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów w Szachach Klasycznych w Skorzęcinie, w których brało udział 147 zawodników z całej wielkopolski.
Mistrzostwa rozgrywane były w pięciu grupach wiekowych do lat 9, 11, 13, 15 i 18 dziewczynki i chłopcy osobno. Najlepiej zaprezentowali się Natalia Łapot zajmując 4 miejsce w grupie dziewczynek do lat 13, oraz Aron Byra zajmując 5 miejsce w grupie chłopców do lat 15. Awans uzyskały jeszcze Weronika Stolarska i Nikola Majdecka. W mistrzostwach brali udział: Witold Łachacz, Tymoteusz Łachacz, Inga Turowska, Julia Kowalska, Oliwia Żelichowska i Michał Pawlak. Ponadto Aron Byra uzyskał normę na II kategorię szachową.
Źródło: Profil MGOK na portalu Facebook.
mark dnia czerwiec 16 2016 22:33:01
1 komentarz · 46 czytań · Drukuj
Sukces Julii Marcinkowskiej
Julia Marcinkowska najlepszą wokalistką w XII Międzygimnazjalnym Konkursie Piosenki Poetyckiej.
Miło nam poinformować,ze podopieczna Pana Piotra Piechockiego otrzymała główną nagrodę - I miejsce w XII Międzygimnazjalnym Konkursie Piosenki Poetyckiej w Ślesinie. Jest to kolejny wielki sukces, ponieważ w poszczególnych eliminacjach udział brało ponad 1000 uczestników z całego rejonu wielkopolskiego.
Serdecznie gratulujemy Julii sukcesu.
mark dnia czerwiec 16 2016 22:29:31
3 komentarze · 112 czytań · Drukuj
Program Dni Ślesina "Styklowa nad Dylą" 2016
Znamy już program jednej z najbardziej wyczekiwanych imprez letnich w powiecie. Pierwsza atrakcja, czyli Kino Letnie, odbędzie się już w piątek.
2 lipca przewidziano zawody wędkarskie, turniej siatkówki plażowej, turniej szachowy o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Ślesin. Sobotni wieczór należeć będzie do letniej trasy "ESKI". Koncert rozpocznie o godz. 19:00 Kasia Popowska, a o 21:00 zagra gwiazdu wieczoru - Blue Cafe.
Natomiast w niedzielę rano Turniej Tenisa Stołowego, a wieczorem między innymi koncert Jagody, zespołu Coolers i Weekend.
Źródło: Profil MGOK na portalu Facebook.
mark dnia czerwiec 15 2016 17:39:16
Czytaj więcej · 14 komentarze · 1770 czytań · Drukuj
"Spotkanie z literaturą"
Biblioteka8 czerwca odbyło się „Spotkanie z literaturą”. Miało ono postać warsztatów literackich poprowadzonych przez znaną autorkę książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych - panią Joannę Jagiełło. Spotkanie to składało się z dwóch części – w pierwszej autorka opowiadała o tajnikach warsztatu pisarskiego, o tym, jak konstruuje się fabułę, prowadzi akcję i na co trzeba zwrócić uwagę przy kreowaniu bohaterów i ich świata. Zdjęcia.
W drugiej części obecni na zajęciach uczniowie Gimnazjum w Ślesinie samodzielnie tworzyli postać głównego bohatera przy wykorzystaniu wcześniej zdobytych informacji i udzielonych wskazówek.
Całe spotkanie przebiegło w przemiłej atmosferze przy słodkim poczęstunku. Spotkanie to odbyło się w ramach programu Mikrodotacje Wielkopolska Wiara. Grupa Nieformalna we współpracy z Towarzystwem Społeczno-Gospodarczym „Dwa Mosty” przygotowała projekt pt.: „Spotkania z…”. Projekt ten został dofinansowany w kwocie 5.000,00 zł.
Źródło: slesin.naszabiblioteka.com
mark dnia czerwiec 14 2016 22:10:19
0 komentarzy · 19 czytań · Drukuj
Modernizacja urzędu
Urząd Miasta i Gminy ŚlesinW 2015 roku zakończyliśmy remont ośrodka zdrowia. Dzięki gruntownej modernizacji, obiekt został przystosowany dla potrzeb osób niepelnosprawnych, uzyskaliśmy dodatkową powierzchnię użytkową z przeznaczeniem na usługi podstawowe i specjalistyczne oraz znacznie poprawila się estetyka budynku. Zarówno osoby pracujące, jak i pacjenci korzystają dzisiaj z obiektu spełniającego wysokie standardy.
Zakończyliśmy również termomodernizację Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, na którą otrzymaliśmy dofinansowanie ze środków funduszy norweskich.
Kolejnym obiektem poddanym termomodernizacji w roku bieżącym ma być także budynek gimnazjum. Jest to stosunkowo nowy obiekt, ale technologia budowy nie przewidywała ocieplenia styropianem.
Tekst: Gazeta Ślesińska nr 5(34)/2016
mark dnia czerwiec 14 2016 22:03:15
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 35 czytań · Drukuj
Coraz większe opóźnienia przy budowie "Ościsłowa"
InformacjeCiągle nie ma decyzji ministra rolnictwa Krzysztofa Jurgiela (PiS) w sprawie odrolnienia ponad 215 hektarów terenów w gminach Ślesin i Skulsk, które mają być przeznaczone pod budowę nowej odkrywki „Ościsłowo”.
W drugiej połowie stycznia tego roku nadeszła niepokojąca informacja od ministra rolnictwa, który nie zgodził się na odrolnienie (wyłączenie z produkcji rolnej) części terenu, który jest szykowany pod nową odkrywkę „Ościsłowo”. Bez takiej pozytywnej decyzji – jak łatwo się domyślić – jej budowa nie ruszy. W przypadku gminy Ślesin mowa jest o 215 hektarach gruntów klas II-III, a gminy Skulsk – około 2 hektarów klasy III.
Źródło: Przegląd Koniński
mark dnia czerwiec 14 2016 21:51:08
Czytaj więcej · 1 komentarz · 131 czytań · Drukuj
Zanim się pojawiłeś


Źródło: KDK Konin
mark dnia czerwiec 14 2016 16:00:00
0 komentarzy · 23 czytań · Drukuj
Nasi w triathlonie w Ślesinie
Z kroniki policyjnejDwóch przedstawicieli z Komendy Miejskiej Policji w Koninie wystartowało w Garmin Iron Triathlon w Ślesinie. Wraz z nimi na starcie stanęło 900 uczestników.
Naczelnik Wydziału Prewencji nadkom. Maciej Antas oraz policjant z Komisariatu Policji w Ślesinie asp. Roman Niedźwiedziński to dwaj Iron Mani spośród konińskich stróżów prawa, którzy zdecydowali się na start w niedzielnych zawodach. Do pokonania mieli nie lada dystanse. Naczelnik prewencji wystartował w opcji ¼ Ironman Triathlon, w której do przepłynięcia miał blisko 1 km, następnie pokonał na rowerze 45 km, a na deser przebiegł nieco ponad 10 km. Natomiast nasz kolega ze Ślesina wziął udział w wersji 1/8 i do pokonania miał o połowę krótsze dystanse.
Gratulujemy dobrej formy i czekamy na kolejne starty.
Źródło: Komenda Miejska Policji w Koninie
mark dnia czerwiec 13 2016 23:00:38
0 komentarzy · 84 czytań · Drukuj
Sukces Mai Bartczak na finale XXI Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków w Poznaniu
Miło nam poinformować, że podopieczna Pani instruktor Aleksandry Podlaskiej otrzymała nagrodę - II miejsce -dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Czerwonaku na XXI Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Przedszkolaków w Poznaniu.
Jest to wielki sukces ponieważ , w poszczególnych eliminacjach gminnych , powiatowych i rejonowych udział brało ponad 1000 przedszkolaków z całego województwa wielkopolskiego.
Serdecznie gratulujemy Mai sukcesu.
Źródło: Profil MGOK na portalu Facebook.
mark dnia czerwiec 12 2016 23:13:48
4 komentarze · 128 czytań · Drukuj

Ostrzeżenie IMGW

Upał

(stopień II)

Obszar:subregion koniński
Ważność: od 2016-06-23 14:00 do 2016-06-26 18:00
Przebieg: Prognozuje się temperaturę maksymalną w czwartek od 29°C do 30°C, w pozostałe dni od 32°C do 35°C. Temperatura minimalna w nocy od 17°C do 22°C.

Silne burze z gradem

(stopień II)

Obszar:województwo wielkopolskie
Ważność: od 2016-06-23 14:00 do 2016-06-26 18:00
Przebieg: Prognozuje się wystąpienie silnych burz z opadami deszczu od 20 mm do 35 mm, lokalnie do 50 mm oraz porywami wiatru do 90 km/h. Lokalnie grad.
Warunki meteo


Warunki pogodowe.
Okres fen.: wczesne lato

Parametry pogodowe
O stronie...
Drodzy Internauci! Niniejsza witryna powstała z prywatnej inicjatywy, a jej twórca nie otrzymuje korzyści finansowych z jej prowadzenia. Nie jest też związany w żaden sposób z UMiG Ślesin. Wszelkie uwagi, sugestie, zażalenia do treści tego Serwisu proszę kierować na adres: mark014@gazeta.pl
Tą drogą można podać do publikacji informacje lub aktualne dane związane z podmiotami działającymi na terenie gminy Ślesin.

Jedynymi oficjalnymi stronami prowadzonymi przez pracowników Urzędu Miasta i Gminy Ślesin są gmina.slesin.pl i umig.slesin.pl i tylko za nie odpowiadają. Proszę o rozróżnienie tych adresów! Portal gminaslesin.hostpark.pl nie jest z nimi powiązany.
Ogłoszenia
Ostatnio dodane:
Szukam kierowcy na solo prawo jazdy kat "C" i na Tandem "C+E"
Nauka jazdy = Rzetelne Przygotowanie Do Egzaminu
NOWA OFERTA - POŻYCZKA 500 ZŁ DLA KAŻDEGO!
Praca dla instruktora aerobiku
Salon" BEAUTIFUL" oraz AVON zapraszają na "POPOŁUDNIE DLA URODY"
M&M Events - organizacja imprez
Zaginiony telefon
Gabinet kosmetyczny
Kupię medale, odznaczenia...
SKomp SKLEP I SERWIS KOMPUTEROWY
Chcesz dodać ogłoszenie? Napisz jego treść i prześlij na adres: mark014@gazeta.pl
Gmina Ślesin
bullet Położenie
bullet Historia
bullet Kuchnia ochweśnicka
bullet Rzeźba terenu
bullet Krajobraz
bullet Klimat
bullet Jezioro Licheńskie
bullet Jezioro Ślesińskie
bullet Jezioro Mikorzyńskie
bullet Kanał Ślesiński
bullet Wody podziemne
bullet Ochrona środowiska
bullet Surowce mineralne
bullet Gleby
bullet Szata roślinna
bullet Zwierzęta
bullet Środowisko geograficzne
bullet Środowisko przyrodnicze
bullet Komunikacja
bullet Funkcje
bullet Przekształcenia antropologiczne
bullet Mapa gminy Ślesin
Aktualna pogoda
Licheń
bullet Bazylika NMP
bullet Inne obiekty
bullet Historia sanktuarium
bullet Program posługi
bullet Dojazd
Baza turystyczna
bullet Zabytki
bullet Noclegi
bullet Szlaki rowerowe
bullet Ośrodki rekreacyjne
bullet Punkty gastronomicze
bullet Gospodarstwa agroturystyczne
Ankieta
Jak oceniasz renowację Ośrodka Zdrowia w Ślesinie

Bardzo pozytywnie, remont spełnił moje oczekiwania

Dobrze, warunki są dużo lepsze, ale inwestycja powinna być wykonana sprawniej i szybciej

Źle, nie jestem zadowolony(-a) ze zmian

Nie widziałem(-am) jeszcze ośrodka po renowacji

Fotogaleria
bullet Zaśmiecone brzegi Jeziora Mikorzyńskiego
bullet Zapomniany pagórek
bullet Wysoki poziom wody w jeziorach - maj 2010
bullet Galeria zdjęć
bullet Suchy czerwiec 2008
bullet Pamiątka minionych wakacji
Współpraca
Kibicujesz LKSowi Ślesin lub śledzisz inne gminne rozgrywki sportowe, organizujesz, wiesz lub byłeś na imprezie w twojej miejscowości, możesz podzielić się z innymi wydarzeniami ze swojej parafii lub po prostu chcesz poinformować o tym co dzieje się w twojej okolicy?
Napisz artykuł (lub choćby krótką informację) do naszego serwisu o gminie Ślesin. Dzięki Twojej pomocy, miejsce to może być cennym źródłem wymiany informacji między mieszkańcami. Nie musisz podawać swoich danych, wystarczy kontakt poprzez mail lub zalogowanie do serwisu i wysłanie wiadomości. Twórzmy ten portal razem!
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło