Nawigacja
Strona Główna
Ogłoszenia
Ważne adresy
Gminne linie PKS
PKS
Pogoda
Archiwum
Forum
Regulamin portalu
Linki
Kontakt
Szukaj
Warto zajrzeć


Gmina Ślesin
bullet Położenie
bullet Historia
bullet Kuchnia ochweśnicka
bullet Rzeźba terenu
bullet Krajobraz
bullet Klimat
bullet Jezioro Licheńskie
bullet Jezioro Ślesińskie
bullet Jezioro Mikorzyńskie
bullet Kanał Ślesiński
bullet Wody podziemne
bullet Ochrona środowiska
bullet Surowce mineralne
bullet Gleby
bullet Szata roślinna
bullet Zwierzęta
bullet Środowisko geograficzne
bullet Środowisko przyrodnicze
bullet Komunikacja
bullet Funkcje
bullet Przekształcenia antropologiczne
bullet Mapa gminy Ślesin
Porozmawiajmy
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Nowy dyskont spożywczy
23/02/2014 12:01
Wiele osób cieszy się z wybudowania znanego dyskontu spożywczego przy obwodnicy Ślesina. Zadowolenie wyraziło 45% głosujących. Nie zabrakło jednak bardziej krytycznego spojrzenia - 22% osób obawia się o mniejsze prywatne sklepy spożywcze, które mogą mieć problemy z utrzymaniem dotychczasowej liczby klientów. 11% ankietowanych nie zauważyło wpływu owego sklepu na ceny produktów w mieście. Z ankiety dowiadujemy się również o tym, że 22% internautów nie robi zakupów w Ślesinie.

Komunikacja publiczna
21/01/2014 22:28
Po ponad roku od wprowadzenia promocyjnych kursów liniowych PKS nadal większość głosujących wolałoby podróżować autobusami MZK. 65% osób opowiada się za przywróceniem poprzednich linii. 26% internautów jest jednak zadowolonych z usług PKS - przewoźnika, który nadal będzie obsługiwać kursy gminne. 8% ankietowanych wolałoby jeździć autobusami innej firmy.

22/12/2013 16:22
Znalazłem czarny odtwarzacz mp3 na leśnej drodze z Energetyka do OSIRu. Właściciel niech poda marke odtwarzacza i numer telefonu, oddzwonię.

teresa
20/11/2013 12:57
Świetna strona pozdrawiam i pierwszy raz coś piszę ,pozdrawiam Teresa

Nowa "ustawa śmieciowa"
07/11/2013 22:23
W zasadzie jesteśmy zadowoleni ze zmian jakie przyniosła tzw. "ustawa śmieciowa" z wymogiem segregacji odpadów i opłatą dla wszystkich mieszkańców. 41% Internautów jest zadowolonych z funkcjonowania nowych przepisów. Podobna liczba osób, 43%, nie widzi różnic w utrzymaniu czystości w gminie, ale wskazuje na wyższe opłaty. Zdecydowanie negatywnie widzi tę sprawę 17% głosujących.

Bramy na pomostach
26/09/2013 21:46
Zdecydowana większość ankietowanych sprzeciwia się stawianiu bram na pomostach. Nie tylko szpecą brzegi jezior, ale i ograniczają dostęp do przestrzeni publicznej. Taką opinię wyraziło 87% internautów. Zaledwie 7% przyznało rację budującym pomosty do ustalania zasad korzystania z nich według ich uznania.

Co zamiast pomnika Smoka?
03/07/2013 11:08
Po paru miesiącach od usunięcia pomnika większość z nas nie chce już podobnego obiektu w Parku Miejskim (jedynie 10% ankietowanych). Natomiast prawie połowa internautów (48%) nie widzi potrzeby stawiania tam żadnej budowli. 39% głosujących widziałoby tam jednak pomnik nawiązujący do otoczenia jeziora lub historii miasta. Na razie pozostaje nam popiersie Napoleona, które upamiętnia wydarzenia związane z pobliskim łukiem triumfalnym.

Ustawa śmieciowa
17/04/2013 18:53
Temat ten podzielił ankietowanych, gdyż nie ma jednoznacznego wyniku. Dostrzegamy potrzebę zmian, bo nasze otoczenie jest często zaśmiecane, a niesegregowane odpady zalegają na wysypiskach. 48% Internautów popiera zatem szykujące się zmiany. Natomiast 45% osób wątpi w skuteczność nowego prawa i przeciwnych jest jego wprowadzeniu.

gość
10/03/2013 14:02
KŻ przy KWB Konin w Pątnowie organizuje szkolenie przygotowujące do egzaminu na st.Żeglarza Jachtowego. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 20 Kwietnia g.10.00 na przystani żeglarskiej w Pątnowie. Bliższe informacje pojawia się na stronie klubowej kzkwb.

31/01/2013 19:57
nie zaśmiecajcie serwisu, jak chcecie się reklamować to za to zapłaćcie "biznesmeni"

Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 85
Najnowszy użytkownik: Aniaz
Informacje
Wielka Sobota
LicheńDzisiaj Wielka Sobota. W kościołach katolickich nie sprawuje się mszy świętych, cały dzień trwa adoracja Chrystusa złożonego do grobu. Wierni idą do kościołów ze święconką, w której jest m.in. chleb, jajka, baranek. Każdy z tych pokarmów ma symboliczne znaczenie. Posłuchaj komentarzy.
Wieczorem rozpoczynają się obchody Wigilii Paschalnej. Zgodnie z przepisami liturgicznymi jej ceremonie należą do Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego. W licheńskim sanktuarium Wigilia Paschalna zaczyna się o 21.00. Kończy procesją rezurekcyjną.
Uroczystości potrwają do późnych godzin nocnych. W Niedzielę Wielkanocną natomiast pierwsza msza św. w bazylice będzie odprawiona o 6.00 rano. Będzie połączona z procesją wielkanocną.
Uroczystość Wielkiego Czwartku w licheńskiej bazylice na zdjęciach
Źródło: konin24.info
mark dnia kwiecień 19 2014 11:11:17 · Czytaj więcej · 0 komentarzy · 5 czytań · Drukuj
Ochotnicy z pucharami
Ochotnicza Straż PożarnaNajlepsze jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych w powiecie konińskim i Koninie nagrodzone. W minionym tygodniu podsumowano ich działalność.
Zgodnie z Regulaminem Współzawodnictwa komisja po zapoznaniu się ze zgromadzonymi materiałami wyłoniła trzy zwycięskie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej za rok 2013. Najlepsza okazała się jednostka z Kazimierza Biskupiego. Drugie miejsce zajęli ochotnicy z Sompolna, a trzeci byli ślesinianie.
Komisja oceniała działalność jednostek pod względem operacyjnym, sportowym oraz organizacyjnym. Po wręczeniu pucharów i wyróżnień przedstawicielom jednostek OSP, Błażej Rakowski, komendant Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Koninie podziękował druhom za wkład pracy w realizowanie zadań ochrony przeciwpożarowej oraz za zaangażowanie i czas poświęcony na rzecz swojej jednostki i społeczności lokalnej.
Źródło: wirtualnykonin.pl
mark dnia kwiecień 19 2014 11:50:39
0 komentarzy · 15 czytań · Drukuj
Koszyczek pełen święconych pokarmów
LicheńW Wielką Sobotę – ostatni dzień Triduum Paschalnego - świątynie są zapełnione już od rana. Trwa adoracja złożonego do grobu Chrystusa oraz tradycyjne święcenie pokarmów wielkanocnych.
Komentarz i zdjęcia ze święcenia pokarmów w Licheniu.
Zanim jednak rozpocznie się wielkie świętowanie, w Domu Pielgrzyma „Arka” poświęcono pokarmy.
– Arka to takie miejsce, gdzie można się schronić i odpocząć. Cieszymy się, że możemy Was tu gościć w najważniejsze święta ludzi wierzących – mówił witając pielgrzymów ks. Zbigniew Borkowski, prowincjonalny duszpasterz młodzieży i powołań. Zdjęcia.
Źródło: konin24.info | konin.LM.pl
mark dnia kwiecień 19 2014 11:32:25
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 3 czytań · Drukuj
Pozycja dziecka


Źródło: KDK Konin
mark dnia kwiecień 19 2014 11:19:25
0 komentarzy · 1 czytań · Drukuj
Życzenia wielkanocne
mark dnia kwiecień 19 2014 11:05:15
0 komentarzy · 2 czytań · Drukuj
Wielki Piątek
LicheńDrugi dzień Triduum Paschalnego - Wielki Piątek poświęcony jest przeżyciom, związanym z męką i śmiercią Chrystusa. Jak mówi ks. Piotr Kieniewicz, rzecznik Sanktuarium Maryjnego w Licheniu Starym, to jeden z dwóch dni w roku, kiedy kościół milczy. Komentarz.
Centralnym momentem Wielkiego Piątku jest Liturgia Męki Pańskiej. W jej czasie używane będą czerwone szaty liturgiczne, co ma przypominać o męczeństwie Chrystusa. Czytamy jest opis Męki Pańskiej z Ewangelii według św. Jana. Po modlitwie powszechnej, w której zanosi się prośby za wszystkich ludzi - o jedność chrześcijan, za Żydów i niewierzących, następuje Adoracja Krzyża. Po Komunii Św., krzyż zostaje, zgodnie z trzynastowiecznym obrzędem, przeniesiony spod ołtarza do grobu. Owo przeniesienie ma przypominać wiernym zdjęcie Jezusa z krzyża i pogrzebanie. Aż do rozpoczęcia Wigilii Paschalnej, przy grobie trwa adoracja Najświętszego Sakramentu.
Podobnie jak w Środę Popielcową, katolików obowiązuje w Wielki Piątek zachowanie ścisłego postu.
mark dnia kwiecień 18 2014 13:00:00
0 komentarzy · 1 czytań · Drukuj
Swojska kuchnia
InformacjeŚlesinianie nie tylko swój język, ale i kuchnię mają. Nadeszła pora, by pochwalić się nią szerszemu gronu smakoszy. Właśnie otwarta została nowa restauracja zajmująca się kuchnią ochweśnicką.
Na wielkie otwarcie w "Leśnej polanie" zostali zaproszeni goście, których zadaniem było ocenienie smaków podawanych im dań.
Zobacz materiał TV.
Źródło: tvkonin.pl
mark dnia kwiecień 17 2014 20:58:54
0 komentarzy · 13 czytań · Drukuj
Akcji ślesińskich strażaków w ostatnich tygodniach
Ochotnicza Straż Pożarna25 akcją w tym roku do której wyjachali strażacy OSP Ślesin była uwięziona sarna w Głębockim. Zanim jednak dojechali na miejsce zwierzę zdołało się uwolnić.
W ostatnim czasie, 11 kwietnia, doszło do pożaru piwnicy w Ślesinie na ul.Żwirki i Wigury. Druhowie zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wyłączyli prąd w budynku, weszli rotą i podali jeden prąd piany ciężkiej, oddymili i wynieśli pozostałości odpadów na zewnątrz. Ponadto 22, 31 marca i 8 kwietnia zapłonęła sucha trawa w Rębowie, na ul.20 Stycznia w Ślesinie (5 arów) i w Mikorzynie. Dochodziło też do pożaru sadzy w kominach - 1 kwietnia w Sarnowie i 7 kwietnia w Szyszynie. 1 kwietnia OSP Ślesin brało udział w zabezpieczaniu zerwanej linii energetycznej na ul Napoleona w Ślesinie, 29 marca gasiło pożar śmietnika na ślesińskim cmentarzu.
Źródło: ospslesin.pl
mark dnia kwiecień 17 2014 20:42:06 · Drukuj
Zasłużona porażka
LKS ŚlesinZasłużoną porażką LKS-u Ślesin zakończyło się sobotnie spotkanie ligowe z Dąbroczanką Pępowo. Goście pokazali, że nie przez przypadek znajdują się w czołówce ligowej tabeli i pewnie pokonali nasz zespół 2:0 >>>
Szansę na rehabilitację ślesińscy piłkarze będą mięli w Wielką Sobotę, kiedy zagrają z LKS-em Gołuchów. Mecz ten zostanie rozegrany w Pleszewie o godz.14:00.
W pierwszej wiosennej kolejce klasy okręgowej młodzików młodszych LKS Ślesin podejmował Wartę Intermarche Rumin. W jesiennym spotkaniu w Ruminie młodzi ślesinianie wygrali 4:2, ale szczególnie w drugiej połowie nie wykorzystali wielu dogodnych sytuacji. Tym razem było inaczej:
LKS ŚLESIN - Warta Intermarche Rumin 10:1 (4:1) >>>
Źródło: lks-slesin.futbolowo.pl
mark dnia kwiecień 17 2014 20:27:11
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 3 czytań · Drukuj
Motocykliści w Licheniu
Motocykliści oraz właściciele zabytkowych pojazdów przyjadą 26 kwietnia do Lichenia. Po raz drugi na terenie sanktuarium odbędzie się ogólnopolskie otwarcie sezonu amatorów jednośladów oraz samochodów z żółtymi tablicami.
Tak jak rok temu, miłośnicy motocykli gromadzić się będą od godz. 9:00 na parkingu przy ul. Toruńskiej (tzw. lotnisko). Zabytkowe auta z kolei będzie można podziwiać przy bazylice, na wewnętrznym parkingu, znajdującym się od północnej strony świątyni.
O godz. 12:00 motocykliści wezmą udział we Mszy św. przed Cudownym Obrazem Matki Bożej Licheńskiej w licheńskiej bazylice. Po zakończeniu Eucharystii pojazdy zostaną pobłogosławione.
Źródło: konin24.info
mark dnia kwiecień 17 2014 19:57:49
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 9 czytań · Drukuj
Obchody Triduum Paschalnego
LicheńDziś Wielki Czwartek. W Kościele katolickim rozpoczyna się najważniejszy czas w roku. Triduum Paschalne przypomina kluczowe dla chrześcijaństwa wydarzenia śmierci i zmartwychwstania Chrystusa.
Podczas dzisiejszych nabożeństw wierni wspominają ustanowienie sakramentów, a także ostatnią wieczerzę. W piątek (Wielki Piątek) wspominają Mękę Pańską, a w sobotni wieczór celebrują Wigilię Paschalną, po której przychodzi Wielkanoc. Wielki Czwartek to w Kościele katolickim dzień, kiedy przed południem odprawiana jest tylko jedna msza w każdym kościele diecezjalnym.
W licheńskiej bazylice Msza Wieczerzy Pańskiej rozpocznie się o 18:00. Po niej przeniesienie Najświetszego Sakramentu do ołtarza wystawienia (ciemnicy) w kaplicy Trójcy Świętej i adoracja do godz. 22.00.
Źródło: radiomerkury.pl, lichen.pl
mark dnia kwiecień 17 2014 17:02:21
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 11 czytań · Drukuj
Akcji ślesińskich strażaków w ostatnich tygodniach
Ochotnicza Straż Pożarna25 akcją w tym roku do której wyjachali strażacy OSP Ślesin była uwięziona sarna w Głębockim. Zanim jednak dojechali na miejsce zwierzę zdołało się uwolnić.
W ostatnim czasie, 11 kwietnia, doszło do pożaru piwnicy w Ślesinie przy ul.Żwirki i Wigury. Druhowie zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wyłączyli prąd w budynku, weszli rotą i podali jeden prąd piany ciężkiej, oddymili i wynieśli pozostałości odpadów na zewnątrz. Ponadto 22, 31 marca i 8 kwietnia zapłonęła sucha trawa w Rębowie, na ul.20 stycznia w Ślesinie (5 arów) i w Mikorzynie. Dochodziło też do pożaru sadzy w kominach - 1 kwietnia w Sarnowie i 7 kwietnia w Szyszynie. 1 kwietnia OSP Ślesin brało udział w zabezpieczaniu zerwanej linii energetycznej na ul Napoleona w Ślesinie, 29 marca gasiło pożar śmietnika na ślesińskim cmentarzu.
Źródło: ospslesin.pl
mark dnia kwiecień 17 2014 17:00:00 · Drukuj
Praca burmistrza w ostatnich miesiącach
Urząd Miasta i Gminy ŚlesinW rozszerzeniu wiadomości znajdziemy informacje o pracy burmistrza w ostatnich miesiącach, publikowane na łamach Gazety Ślesińskiej.
Jak pisze, "niewątpliwie największymi zadaniami zaplanowanymi w roku bieżącym są: remont Ośrodka Zdrowia (20 marca otwarte zostały oferty na wykonawstwo remontu) i budowa dwóch kanalizacji w Konstantynowie oraz Piotrkowicach, Niedźwiadach, Wygodzie, Julii i Kępie."
Źródło: Gazeta Ślesińska nr 36 - 38
mark dnia kwiecień 17 2014 17:00:00
Czytaj więcej · 4 komentarze · 198 czytań · Drukuj
17. Wielkopolski konkurs recytatorski i plastyczny dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie16 kwietnia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie odbył się 17. Wielkopolski Konkurs Recytatorski i Plastyczny dla uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów. W konkursie recytatorskim zaprezentowało się 33 recytatorów w trzech kategoriach wiekowych.
W konkursie plastycznym umiejętności plastyczne zaprezentowało się 29 plastyków.W przerwie na ogłoszenie werdyktu jury wystąpił teatrzyk Chochlik z Zespołu-Szkolno Przedszkolnego w Ślesinie w sztuce pantomimicznej „Awantura w Muzeum”. Reżyserem i opiekunem teatrzyku jest Beata Opel.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez CKiS w Koninie i M-GOK w Ślesinie.
mark dnia kwiecień 16 2014 23:10:13
Czytaj więcej · 1 komentarz · 71 czytań · Drukuj
Lekcja edukacyjna ze słomą, wikliną i trzciną
Informacje2 kwietnia uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Radziejowie odwiedzili sąsiadującą z Kujawami Wielkopolskę, a dokładniej miejscowość Głębockie koło Ślesina. Działa tutaj firma Trans-Cont Covermat s.c.. Produkuje ona maty trzcinowe, wiklinowe, słomiane, a także inne sprzęty ogrodowe o charakterze dekoracyjnym. Ma też własne plantacje. Zdjęcia.
Dzięki uprzejmości właścicieli – Renaty i Jacka Sikorskich – wychowankowie Ośrodka mieli okazję dowiedzieć się, w jaki sposób powstają wyroby z trzciny, wikliny i słomy oraz zobaczyć, jak pracują osoby obsługujące specjalistyczne urządzenia produkcyjne.
Źródło: Konińska Gazeta Internetowa
mark dnia kwiecień 16 2014 15:00:00
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 2 czytań · Drukuj
Życzenia wielkanocne
mark dnia kwiecień 16 2014 00:14:45
1 komentarz · 58 czytań · Drukuj
Życzenia wielkanocne
mark dnia kwiecień 16 2014 00:11:50
2 komentarze · 108 czytań · Drukuj
Zawodowa gala w Ślesinie
SportBoks zawodowy wraca do naszego regionu. Już 16 maja w zawodowa gala odbędzie się w ślesińskiej hali sportowej. Komentarz Grzegorza Szymańskiego.
Gośćmi specjalnymi imprezy będą: Dariusz Michalczewski, Mateusz Masternak, Mariusz Wach i Tomasz Adamek. Patronat nad galą objął burmistrz Ślesina - Mariusz Zaborowski. Patronat medialny sprawować będzie m.in. Radio Konin (95,8 FM). Bilety na galę będzie można kupować w Klubie Fitness Strefa na konińskiej Starówce.
Źródło: konin24.info
mark dnia kwiecień 16 2014 00:06:30
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 70 czytań · Drukuj
Koncert dla Jana Pawła II
Koncertem wokalno-organowym Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Licheńskiej uczci św. Jana Pawła II w dniu Jego kanonizacji, 27 kwietnia.
Muzykowanie w licheńskiej bazylice na organach noszących imię papieża Jana Pawła II rozpocznie się ok. godz. 13.00 po mszy św. dziękczynnej za kanonizację papieża-Polaka. W koncercie wystąpią: Barbara Kaczor (sopran) oraz Michał Szostak (organy) - organiści pracujący w Sanktuarium Maryjnym w Licheniu Starym.
Źródło: konin24.info
mark dnia kwiecień 16 2014 00:03:46
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 7 czytań · Drukuj

Warunki meteo
Warunki pogodowe.
Temperatura wody
8.9 ° C
Pomiar:J.Mikorzyńskie 23.III.14
Okres fen.: wczesna wiosna

Parametry pogodowe
O stronie...
Drodzy Internauci! Niniejsza witryna powstała z prywatnej inicjatywy, a jej twórca nie otrzymuje korzyści finansowych z jej prowadzenia. Nie jest też związany w żaden sposób z UMiG Ślesin. Wszelkie uwagi, sugestie, zażalenia do treści tego Serwisu proszę kierować na adres: mark014@gazeta.pl
Tą drogą można podać do publikacji informacje lub aktualne dane związane z podmiotami działającymi na terenie gminy Ślesin.

Jedynymi oficjalnymi stronami prowadzonymi przez pracowników Urzędu Miasta i Gminy Ślesin są gmina.slesin.pl i umig.slesin.pl i tylko za nie odpowiadają. Proszę o rozróżnienie tych adresów! Portal gminaslesin.hostpark.pl nie jest z nimi powiązany.
Ogłoszenia
Ostatnio dodane:
Kupię odznaki wojskowe
Praca - sprzedaż gazu w butlach
Operator maszyny do szycia pasow do materacy (Lamowka, Piping, Kedra)
Sprzedam pralkę angielskiej firmy Bush
NIEPOWTARZALNY RZEŹBIONY PORTRET TWOJEJ WALENTYNKI JUŻ OD 19 PLN
Praca na stanowisku PAKOWACZ
SZYBKA GOTÓWKA
Sprzedam camping
Praca - odbiór dziecka z przedszkola
Wynajmę mieszkanie
Chcesz dodać ogłoszenie? Napisz jego treść i prześlij na adres: mark014@gazeta.pl
Licheń
bullet Bazylika NMP
bullet Inne obiekty
bullet Historia sanktuarium
bullet Program posługi
bullet Dojazd
Aktualna pogoda
Baza turystyczna
bullet Zabytki
bullet Noclegi
bullet Szlaki rowerowe
bullet Ośrodki rekreacyjne
bullet Punkty gastronomicze
bullet Gospodarstwa agroturystyczne
Ankieta
Czy jesteś zadowolony z pracy swojego radnego na rzecz lokalnej społeczności?

Tak, jestem zadowolony/-a z jego działań i zagłosuję na niego ponownie w najbliższych wyborach

Nie, nie sprawdził się w tej funkcji dlatego w najbliższych wyborach zagłosuję na inną osobę do tego stanowiska

Nie wiem, nie orientuję się w tym co zrobił mój radny/radna

Fotogaleria
bullet Zaśmiecone brzegi Jeziora Mikorzyńskiego
bullet Zapomniany pagórek
bullet Wysoki poziom wody w jeziorach - maj 2010
bullet Galeria zdjęć
bullet Suchy czerwiec 2008
bullet Pamiątka minionych wakacji
Współpraca
Kibicujesz LKSowi Ślesin lub śledzisz inne gminne rozgrywki sportowe, organizujesz, wiesz lub byłeś na imprezie w twojej miejscowości, możesz podzielić się z innymi wydarzeniami ze swojej parafii lub po prostu chcesz poinformować o tym co dzieje się w twojej okolicy?
Napisz artykuł (lub choćby krótką informację) do naszego serwisu o gminie Ślesin. Dzięki Twojej pomocy, miejsce to może być cennym źródłem wymiany informacji między mieszkańcami. Nie musisz podawać swoich danych, wystarczy kontakt poprzez mail lub zalogowanie do serwisu i wysłanie wiadomości. Twórzmy ten portal razem!
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wasze komentarze
Newsy - Dodał: lapscz0d3
20/04/2014 11:41
<<< [url=http://www.deletingtheasterisk.com/who...

Newsy - Dodał: do nie zainteresowany
19/04/2014 16:28
Burmistrza działka też jest w lini budowy ciąg...

Newsy - Dodał: nie zainteresowany
19/04/2014 15:54
bedzie kaska to zrobia, juz jest bajkowo w poro...

Newsy - Dodał: Ośrodek zdrowia
19/04/2014 11:01
Lubomyśle musi poczekać, teraz Burmistrz musi p...

Newsy - Dodał: plan wydatków
18/04/2014 23:11
Plan wydatków majątkowych na 2014r. Budowa ciąg...

Artykuły - Dodał: czas...
29/01/2014 11:23
ha ha komentarz z 2007 i dalej nic się nie dzie...

Artykuły - Dodał: pilne
26/09/2013 11:54
Kiedy przyjmuje doradca prawny

Artykuły - Dodał: franek
13/08/2013 21:26
zobaczymy/jak nie to nie,

Artykuły - Dodał: B-K-S
23/07/2013 11:56
Pozdrawiam Wszystkich Ślesiniaków i miłośników ...

Artykuły - Dodał: BartekOstaszewski
20/07/2013 23:03
Ciezko jest znalezc gminaslesin.hostpark.pl w g...