Nawigacja
Strona Główna
Ogłoszenia
Ważne adresy
Gminne linie PKS
PKS
Pogoda
Archiwum
Forum
Regulamin portalu
Linki
Kontakt
Szukaj
Warto zajrzeć


Promocja

******
Porozmawiajmy
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Kopalnia w Ościsłowie
06/03/2016 11:41
Pomimo negatywnych skutków jakie niesie za sobą budowa odkrywki węgla brunatnego, głosujący w naszej ankiecie zdecydowanie popierają te plany. Za taką decyzją opowiedziało się 80% internautów. Pozostałe osoby, 19%, negatywnie oceniło inwestycję.

Dni Ślesina 2015
26/07/2015 11:59
Zdania co do organizacji tegorocznej edycji Dni Ślesina są podzielone. 23% ankietowanych uznało imprezę za bardzo udaną, a 14% głosujących oceniło jej poziom za porównywalny z ubiegłorocznym. Jednak już 32% ankietowanych chciałoby odświeżenia formuły święta miasta, w tym na przykład wprowadzenia wystąpień kabaretowych. 19% internautów nie było zadowolonych z zabawy w czasie Dni Ślesina. Natomiast 13% nie brało w niej udziału. Relacja pod adresem: http://tvwielkopo.
..dni-lesina

Likwidowane 'Termy Ślesińskie'
07/07/2015 20:29
Internauci nie mają zdecydowanego zdania na temat losów "Term Ślesińskich", które rokrocznie przynoszą gminie straty. Większość głosujących jest jednak za pozostawieniem spółki w rękach samorządu (50%). Nieco mniej internautów (44%) uznało za korzystniejsze rozwiazązanie sprywatyzowanie ośrodka i odciążenie budżetu gminy dodatkowymi kosztami (ok. 260 tys. zł rocznie). Zgodnie z zapowiedziami burmistrza spółka ma być do końca roku zlikwidowana.

Monitoring uliczny
10/02/2015 19:58
Pomimo pewnego ograniczenia prywatności mieszkańcy gminy Ślesin są za wprowadzaniem w miejscach publicznych monitoringu. 52% głosujących uznało to za dobry sposób na uspokojenie brawury na drodze, czy walkę z przedstępstwami lub wandalizmem. Z drugiej strony 32% mieszkańców sprzeciwia się wprowadzaniu do przestrzeni publicznej kolejnych kamer, które wpływają na inwigilowanie obywateli. 16% internatów uznało takie działania za nieskuteczne.

Ocena rozwoju gminy
20/10/2014 00:27
Większość mieszkańców, 70%, negatywnie oceniła minione lata pod wględem inwestycji i rozwoju gminy. Brak większych zmian zauważyło 10% osób. Czas pokaże, czy te opinie przełożą się na wyniki w wyborach samorządowych. 20% ankietowanych uznało jednak, że wiele pozytywnych przemian zaszło w ostatnich latach i można je uznać za udane.

Bezpieczeństwo
11/09/2014 18:37
Wakacje minęły dość spokojnie. Pomimo to większość ankietowanych, 49%, uznało, że nie jest bezpiecznie i warunki sprzyjają wypadkom nad wodą. 28% osób stwierdziło jednak, że korzystanie z kąpieli było bezpieczne pod warunkiem, że kąpiący przestrzegali zasad bezpieczeństwa, np. nie pływali po spożyciu alkoholu. 17% internautów bardzo pozytywnie oceniło gminne kąpieliska i poziom ich kontroli. Natomiast 6% głosujących nie korzystało latem z naszych jezior.

Dni Ślesina 2014
11/08/2014 17:59
Ankietowani nie uznali tegorocznej imprezy za udaną. Większość, bo 67% głosujących, była zawiedziona atrakcjami. Przyznawali, że brakowało gwiazd na wieczornych koncertach. 13% osób jednak stwierdziło, że Dni Ślesina była bardziej atrakcyjne niż rok temu, a kolejne 10% internautów bawiło się równie dobrze jak w 2013 roku. Oddano 194 głosów.

Ocena naszych radnych
28/06/2014 21:36
Za parę miesięcy wybory samorządowe i jak wynika z ankiety możemy liczyć na spore zmiany w Radzie Miasta i Gminy Ślesin. Aż 81% głosujących nie jest zadowolonych z pracy swojego radnego i deklaruje oddanie głosu na inną osobę. Z drugiej strony 13% ankietowanych wyraziło zadowolenie z działań swojego radnego i będzie na niego głosować 16 listopada. Natomiast 6% mieszkańców nie interesuje się tym, co robi jego gminny reprezentant. /Wyniki na podstawie 501 oddanych głosów./

20/06/2014 19:12
Uzyskanie opinii mieszkańców gminy Ślesin na temat wykorzystania środków unijnych przez Gminę Ślesin jest celem jednej z pisanych prac magisterskich. Jej autorka prosi o pomoc w zbieraniu opinii na ten temat. Ankieta znajduje się pod adresem: http://www.interan
kiety.pl/interanki
eta/23882272a4e19a
41b99bb20453304280
.xml

Nowy dyskont spożywczy
23/02/2014 12:01
Wiele osób cieszy się z wybudowania znanego dyskontu spożywczego przy obwodnicy Ślesina. Zadowolenie wyraziło 45% głosujących. Nie zabrakło jednak bardziej krytycznego spojrzenia - 22% osób obawia się o mniejsze prywatne sklepy spożywcze, które mogą mieć problemy z utrzymaniem dotychczasowej liczby klientów. 11% ankietowanych nie zauważyło wpływu owego sklepu na ceny produktów w mieście. Z ankiety dowiadujemy się również o tym, że 22% internautów nie robi zakupów w Ślesinie.

Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 93
Najnowszy użytkownik: Matthewot
Informacje
Otwarcie sezonu wodnego na Wielkiej Pętli Wielkopolski
Wojewódzkie otwarcie sezonu wodnego Wielkiej Pętli Wielkopolski 14 maja w Ślesinie o godz. 11.30.
„Wodniacy na start”, czyli otwarcie sezonu wodnego na Wielkiej Pętli Wielkopolski ma na celu integrację miłośników turystyki wodnej oraz podmiotów działających w jej obszarze, promocję walorów turystycznych województwa wielkopolskiego, a także bezpiecznego zachowania nad wodą. Uczestnicy będą mogli również bliżej poznać odcinek Wielkiej Pętli Wielkopolski przebiegający przez region koniński.
Na to plenerowe wydarzenie składać się będą cztery strefy: aktywności na wodzie, wystawców branżowych, bezpieczeństwa nad wodą oraz miasteczko wodne. Ponadto zaplanowano również kawalkadę wodną, koncert szantowy, premierę szanty o Wielkiej Pętli Wielkopolski, a także degustację potraw rybnych przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich z gminy Ślesin. Zwieńczeniem imprezy będzie koncert zespołu Folk Street.
Do udziału w wydarzeniu zachęcamy nie tylko mieszkańców regionu konińskiego, ale także miłośników turystyki wodnej zarówno z Wielkopolski, jak i spoza województwa. Start o godz. 11.30.
Źródło: umig.slesin.pl
mark dnia maj 01 2016 13:34:51 · Czytaj więcej · 0 komentarzy · 26 czytań · Drukuj
Lider odprawiony z kwitkiem
LKS ŚlesinKolejny zespół ze ścisłej ligowej czołówki wyjechał dzisiaj ze Ślesina bez zdobyczy punktowej. Tym razem podopieczni Adama Topolskiego pokonali dotychczasowego lidera rozgrywek – Górnika Konin 2-0. Dla koninian była to druga porażka z rzędu, która spowodowała spadek na drugą lokatę.
LKS Ślesin nadal jedynym zespołem w lidze, który nie doznał w tym sezonie porażki na własnym boisku. Natomiast goście spadli na drugie miejsce w tabeli po tym, jak Obra Kościan pokonała w Lesznie Polonię 2:0 >>>
Kibice obu zespołów szczelnie wypełnili ślesiński obiekt. Na trybunach Stadionu Miejskiego zasiadło niemal pięciuset kibiców, co jest rekordem w obecnym sezonie. Dziękujemy za przybycie i zapraszamy na kolejne spotkania z udziałem naszego zespołu. A kolejny mecz ligowy LKS Ślesin rozegra już w sobotę 7. Maja w Lesznie, gdzie rywalem czerwono-czarnych będzie miejscowa Polonia. Zespół ten plasuje się w tabeli tuż za plecami naszego zespołu.
Źródło: lks-slesin.futbolowo.pl
mark dnia maj 03 2016 22:56:24
0 komentarzy · 138 czytań · Drukuj
Lider przyjeżdża do Ślesina
mark dnia maj 02 2016 21:32:12
1 komentarz · 79 czytań · Drukuj
Zaproszenie na mecz
mark dnia maj 02 2016 21:30:37
0 komentarzy · 11 czytań · Drukuj
Pijany i agresywny pacjent pobił ratownika medycznego
InformacjeW trakcie udzielania pomocy, 22-letni mężczyzna pobił do nieprzytomności ratownika medycznego. Agresywnemu pacjentowi grozi do 3 lat więzienia.
Wszystko działo się 17 kwietnia wieczorem w podstacji Wielkopolskiego Centrum Ratownictwa Medycznego w Ślesinie. Z bólem w klatce piersiowej zgłosił się tam po pomoc. W trakcie jej udzielania 22-latek zaczął zachowywać się agresywnie. - Mężczyzna znieważył lekarza Wielkopolskiego Centrum Ratownictwa Medycznego, uszkodził mienie Centrum i uderzył w twarz ratownika medycznego, który upadł i stracił przytomność – informuje Łukasz Maciejewski, rzecznik WCRM Sp. z o.o. w Koninie.
Źródło: konin.LM.pl
mark dnia maj 01 2016 13:27:30
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 47 czytań · Drukuj
Związkowcy modlili się w Licheniu. 17. pielgrzymka"Solidarności"
LicheńCztery tysiące wiernych modliło się w Licheniu podczas mszy związanej z XVII Ogólnopolską Pielgrzymką NSZZ „Solidarność”.Do licheńskiego sanktuarium przyjechało kilka tysięcy związkowców z całego kraju. Tegoroczna pielgrzymka odbyła się pod hasłem „Miłosierdzie przyszło przez Maryję”. W sobotę uczestnicy duchowego spotkania wzięli udział w drodze krzyżowej przed bazyliką. Główne uroczystości zaplanowane były jednak na niedzielę. Zdjęcia.
Najpierw do bazyliki w uroczystym szpalerze weszły poczty sztandarowe. O godz. 12 22 kwietnia rozpoczęła się msza święta, której przewodniczył ks. Grzegorz Molewski, duchowy opiekun konińskiej „Solidarności”. Po eucharystii związkowcy przeszli pod pomnik bł. ks. Jerzego Popiełuszki oraz pod pomnik upamiętniający wydarzenia Sierpnia'80. Tam złożono kwiaty i odśpiewano hymn państwowy.
Źródło: konin.LM.pl
mark dnia maj 01 2016 13:25:29
0 komentarzy · 14 czytań · Drukuj
Oplem wjechał w betonowy płot. Dwie osoby zostały ranne
Z kroniki policyjnejPolicja bada okoliczności wypadku, do którego doszło tydzień temu w Honoratce.
W sobotę około godz. 23 z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn samochód marki Opel uderzył w betonowe ogrodzenie. Poszkodowane zostały dwie osoby.
- Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu do uwięzionej pasażerki przy pomocy urządzeń hydraulicznych oraz udzieleniu pierwszej pomocy poszkodowanym – informuje mł. kpt. Michał Karczewski z konińskiej straży pożarnej.
Ranni zostali przetransportowani do szpitala.
Źródło: konin.LM.pl
mark dnia maj 01 2016 13:18:01
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 33 czytań · Drukuj
50 flag na 50. rocznicę złożenia Aktu Milenijnego
LicheńJuż po raz szósty w licheńskim sanktuarium rozdawane będą biało-czerwone flagi. Trafią one do pierwszych pięćdziesięciu osób.
Tradycja rozdawania flag w barwach narodowych narodziła się po katastrofie smoleńskiej. Wówczas było ich 96, na pamiątkę każdej z ofiar. W tym roku rozdanych zostanie 50 flag. Osoby, które chciałyby je otrzymać powinny zgłosić się do Biura Obsługi Pielgrzyma w poniedziałek 2 maja od godz. 8 do 18, lub wtorek 3 maja od godz. 8 do 10. Pierwszych 50 osób otrzyma zaświadczenia, które będą podstawą otrzymania flagi. A te rozdawane będą po mszy świętej, która odprawiona zostanie 3 maja o godz. 10 w bazylice i poświęcona będzie 50. rocznicy złożenia Aktu Milenijnego.
Historia Aktu Milenijnego sięga 3 maja 1966 roku. Wówczas na Jasnej Górze Episkopat Polski oddał naród w macierzyńską niewolę Maryi za wolność kościoła w Polsce i na świecie.
Źródło: konin.LM.pl
mark dnia maj 01 2016 13:12:42
0 komentarzy · 11 czytań · Drukuj
Salon poezji


Źródło: KDK Konin
mark dnia maj 01 2016 13:06:53
0 komentarzy · 12 czytań · Drukuj
Kamishibai dla wyjątkowych gości
Biblioteka27 kwietnia Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Ślesin odwiedzili wyjątkowi goście. Po raz pierwszy miałyśmy okazję przyjmować w placówce wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Piotra Janaszka w Rychwale Oddział Zamiejscowy w Ślesinie.
Grupa składająca się z sześciu osób zwiedziła bibliotekę, dokładnie przejrzane zostały półki z literaturą dla dzieci, a z niektórymi książeczkami bardzo ciężko było się rozstać :). Dla odwiedzających przygotowane zostały dwa opowiadania: „Mój przyjaciel Kemushi” oraz „Legenda o Skarbniku”, które przedstawiono wykorzystując teatr Kamishibai.
Serdecznie dziękujemy za dzisiejsze spotkanie i zapraszamy ponownie.
Źródło: slesin.naszabiblioteka.com
mark dnia maj 01 2016 13:02:40
0 komentarzy · 14 czytań · Drukuj
Złota Wieża - Finał Wojewódzki
Szachy - Gambit Ślesin23.04.2016 w Łęknie k. Wągrowca odbył fianł turnieju szachowego i warcabowego Złota Wieża. Udział wzięli:
szachiści:

Robert Majdecki
Adam Naworski
Aron Byra
Nikola Majdecka
warcabiści:
Natalia Łapot
Damian Mrówczyński
Kacper Grądziel
Patrycja Jasińska
mark dnia maj 01 2016 13:00:44
0 komentarzy · 14 czytań · Drukuj
Prace zakwalifikowane do "WIerszydełka"
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w ŚlesinieWybrano autorów prac do udziału w 19 WIELKOPOLSKIM KONKURSIE RECYTATORSKIM I PLASTYCZNYM ,,WIERSZYDEŁKO” dla szkół podstawowych i gimnazjów, który odbędzie się 11 maja 2016r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie.
W rozszerzeniu wiadomości wybrani w kategorii klasy I-III i klasy IV-VI
mark dnia maj 01 2016 12:56:08
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 46 czytań · Drukuj
Zlot Motocyklowy w Licheniu 2016
Ponad 8 tysięcy motocykli zjechało do Sanktuarium Maryjnego w Licheniu Starym w ramach IV Ogólnopolskiego Otwarcia Sezonu Motocykli i Pojazdów Zabytkowych.
Jak podkreślają organizatorzy z klubu motocyklowego Knight Riders z Łodzi, był to największy zlot z dotychczas zorganizowanych. Zdjęcia | 2
- Wydarzenie stało się popularne bo wielu katolików lubi do Lichenia przyjeżdżać na motocyklach. Bardzo się z tego cieszymy, zwłaszcza, że z roku na rok w naszym zlocie uczestniczy coraz więcej pojazdów – mówi Marian Sulerz, dyrektor klubu Knight Riders z Łodzi.
Źródło: konin.naszemiasto.pl
mark dnia maj 01 2016 11:46:35
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 32 czytań · Drukuj
Juniorzy rozgromili GKS Sompolno
LKS ŚlesinW piątek juniorzy starsi LKS-u Ślesin rozegrali kolejny mecz ligowy. Tym razem przeciwnikiem naszego zespołu był GKS Sompolno. Ślesinianie pewnie pokonali swoich rywali 5:0.
W całym meczu znaczną przewagę mieli gospodarze i to oni kontrolowali przebieg gry. Dużo pracy mięli dzisiaj sędziowie, którzy pokazali w dzisiejszym spotkaniu aż 7 żółtych kartek.
LKS Ślesin - GKS Sompolno 5:0 >>>
Źródło: lks-slesin.futbolowo.pl
mark dnia maj 01 2016 09:02:39
0 komentarzy · 25 czytań · Drukuj
Burmistrz ma miejsce w marinie
InformacjeNa pewno gmina Ślesin może mieć powody do zadowolenia, bo zdecydowana większość miejsc w tamtejszej przystani wodnej, przy dawnym OSiR-ze, została już zarezerwowana na najbliższy sezon. Tym bardziej, że od tego roku trzeba za to zapłacić. Najtańsza opłata wynosi 1.350 złotych, natomiast najdroższa – 2.500 zł.
Od tego roku po raz pierwszy cumujący łodzie w ślesińskiej marinie będą za to płacić. Do tej pory gmina nie mogła pobierać opłat, bo inwestycja była zrealizowana z funduszy unijnych i obowiązywała kilkuletnia karencja. Ten czas się skończył.
To miejsce jest – jak się okazuje – bardzo atrakcyjne dla właścicieli łodzi różnego rodzaju. Choć w Ślesinie wprowadzono opłaty, praktycznie większość miejsc jest już zarezerwowana przez właścicieli jednostek. W porcie jest 76 stanowisk. W piątek, 22 kwietnia, zarezerwowanych było już… 66.
Źródło: Przegląd Koniński
mark dnia kwiecień 28 2016 21:57:02
0 komentarzy · 80 czytań · Drukuj
Rekolekcje z ojcem Bashbora już sierpniu
LicheńPod hasłem "Chrzest początkiem nowego życia w Chrystusie" odbędą się 20 sierpnia w Licheniu Starym kolejne rekolekcje charyzmatyczne, które poprowadzi ojciec John Bashobora, katolicki charyzmatyczny kapłan z Ugandy.
Rekolekcje przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą ożywić swoją wiarę, by żyć pełnią łaski otrzymanej w sakramencie chrztu. Jest to swego rodzaju kontynuacja rekolekcji narodowych, jakie ojciec John Bashobora prowadził w latach ubiegłych: w Warszawie na Stadionie Narodowym oraz w Licheniu Starym. Osoby zainteresowane udziałem w licheńskich rekolekcjach proszone są o rejestrację na stronie internetowej www.narodowe.jezusnastadionie.pl.
Miejscem tegorocznego spotkania będzie plac przed bazyliką pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Licheńskiej. Rekolekcje rozpoczną się w sobotę, 20 sierpnia o godzinie 9.00 różańcem. W ciągu całego dnia uczestnicy rekolekcji wysłuchają trzech konferencji przygotowanych przez ojca Johna. O godzinie 17.30 przed licheńską świątynią rozpocznie się uroczysta Msza święta koncelebrowana z modlitwą o uzdrowienie. Eucharystii przewodniczył będzie biskup Wiesław Alojzy Mering, ordynariusz diecezji włocławskiej. Narodowe rekolekcje w Sanktuarium Maryjnym w Licheniu Starym organizuje ekipa "Jezus na Stadionie".
Źródło: wirtualnykonin.pl
mark dnia kwiecień 28 2016 20:00:00
0 komentarzy · 12 czytań · Drukuj
III Otwarty Rekreacyjny Bieg Rodzinny
mark dnia kwiecień 27 2016 20:56:14
0 komentarzy · 38 czytań · Drukuj
Wszystko gra


Źródło: KDK Konin
mark dnia kwiecień 27 2016 17:00:00
0 komentarzy · 36 czytań · Drukuj
Król bajek - Hans Christian Andersen
BibliotekaKról bajek – Hans Christian Andersen urodził się 2 kwietnia 1805 r. Aby uczcić wielkiego pisarza, w 1967 roku dzień ten został ustanowiony Międzynarodowym Dniem Książki dla Dzieci. Twórczość tego wybitnego bajkopisarza była tematem wtorkowych zajęć zorganizowanych przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Ślesin dla uczniów klasy drugiej z ZSP w Ślesinie. Zobacz zdjęcia.
Poprzez zadania, krzyżówki, rebusy i wykreślanki dzieci zostały zapoznane z baśniami mniej i bardziej znanymi. Zaprezentowana została baśń pt.: „Dziecię elfów” a przy wykorzystaniu orgiami i orgiami kółkowego stworzyliśmy piękny kwiat i cudnej urody Calineczkę.
Dziękujemy dzieciom za wspólną zabawę.
Źródło: slesin.naszabiblioteka.com
mark dnia kwiecień 27 2016 15:00:00
0 komentarzy · 20 czytań · Drukuj

Warunki meteo


Warunki pogodowe.
Okres fen.: wczesna wiosna

Parametry pogodowe
O stronie...
Drodzy Internauci! Niniejsza witryna powstała z prywatnej inicjatywy, a jej twórca nie otrzymuje korzyści finansowych z jej prowadzenia. Nie jest też związany w żaden sposób z UMiG Ślesin. Wszelkie uwagi, sugestie, zażalenia do treści tego Serwisu proszę kierować na adres: mark014@gazeta.pl
Tą drogą można podać do publikacji informacje lub aktualne dane związane z podmiotami działającymi na terenie gminy Ślesin.

Jedynymi oficjalnymi stronami prowadzonymi przez pracowników Urzędu Miasta i Gminy Ślesin są gmina.slesin.pl i umig.slesin.pl i tylko za nie odpowiadają. Proszę o rozróżnienie tych adresów! Portal gminaslesin.hostpark.pl nie jest z nimi powiązany.
Ogłoszenia
Ostatnio dodane:
Nauka jazdy = Rzetelne Przygotowanie Do Egzaminu
NOWA OFERTA - POŻYCZKA 500 ZŁ DLA KAŻDEGO!
Praca dla instruktora aerobiku
Salon" BEAUTIFUL" oraz AVON zapraszają na "POPOŁUDNIE DLA URODY"
M&M Events - organizacja imprez
Zaginiony telefon
Gabinet kosmetyczny
Kupię medale, odznaczenia...
SKomp SKLEP I SERWIS KOMPUTEROWY
Sprzedam ciuszki dziecięce
Chcesz dodać ogłoszenie? Napisz jego treść i prześlij na adres: mark014@gazeta.pl
Gmina Ślesin
bullet Położenie
bullet Historia
bullet Kuchnia ochweśnicka
bullet Rzeźba terenu
bullet Krajobraz
bullet Klimat
bullet Jezioro Licheńskie
bullet Jezioro Ślesińskie
bullet Jezioro Mikorzyńskie
bullet Kanał Ślesiński
bullet Wody podziemne
bullet Ochrona środowiska
bullet Surowce mineralne
bullet Gleby
bullet Szata roślinna
bullet Zwierzęta
bullet Środowisko geograficzne
bullet Środowisko przyrodnicze
bullet Komunikacja
bullet Funkcje
bullet Przekształcenia antropologiczne
bullet Mapa gminy Ślesin
Aktualna pogoda
Licheń
bullet Bazylika NMP
bullet Inne obiekty
bullet Historia sanktuarium
bullet Program posługi
bullet Dojazd
Baza turystyczna
bullet Zabytki
bullet Noclegi
bullet Szlaki rowerowe
bullet Ośrodki rekreacyjne
bullet Punkty gastronomicze
bullet Gospodarstwa agroturystyczne
Ankieta
Jak oceniasz renowację Ośrodka Zdrowia w Ślesinie

Bardzo pozytywnie, remont spełnił moje oczekiwania

Dobrze, warunki są dużo lepsze, ale inwestycja powinna być wykonana sprawniej i szybciej

Źle, nie jestem zadowolony(-a) ze zmian

Nie widziałem(-am) jeszcze ośrodka po renowacji

Fotogaleria
bullet Zaśmiecone brzegi Jeziora Mikorzyńskiego
bullet Zapomniany pagórek
bullet Wysoki poziom wody w jeziorach - maj 2010
bullet Galeria zdjęć
bullet Suchy czerwiec 2008
bullet Pamiątka minionych wakacji
Współpraca
Kibicujesz LKSowi Ślesin lub śledzisz inne gminne rozgrywki sportowe, organizujesz, wiesz lub byłeś na imprezie w twojej miejscowości, możesz podzielić się z innymi wydarzeniami ze swojej parafii lub po prostu chcesz poinformować o tym co dzieje się w twojej okolicy?
Napisz artykuł (lub choćby krótką informację) do naszego serwisu o gminie Ślesin. Dzięki Twojej pomocy, miejsce to może być cennym źródłem wymiany informacji między mieszkańcami. Nie musisz podawać swoich danych, wystarczy kontakt poprzez mail lub zalogowanie do serwisu i wysłanie wiadomości. Twórzmy ten portal razem!
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło