Nawigacja
Strona Główna
Ogłoszenia
Ważne adresy
Gminne linie PKS
PKS
Pogoda
Archiwum
Forum
Regulamin portalu
Linki
Kontakt
Szukaj
Warto zajrzeć


Promocja

******
Porozmawiajmy
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Kopalnia w Ościsłowie
06/03/2016 11:41
Pomimo negatywnych skutków jakie niesie za sobą budowa odkrywki węgla brunatnego, głosujący w naszej ankiecie zdecydowanie popierają te plany. Za taką decyzją opowiedziało się 80% internautów. Pozostałe osoby, 19%, negatywnie oceniło inwestycję.

Dni Ślesina 2015
26/07/2015 11:59
Zdania co do organizacji tegorocznej edycji Dni Ślesina są podzielone. 23% ankietowanych uznało imprezę za bardzo udaną, a 14% głosujących oceniło jej poziom za porównywalny z ubiegłorocznym. Jednak już 32% ankietowanych chciałoby odświeżenia formuły święta miasta, w tym na przykład wprowadzenia wystąpień kabaretowych. 19% internautów nie było zadowolonych z zabawy w czasie Dni Ślesina. Natomiast 13% nie brało w niej udziału. Relacja pod adresem: http://tvwielkopo.
..dni-lesina

Likwidowane 'Termy Ślesińskie'
07/07/2015 20:29
Internauci nie mają zdecydowanego zdania na temat losów "Term Ślesińskich", które rokrocznie przynoszą gminie straty. Większość głosujących jest jednak za pozostawieniem spółki w rękach samorządu (50%). Nieco mniej internautów (44%) uznało za korzystniejsze rozwiazązanie sprywatyzowanie ośrodka i odciążenie budżetu gminy dodatkowymi kosztami (ok. 260 tys. zł rocznie). Zgodnie z zapowiedziami burmistrza spółka ma być do końca roku zlikwidowana.

Monitoring uliczny
10/02/2015 19:58
Pomimo pewnego ograniczenia prywatności mieszkańcy gminy Ślesin są za wprowadzaniem w miejscach publicznych monitoringu. 52% głosujących uznało to za dobry sposób na uspokojenie brawury na drodze, czy walkę z przedstępstwami lub wandalizmem. Z drugiej strony 32% mieszkańców sprzeciwia się wprowadzaniu do przestrzeni publicznej kolejnych kamer, które wpływają na inwigilowanie obywateli. 16% internatów uznało takie działania za nieskuteczne.

Ocena rozwoju gminy
20/10/2014 00:27
Większość mieszkańców, 70%, negatywnie oceniła minione lata pod wględem inwestycji i rozwoju gminy. Brak większych zmian zauważyło 10% osób. Czas pokaże, czy te opinie przełożą się na wyniki w wyborach samorządowych. 20% ankietowanych uznało jednak, że wiele pozytywnych przemian zaszło w ostatnich latach i można je uznać za udane.

Bezpieczeństwo
11/09/2014 18:37
Wakacje minęły dość spokojnie. Pomimo to większość ankietowanych, 49%, uznało, że nie jest bezpiecznie i warunki sprzyjają wypadkom nad wodą. 28% osób stwierdziło jednak, że korzystanie z kąpieli było bezpieczne pod warunkiem, że kąpiący przestrzegali zasad bezpieczeństwa, np. nie pływali po spożyciu alkoholu. 17% internautów bardzo pozytywnie oceniło gminne kąpieliska i poziom ich kontroli. Natomiast 6% głosujących nie korzystało latem z naszych jezior.

Dni Ślesina 2014
11/08/2014 17:59
Ankietowani nie uznali tegorocznej imprezy za udaną. Większość, bo 67% głosujących, była zawiedziona atrakcjami. Przyznawali, że brakowało gwiazd na wieczornych koncertach. 13% osób jednak stwierdziło, że Dni Ślesina była bardziej atrakcyjne niż rok temu, a kolejne 10% internautów bawiło się równie dobrze jak w 2013 roku. Oddano 194 głosów.

Ocena naszych radnych
28/06/2014 21:36
Za parę miesięcy wybory samorządowe i jak wynika z ankiety możemy liczyć na spore zmiany w Radzie Miasta i Gminy Ślesin. Aż 81% głosujących nie jest zadowolonych z pracy swojego radnego i deklaruje oddanie głosu na inną osobę. Z drugiej strony 13% ankietowanych wyraziło zadowolenie z działań swojego radnego i będzie na niego głosować 16 listopada. Natomiast 6% mieszkańców nie interesuje się tym, co robi jego gminny reprezentant. /Wyniki na podstawie 501 oddanych głosów./

20/06/2014 19:12
Uzyskanie opinii mieszkańców gminy Ślesin na temat wykorzystania środków unijnych przez Gminę Ślesin jest celem jednej z pisanych prac magisterskich. Jej autorka prosi o pomoc w zbieraniu opinii na ten temat. Ankieta znajduje się pod adresem: http://www.interan
kiety.pl/interanki
eta/23882272a4e19a
41b99bb20453304280
.xml

Nowy dyskont spożywczy
23/02/2014 12:01
Wiele osób cieszy się z wybudowania znanego dyskontu spożywczego przy obwodnicy Ślesina. Zadowolenie wyraziło 45% głosujących. Nie zabrakło jednak bardziej krytycznego spojrzenia - 22% osób obawia się o mniejsze prywatne sklepy spożywcze, które mogą mieć problemy z utrzymaniem dotychczasowej liczby klientów. 11% ankietowanych nie zauważyło wpływu owego sklepu na ceny produktów w mieście. Z ankiety dowiadujemy się również o tym, że 22% internautów nie robi zakupów w Ślesinie.

Aktualnie online
Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 93
Najnowszy użytkownik: Matthewot
Informacje
Ośrodek Zdrowia w nowej odsłonie
Urząd Miasta i Gminy ŚlesinMija rok od zakończenia remontu ośrodka zdrowia. Wynajmujący oraz pacjenci przyzwyczaili się do nowych warunków. Kiedy pytamy, czy ośrodek jest teraz funkcjonalny, wszyscy wyrażają się z aprobatą.
Zaadaptowanie piwnicy dało nowe możliwości. Tutaj funkcjonuje, obok spółki lekarskiej, rehabilitacja. Piętro pozostało bez zmian, ale pacjenci mają nieporównywalnie lepsze warunki, gdy czekają na przyjęcie przez lekarza. Po remoncie udało się wygospodarować dodatkowe pomieszczenia na usługi specjalistyczne. Obok ginekologa i stomatologa, od tego roku świadczone są także usługi lekarza kardiologa.To bardzo cieszy, bo dzięki temu mieszkańcy nie muszą wyjeżdżać ze Ślesina, aby skorzystać z uslug lekarzy specjalistów.
Dopełnieniem zakończenia prac jest wykonanie nasadzeń wokól ośrodka roślinami ozdobnymi. Jesień to korzystny okres dla takich prac, dlatego mamy nadzieję, że elewacja budynku ubogacona roślinnością, będzie cieszyła nasze oczy przez wiele lat. Będziemy dbac o miejsca zielone, podobnie jak o inne skwerki zieleni na terenie naszego miasta.
Źródło: Gazeta Ślesińska nr 9/2016 / UMiG
mark dnia październik 17 2016 20:31:41 · 1 komentarz · 96 czytań · Drukuj
Chodnik w Mikorzynie jest już prawie gotowy. Kosztował aż milion 300 tysięcy złotych
InformacjeJuż za kilka dni ma być gotowy, długi na prawie kilometr, chodnik w Mikorzynie. Kosztował prawie milion 300 tysięcy złotych. Materiał TV i zdjęcia.
Inwestorem jest Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Prace rozpoczęły się pod koniec sierpnia, a mają zakończyć się w najbliższym tygodniu.
Trzy lata temu w Mikorzynie powstał już pokaźny odcinek chodnika, osłonięty barierkami. Teraz budowany jest długi na prawie kilometr – na odcinku od ośrodka „Wityng” w stronę Konina. Prace są już bardzo zaawansowane.
– Chodnika z godziny na godzinę przybywa. Bardzo się cieszymy z tej inwestycji – mówi Mariusz Zaborowski, burmistrz Ślesina. Tym bardziej, że sfinansowała ją GDDKiA, która w przyszłym roku wykona dodatkowo w Mikorzynie lewoskręt (na trasie od ośrodka „Wityng” do zakrętu od strony Konina). – Na pewno będzie dużo bezpiecznej – dodaje burmistrz Ślesina.
Źródło: przegladkoninski.pl
mark dnia październik 24 2016 12:36:30
2 komentarze · 38 czytań · Drukuj
Konferencja "Przemoc w rodzinie'
Z kroniki policyjnejPolicjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Koninie zorganizowali 19 października konferencję, podczas której prelegenci przybliżyli uczestnikom problematykę przemocy w rodzinie. Spotkanie odbyło się w hotelu „Atut” w Licheniu Starym i możliwe było dzięki wsparciu Prezydenta Konina i dyrektora hotelu.
Po krótkim wstępie i powitaniu przez policjantki z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii uczestników oficjalnie przywitał I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Koninie nadkom. Mariusz Jaworski, który także podziękował tym, dzięki którym w ogóle możliwe było przeprowadzenie konferencji z takim rozmachem, bowiem wzięło w niej udział blisko 350 osób z całej Wielkopolski.
Źródło: Komenda Miejska Policji w Koninie
mark dnia październik 22 2016 20:57:03
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 17 czytań · Drukuj
Zgłoszenia policyjne w ostatnich tygodniach
Z kroniki policyjnej6 października w Mikorzynie włamano się do domu letniskowego i skradziono laptopa, dysk twardy oraz elektronarzędzia. Poszkodowany wycenił straty na 4750 zł.
2 października na targowisku w Licheniu Starym z kurtki pokrzywdzonej kobiety skradziono telefon komórkowy o wartości 600 zł.
Źródło: Komenda Miejska Policji w Koninie
mark dnia październik 22 2016 20:52:19
0 komentarzy · 24 czytań · Drukuj
Zapal Znicz Pamięci - 23 października!
Miejsca masowych egzekucji w czasie II wojny światowej w zachodniej Polsce będą przypomniane w czasie ósmej edycji akcji "Zapal Znicz Pamięci". Materiały Radia Merkury Poznań.
Terror i egzekucje były w 1939 roku codziennym doświadczeniem mieszkańców Wielkopolski, Pomorza, Kujaw, Śląska i Ziemi Łódzkiej. Na liście miejsc kaźni znajdują się Mikorzyn (15.X.1939 - 1 ofiara, 23.X.1939 - 1 ofiara), Różopole (15.IX.1939 - 18 ofiar) i Ślesin (5.XII.1939 - 5 ofiar).
Instytut Pamięci Narodowej razem z Radiem Merkury pod honorowym patronatem Wojewody Wielkopolskiego Zbigniewa Hoffmanna i Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka organizuje VIII edycję akcji społecznej "Zapal Znicz Pamięci".
Jak co roku chcemy oddać hołd Polakom – mieszkańcom ziem wcielonych do III Rzeszy, zamordowanym w pierwszych tygodniach okupacji. W ramach akcji Zapal Znicz Pamięci będzie można zapalić znicze w miejscach zbrodni hitlerowskich, a następnie przesłać zdjęcie na adresy znicz@dzieje.pl lub znicz@radiomerkury.pl.
mark dnia październik 22 2016 20:34:22
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 12 czytań · Drukuj
Msza św. w intencji Ś.P. Dariusza Augustyniaka
Dokładnie 24 października 2015 roku w wieku 42 lat odszedł od nas Wielki Przyjaciel LKS-u Ślesin, a także jego Prezes, Trener, Kierownik i Piłkarz - Dariusz Augustyniak. Był to wyjątkowy człowiek, który bardzo kochał klub, był bardzo mocno zaangażowany w jego działalność i poświęcał mu bardzo dużo swojego prywatnego czasu. O takich oddanych ludziach zwykło się mówić Człowiek - Instytucja >>>
W najbliższy poniedziałek 24 października mija pierwsza rocznica śmierci Naszego Przyjaciela. W związku z tym w środę 26 października o godz.17:30 w Kościele pw. Dobrego Pasterza i Św. Mikołaja w Ślesinie odbędzie się klubowa msza święta w intencji zmarłego Dariusza Augustyniaka. Tuz przed mszą o godz.17:00 odbędzie się różaniec. Wszystkich zachęcamy do przybycia i do wspólnej modlitwy.
Źródło: lks-slesin.futbolowo.pl
mark dnia październik 22 2016 20:05:10
0 komentarzy · 23 czytań · Drukuj
Porzuceni małżonkowie przyjeżdżają do Lichenia
LicheńW Licheniu rozpoczęły się wczoraj rekolekcje dla porzuconych małżonków. Weźmie w nich udział 12 osób z całej Polski.
Spotkanie poprowadzi ks. Piotr Kieniewicz, dyrektor Centrum Wsparcia Płodności NaProTechnologia.
Pomysł zorganizowania rekolekcji dla osób, które z różnych powodów nie dzielą już życia ze swymi współmałżonkami i nie związały się z nikim, zrodził się kilka lat temu, gdy do ks. Piotra Kieniewicza zgłosiła kobieta będąca w takiej właśnie sytuacji.
– Myślę, że każdy, komu się życie sypie, potrzebuje czasu, wyciszenia, refleksji, aby je na nowo poskładać, a przynajmniej, aby dać sobie szansę na spojrzenie na nie z boku. Takie rekolekcje jak nasze stwarzają taką okoliczność – wyjaśnia kapłan.
Źródło: przegladkoninski.pl
mark dnia październik 22 2016 20:00:23
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 19 czytań · Drukuj
Pasowanie na ucznia
18.10.2016r. w Szkole Podstawowej w Piotrkowicach odbyła się jedna z najpiękniejszych uroczystości, jaką jest przyjęcie najmłodszych w Poczet Uczniów Szkoły. Zanim jednak to nastąpiło, pierwszoklasistom otuchy dodali uczniowie klasy IV wyjaśniając na czym polega pasowanie.
Na uroczystość przybył również Duszek Aplauz, który mieszka w naszej szkole. Duszek chciał się przekonać, czy pierwszoklasiści są do szkoły przygotowani! Uczniowie przedstawili to, co nauczyli się do tej pory. Zdali również egzamin sprawności fizycznej. Aby zostać dobrym, pilnym i mądrym uczniem, musieli też wypić napój mądrości i odwagi, po wypiciu którego jeszcze się do nas uśmiechali. Następnie złożyli uroczystą przysięgę uczniowską, a aktu „Pasowania na ucznia” w obecności rodziców, nauczycieli oraz starszych kolegów i koleżanek dokonała symbolicznym ołówkiem Pani Dyrektor Ewa Wesołowska. Pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki. Był też słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Źródło: sppiotrkowice.szkolnastrona.pl
mark dnia październik 21 2016 18:55:02
0 komentarzy · 30 czytań · Drukuj
XXII sesja Rady Miejskiej Gminy Ślesin
Urząd Miasta i Gminy Ślesin26 października (środa) 2016 roku o godz. 10.00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie odbędzie się XXII sesja Rady Miejskiej Gminy Ślesin.
Przewidziano podjęcie uchwał m.in. w sprawie zmian budżetu na 2016 rok, udzielenia pomocy finansowej Gminie Skulsk i Powiatowi Konińskiemu, uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla wybranych terenów na obszarze Gminy Ślesin, stawek podatku od nieruchomości na 2017 rok i obniżenia ceny skupu żyta stanowiącej podstawę wymianu podatku rolnego na 2017 r.
Źródło: umig.slesin.pl
mark dnia październik 21 2016 18:40:40
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 109 czytań · Drukuj
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Konińskiego w Szachach
Szachy - Gambit Ślesin20 października w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Konińskiego w Szachach. W mistrzostwach brało udział 6 drużyn szkół podstawowych, 6 drużyn szkół gimnazjalnych i 1 ponadgimnazjalna.
Mistrzostwa rozgrywane były z podziałem na szkoły podstawowe i gimnazjalne, natomiast zawodnicy ze szkoły ponadgimnazjalnej nie mając w swojej grupie rywali zagrali z gimnazjalistami. Podzielone grupy grały systemem kołowym każdy z każdym. W mistrzostwach szkoły walczyły o miejsca pucharowe oraz co ważniejsze o awans do Mistrzostw Wojewódzkich.
Źródło: Profil MGOK na portalu Facebook.
mark dnia październik 21 2016 18:35:03
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 13 czytań · Drukuj
Harmonogram korzystania z hali sportowej
Harmonogram korzystania z hali sportowej przy Gimnazjum w soboty w okresie od 22.10-17.12.2016 r:

Źródło: Profil MGOK na portalu Facebook.
mark dnia październik 21 2016 13:50:08
0 komentarzy · 34 czytań · Drukuj
450 biegaczy w hołdzie Janowi Pawłowi II
„Musicie od siebie wymagać” – takie hasło towarzyszyło 450 uczestnikom II edycji Biegu Papieskiego w Licheniu.
Zwycięzcą klasyfikacji generalnej mężczyzn oraz całego biegu został Artur Lorenc ze Ślesina, który 10 km pokonał w czasie 34 minuty i 57 sekund. Nie krył radości z uzyskanego rezultatu. Tym bardziej, że o mały włos nie udałoby mu się dotrzeć do Lichenia na czas ze względu na objazdy, jakie przygotowała policja.
–Dzisiejsza pogoda trudna do biegania, zwłaszcza silny wiatr przeszkadzał na trasie. Pierwsze trzy kilometry trzeba było pokonać pod wiatr, dlatego musiałem biec zachowawczo – powiedział zwycięzca.
Źródło: przegladkoninski.pl
mark dnia październik 19 2016 23:35:59
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 48 czytań · Drukuj
Sukces na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Szczecinie
W dniach 15-16 października 2016r. w Szczecinie odbył się Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "PIOSENKA NA DOBRE I NA ZŁE ". Po raz pierwszy w festiwalu wzięły udział wokalistki z Dziecięco-Młodzieżowego Studia Piosenki Pana Piotra Piechockiego przy MGOK w Ślesinie.
Do finału prowadziła trudna droga eliminacji. W pierwszym etapie przesłuchań na podstawie przesłanych nagrań jury z prawie 100 uczestników z całej Polski zakwalifikowało do kolejnego etapu 42 osoby. Wśród nich znalazły się dziewczyny ze Ślesina : KINGA ŻELICHOWSKA, MARIA RADO oraz JULIA MARCINKOWSKA. Kolejny etap to przesłuchania na żywo. Odbyły się one w dniu 15 października. W ścisłym finale znalazły się Kinga i Julka, które w niedzielę tj. 16 października walczyły o nagrody. I można śmiało powiedzieć, że utalentowane wokalistki ze Ślesina przebojem zdobyły Szczecin i po raz kolejny rozsławiły Ślesin!
Źródło: Profil MGOK na portalu Facebook.
mark dnia październik 19 2016 23:26:12
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 32 czytań · Drukuj
Zespół Seniorów "Stokrotka" dla DPS w Ślesinie
14 października zespół Seniorów "Stokrotka" wystąpił dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Ślesine. Prezentowane melodie poderwały mieszkańców DPS do tańca. Podczas spotkania odbył się również Festiwal Piosenki w którym mieszkańcy chętnie uczestniczyli.
Źródło: Profil MGOK na portalu Facebook.
mark dnia październik 19 2016 23:23:05
0 komentarzy · 40 czytań · Drukuj
Zaginął pies
Prośba o pomoc w odnalezieniu białego pudelka, ulubieńca rodziny, który zaginął w ostatnim czasie w Licheniu:
Z całego serca proszę o pomoc w poszukiwaniu pieska. Był pupilem naszego dziadka, który nie może pogodzić się z rozstaniem. Jest w bardzo złym stanie zdrowotnym oraz psychicznym. Dlatego błagam i proszę o pomoc w poszukiwaniu pieska. Jest już ogłoszenie, które zostało rozwieszone w okolicy i próbujemy odnaleźć psa.
Pies to pudelek biały. Zniknął 13 października i do dzisiaj nie wrócił. Obszukane były wszystkie miejsca i miejscowości w okolicy Lichenia Starego, gdzie piesek mieszkał, ale nie ma żadnego odzewu, a tęsknota za nim ciągle rośnie. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję w imieniu rodziny i naszego pupila.
Źródło: konin.LM.pl
mark dnia październik 19 2016 11:02:41
0 komentarzy · 23 czytań · Drukuj
LKS w końcu zwycięża!
LKS ŚlesinW sobotę 15 października seniorzy LKS-u Ślesin w końcu zanotowali zwycięstwo w lidze. Podopieczni Adama Topolskiego pokonali Kanię Gostyń 2:0. Mecz rozpoczął się lepiej dla gospodarzy, którzy już w dziewiątej minucie prowadzili 1:0.
Piłka zagrana z obrony przez Andrzeja Górskiego dotarła do Mariusza Olczyka. Napastnik LKS Ślesin zostawił za sobą obrońców rywala i po przebiegnięciu kilkunastu metrów, w sytuacji sam na sam, pokonał bramkarza Kanii >>>
Kolejny mecz ślesinianie rozegrają za tydzień - będzie to wyjazdowe starcie z Rawią Rawicz. LKS Ślesin - Kania Gostyń 2:0 (1:0).
Nie zwalniają tempa juniorzy młodsi LKS-u Ślesin. Wczoraj podopieczni Adama Topolskiego grali na wyjeździe z Czarnymi Ostrowite i wygrali 4:0. Dzięki zwycięstwu czerwono-czarni zajmują pozycję lidera rozgrywek. Już w 11 minucie ślesinianie powinni objąć prowadzenie >>>
Źródło: lks-slesin.futbolowo.pl
mark dnia październik 17 2016 20:37:49
0 komentarzy · 19 czytań · Drukuj
Urząd Miasta i Gminy zmienił lokalizację
Urząd Miasta i Gminy ŚlesinOd 5 września br., zgodnie z planem i wcześniejszymi zapowiedziami, zmieniliśmy tymczasowo lokalizację urzędu. Obecnie funkcjonujemy w budynku dawnego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Napoleona 15b. Wjazd znajduje się przy drodze wojewódzkiej jadąc od centrum miasta. Wejście główne natomiast na końcu budynku przy parkingu od strony lasu oraz dodatkowe od strony plaży (poza sezonem letnim).
Kierując się od wejścia głównego w lewo dotrzemy do Biura Obsługi interesanta, w którym można uzyskać informacje związane z rozmieszczeniem poszczególnych referatów. W pok. nr 3 znajduje się kasa, a w kolejnych pracownicy zajmujący się ochroną środowiska, odpadami komunalnymi oraz podatkami. Dalej jest referat budownictwa oraz USC. Na końcu korytarza urzęduje Burmistrz - Pan Mariusz Zaborowski.
Źródło: Gazeta Ślesińska nr 9/2016
mark dnia październik 17 2016 20:28:08
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 31 czytań · Drukuj
Bądź niezależna, załóż firmę
mark dnia październik 17 2016 19:33:10
0 komentarzy · 27 czytań · Drukuj
Wystawa Rzeźb
W minioną środę odbyła sie Wystawa Rzeźb wykonanych przez Panów: Grzegorza Hadzickiego, Piotra Staszaka i Tadeusza Bardelasa.
Rzeźby wykonane zostały podczas pleneru rzeżbiarskiego, który odbywał się we wrzesniu w AGROSKANSENIE LEŚNA POLANA.
Materiał Przeglądu Konińskiego.
Źródło: Profil MGOK na portalu Facebook.
mark dnia październik 17 2016 13:34:30
0 komentarzy · 20 czytań · Drukuj

Warunki meteo


Warunki pogodowe.
Okres fen.: wczesna jesień

Parametry pogodowe
O stronie...
Drodzy Internauci! Niniejsza witryna powstała z prywatnej inicjatywy, a jej twórca nie otrzymuje korzyści finansowych z jej prowadzenia. Nie jest też związany w żaden sposób z UMiG Ślesin. Wszelkie uwagi, sugestie, zażalenia do treści tego Serwisu proszę kierować na adres: mark014@gazeta.pl
Tą drogą można podać do publikacji informacje lub aktualne dane związane z podmiotami działającymi na terenie gminy Ślesin.

Jedynymi oficjalnymi stronami prowadzonymi przez pracowników Urzędu Miasta i Gminy Ślesin są gmina.slesin.pl i umig.slesin.pl i tylko za nie odpowiadają. Proszę o rozróżnienie tych adresów! Portal gminaslesin.hostpark.pl nie jest z nimi powiązany.
Ogłoszenia
Ostatnio dodane:
Zatrudnię opiekunkę dla rocznej dziewczynki
Kompletny zestaw komputerowy na sprzedaż
Nowy dom w Ślesinie
Nowy dom przy Pastelowej w Ślesinie
SKomp SKLEP I SERWIS KOMPUTEROWY
Trampoliny na sprzedaż
Szukam kierowcy na solo prawo jazdy kat "C" i na Tandem "C+E"
Nauka jazdy = Rzetelne Przygotowanie Do Egzaminu
NOWA OFERTA - POŻYCZKA 500 ZŁ DLA KAŻDEGO!
Praca dla instruktora aerobiku
Chcesz dodać ogłoszenie? Napisz jego treść i prześlij na adres: mark014@gazeta.pl
Gmina Ślesin
bullet Położenie
bullet Historia
bullet Kuchnia ochweśnicka
bullet Rzeźba terenu
bullet Krajobraz
bullet Klimat
bullet Jezioro Licheńskie
bullet Jezioro Ślesińskie
bullet Jezioro Mikorzyńskie
bullet Kanał Ślesiński
bullet Wody podziemne
bullet Ochrona środowiska
bullet Surowce mineralne
bullet Gleby
bullet Szata roślinna
bullet Zwierzęta
bullet Środowisko geograficzne
bullet Środowisko przyrodnicze
bullet Komunikacja
bullet Funkcje
bullet Przekształcenia antropologiczne
bullet Mapa gminy Ślesin
Aktualna pogoda
Licheń
bullet Bazylika NMP
bullet Inne obiekty
bullet Historia sanktuarium
bullet Program posługi
bullet Dojazd
Baza turystyczna
bullet Zabytki
bullet Noclegi
bullet Szlaki rowerowe
bullet Ośrodki rekreacyjne
bullet Punkty gastronomicze
bullet Gospodarstwa agroturystyczne
Ankieta
Jaki gatunek piosenek powinien dominować na Dniach Ślesina?

Muzyka pop

Disco polo

Muzyka rockowa

Hip-hop

Muzyka alternatywna

Muzyka elektroniczna

Muzyka ludowa

Muzyka innego rodzaju

Fotogaleria
bullet Zaśmiecone brzegi Jeziora Mikorzyńskiego
bullet Zapomniany pagórek
bullet Wysoki poziom wody w jeziorach - maj 2010
bullet Galeria zdjęć
bullet Suchy czerwiec 2008
bullet Pamiątka minionych wakacji
Współpraca
Kibicujesz LKSowi Ślesin lub śledzisz inne gminne rozgrywki sportowe, organizujesz, wiesz lub byłeś na imprezie w twojej miejscowości, możesz podzielić się z innymi wydarzeniami ze swojej parafii lub po prostu chcesz poinformować o tym co dzieje się w twojej okolicy?
Napisz artykuł (lub choćby krótką informację) do naszego serwisu o gminie Ślesin. Dzięki Twojej pomocy, miejsce to może być cennym źródłem wymiany informacji między mieszkańcami. Nie musisz podawać swoich danych, wystarczy kontakt poprzez mail lub zalogowanie do serwisu i wysłanie wiadomości. Twórzmy ten portal razem!
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło