Nawigacja
Strona Główna
Ogłoszenia
Ważne adresy
Gminne linie PKS
PKS
Pogoda
Archiwum
Forum
Regulamin portalu
Linki
Kontakt
Szukaj
Warto zajrzeć


Gmina Ślesin
bullet Położenie
bullet Historia
bullet Kuchnia ochweśnicka
bullet Rzeźba terenu
bullet Krajobraz
bullet Klimat
bullet Jezioro Licheńskie
bullet Jezioro Ślesińskie
bullet Jezioro Mikorzyńskie
bullet Kanał Ślesiński
bullet Wody podziemne
bullet Ochrona środowiska
bullet Surowce mineralne
bullet Gleby
bullet Szata roślinna
bullet Zwierzęta
bullet Środowisko geograficzne
bullet Środowisko przyrodnicze
bullet Komunikacja
bullet Funkcje
bullet Przekształcenia antropologiczne
bullet Mapa gminy Ślesin
Porozmawiajmy
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Nowy dyskont spożywczy
23/02/2014 12:01
Wiele osób cieszy się z wybudowania znanego dyskontu spożywczego przy obwodnicy Ślesina. Zadowolenie wyraziło 45% głosujących. Nie zabrakło jednak bardziej krytycznego spojrzenia - 22% osób obawia się o mniejsze prywatne sklepy spożywcze, które mogą mieć problemy z utrzymaniem dotychczasowej liczby klientów. 11% ankietowanych nie zauważyło wpływu owego sklepu na ceny produktów w mieście. Z ankiety dowiadujemy się również o tym, że 22% internautów nie robi zakupów w Ślesinie.

Komunikacja publiczna
21/01/2014 22:28
Po ponad roku od wprowadzenia promocyjnych kursów liniowych PKS nadal większość głosujących wolałoby podróżować autobusami MZK. 65% osób opowiada się za przywróceniem poprzednich linii. 26% internautów jest jednak zadowolonych z usług PKS - przewoźnika, który nadal będzie obsługiwać kursy gminne. 8% ankietowanych wolałoby jeździć autobusami innej firmy.

22/12/2013 16:22
Znalazłem czarny odtwarzacz mp3 na leśnej drodze z Energetyka do OSIRu. Właściciel niech poda marke odtwarzacza i numer telefonu, oddzwonię.

teresa
20/11/2013 12:57
Świetna strona pozdrawiam i pierwszy raz coś piszę ,pozdrawiam Teresa

Nowa "ustawa śmieciowa"
07/11/2013 22:23
W zasadzie jesteśmy zadowoleni ze zmian jakie przyniosła tzw. "ustawa śmieciowa" z wymogiem segregacji odpadów i opłatą dla wszystkich mieszkańców. 41% Internautów jest zadowolonych z funkcjonowania nowych przepisów. Podobna liczba osób, 43%, nie widzi różnic w utrzymaniu czystości w gminie, ale wskazuje na wyższe opłaty. Zdecydowanie negatywnie widzi tę sprawę 17% głosujących.

Bramy na pomostach
26/09/2013 21:46
Zdecydowana większość ankietowanych sprzeciwia się stawianiu bram na pomostach. Nie tylko szpecą brzegi jezior, ale i ograniczają dostęp do przestrzeni publicznej. Taką opinię wyraziło 87% internautów. Zaledwie 7% przyznało rację budującym pomosty do ustalania zasad korzystania z nich według ich uznania.

Co zamiast pomnika Smoka?
03/07/2013 11:08
Po paru miesiącach od usunięcia pomnika większość z nas nie chce już podobnego obiektu w Parku Miejskim (jedynie 10% ankietowanych). Natomiast prawie połowa internautów (48%) nie widzi potrzeby stawiania tam żadnej budowli. 39% głosujących widziałoby tam jednak pomnik nawiązujący do otoczenia jeziora lub historii miasta. Na razie pozostaje nam popiersie Napoleona, które upamiętnia wydarzenia związane z pobliskim łukiem triumfalnym.

Ustawa śmieciowa
17/04/2013 18:53
Temat ten podzielił ankietowanych, gdyż nie ma jednoznacznego wyniku. Dostrzegamy potrzebę zmian, bo nasze otoczenie jest często zaśmiecane, a niesegregowane odpady zalegają na wysypiskach. 48% Internautów popiera zatem szykujące się zmiany. Natomiast 45% osób wątpi w skuteczność nowego prawa i przeciwnych jest jego wprowadzeniu.

gość
10/03/2013 14:02
KŻ przy KWB Konin w Pątnowie organizuje szkolenie przygotowujące do egzaminu na st.Żeglarza Jachtowego. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 20 Kwietnia g.10.00 na przystani żeglarskiej w Pątnowie. Bliższe informacje pojawia się na stronie klubowej kzkwb.

31/01/2013 19:57
nie zaśmiecajcie serwisu, jak chcecie się reklamować to za to zapłaćcie "biznesmeni"

Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 85
Najnowszy użytkownik: Aniaz
Informacje
Lany Poniedziałek dawniej
InformacjeKolorowe psikawki, małe pistolety, karabiny na baterie, niepozorne tryskające wodą plastikowe jajka – takim sprzętem posługują się dziś dowcipnisie, którzy aktywnie kultywują tradycje Lanego Poniedziałku.
A jak śmigus-dyngus wyglądał w naszym regionie przed laty? Jaka symbolika towarzyszyła temu zwyczajowi? O tradycyjnym Lanym Poniedziałku w Ślesinie z dr Elwirą Jeglińską (badaczką regiolnalnej kultury Ślesina i okolic) rozmawiał Paweł Pachulski. Posłuchaj.
Źródło: konin24.info
mark dnia kwiecień 11 2012 11:40:35 · 0 komentarzy · 151 czytań · Drukuj
Największy w kraju dzwon zabrzmiał ku pamięci ofiar katastrofy
LicheńDźwiękiem największego dzwonu w Polsce – Maryi Bogurodzicy – Sanktuarium Maryjne w Licheniu Starym uczciło pamięć ofiar katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem. Przed dwoma laty w katastrofie zginął prezydent Lech Kaczyński i 95 pasażerów samolotu. Wszyscy jechali na uroczystości do Katynia. Zdjęcia. Materiał TV Konin
Dźwięk dzwonu rozległ się 10 kwietnia punktualnie o 8:41, czyli w godzinie tragedii. Chwilę wcześniej w licheńskiej bazylice ks. Sławomir Homoncik, zastępca kustosza licheńskiego sanktuarium odczytał nazwiska wszystkich ofiar dramatu. W tym samym czasie zapalono 96 zniczy symbolizujących osoby, które poniosły śmierć w tym tragicznym wydarzeniu.
Źródło: konin24.info
mark dnia kwiecień 11 2012 11:36:26
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 139 czytań · Drukuj
Projekt miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego
Urząd Miasta i Gminy ŚlesinZainteresowani miejscowymi planami zagospodarowania przestrzennego dla Głębockiego, Goranina, Holendrów Wąsowskich, Ignacewa, Lichenia Starego, Niedźwiadów, Piotrkowic, Półwioska Starego, Smólnik i Wygody od 18 kwietnia do 18 maja w godzinach 8:00 - 14:00 będą mogli zapoznać się z ich projektami w UMiG Ślesin. Obwieszczenie.
Publiczna dyskusja nad przyjętymi rozwiązaniami w projektach miejscowych planów odbędzie się w dniu 18 maja 2012 r. o godz. 11:00.
Źródło: Biuletyn Informacji Publicznej
mark dnia kwiecień 11 2012 11:28:01
6 komentarzy · 527 czytań · Drukuj
Zalana piwnica w Półwiosku Lubstowskim
Ochotnicza Straż Pożarna4. kwietnia 2012r. o godzinie 18:25 SKKM Konin zadysponowało OSP Ślesin do zalanej piwnicy w miejscowości Półwiosek Lubstowski.
Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i wypompowaniu wody przy użyciu pompy szlamowej. Powodem interwencji była pęknięta rura.
Źródło: ospslesin.pl
Zobacz zdjęcia autorstwa Henryka Zajferta z warty przy Grobie Pańskim.
mark dnia kwiecień 10 2012 12:21:01
0 komentarzy · 152 czytań · Drukuj
Remis z Ostrzeszowem
LKS ŚlesinKolejny mecz w IV lidze już za nami. Tym razem LKS Ślesin zremisował na własnym boisku z Victorią Ostrzeszów 3:3. LKS próbował w końcówce przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, ale defensywa Victorii spisywała się bez zarzutu. Galeria zdjęć.
W doliczonym czasie gry rzut wolny z 17 metrów wykonywał Łukasz Pietrzak, ale strzał ślesińskiego pomocnika trafił w mur i po chwili sędzia zakończył to emocjonujące i trzymające w napięciu spotkanie >>>
Bramki: Łukasz Pietrzak (5’), Krzysztof Siedlecki (37’), Łukasz Kujawa (88’) – Marcin Mazurek (14’), Krystian Sikora (56’), Przemysław Dubiel (76’).
Źródło: lks-slesin.futbolowo.pl | Zdjęcia: Henryk Zajfert
mark dnia kwiecień 08 2012 13:01:55
0 komentarzy · 239 czytań · Drukuj
Symboliczna święconka
LicheńSpędzający święta Wielkiejnocy w Licheniu pielgrzymi wzięli dziś udział w tradycyjnym święceniu pokarmów. Błogosławieństwo, które odbyło się w Domu Pielgrzyma „Arka” było okazją do wspólnej modlitwy oraz do zgłębienia wiedzy dotyczącej symboliki znajdujących się w „święconce” pokarmów. Zdjęcia i komentarze Radia Konin.
We wspólnym święceniu pokarmów wzięli udział pielgrzymi, którzy przyjechali do Lichenia z całej Polski.
Źródło: konin24.info
mark dnia kwiecień 08 2012 12:44:14
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 148 czytań · Drukuj
Jak składać życzenia?
LicheńŚwięta, prócz radości, niosą ze sobą również... stres. Dla wieli uaktywnia on się w momencie, kiedy trzeba złożyć życzenia. Co wtedy mówić? Życzyć zdrowia i szczęścia, skorzystać z gotowych szablonów? Co zrobić, aby uniknąć pustosłowia? Tę zagadkę pomógł nam rozwikłać kustosz sanktuarium maryjnego w Licheniu ks. Wiktor Gumienny. Rozmawiała z nim Aneta Kwiatkowska. Wysłuchaj materiału Radia Konin.
Galeria zdjęć z wielkosobotniej Liturgii Światła i Wigilii Paschalnej w ślesińskiej parafii.
Tekst: konin24.info | Zdjęcia: Henryk Zajfert
mark dnia kwiecień 08 2012 12:36:07
1 komentarz · 378 czytań · Drukuj
Wielka Sobota
LicheńDzisiaj Wielka Sobota. W kościołach katolickich nie sprawuje się mszy świętych, cały dzień trwa adoracja Chrystusa złożonego do grobu. Wierni idą do kościołów ze święconką, w której jest m.in. chleb, jajka, baranek. Każdy z tych pokarmów ma symboliczne znaczenie. Komentarze kustosza Sanktuarium Maryjnego w Licheniu i proboszcza parafii pw. św. Doroty.
Wieczorem rozpoczynają się obchody Wigilii Paschalnej. Zgodnie z przepisami liturgicznymi jej ceremonie należą do Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego. W licheńskim sanktuarium Wigilia Paschalna zaczyna się o 21.00. Kończy Eucharystią i procesją rezurekcyjną.
Źródło: konin24.info
mark dnia kwiecień 07 2012 10:21:44
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 188 czytań · Drukuj
I Bieg o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy
Pierwsze tego typu zawody w gminie odbędą się w dniu 1.05.2012 r. o godz 16:30. Ich celem jest nie tylko propagowanie sportu i aktywności fizycznej oraz promocja miasta i gminy Ślesin, ale i zebranie funduszy na cel charytatywny.
Start i meta oraz biuro zawodów znajdują się na terenie Term Ślesińskich, ul. Napoleona 15 B. Dystans biegu głównego wynosi 10 km, trasa zrealizowana jest na pętli o długości około 5km. Do startu dopuszczeni zostaną zawodnicy, którzy ukończą 16 lat do dnia 1 maja br. włącznie.
Wpisowe: 20zł (przeznaczone na cel charytatywny). Kontakt: biegslesin@onet.pl lub nr tel. 792 484 273. Informacje i zapisy na specjalnie utworzonej stronie biegslesin.cba.pl
Źródło: UMiG Ślesin
mark dnia kwiecień 07 2012 00:00:00
19 komentarzy · 1300 czytań · Drukuj
Dziś Wielki Piątek
LicheńDziś drugi dzień Triduum Paschalnego - Wielki Piątek. Poświęcony jest przeżyciom, związanym z męką i śmiercią Chrystusa. Jak mówi ks. Piotr Kieniewicz, rzecznik Sanktuarium Maryjnego w Licheniu Starym, to jeden z dwóch dni w roku, kiedy kościół milczy. Komentarz portalu konin24.info Relacja z Misterium Męki Pańskiej TV Konin.
Centralnym momentem Wielkiego Piątku jest Liturgia Męki Pańskiej. W jej czasie używane będą czerwone szaty liturgiczne, co ma przypominać o męczeństwie Chrystusa. Czytamy jest opis Męki Pańskiej z Ewangelii według św. Jana. Po modlitwie powszechnej, w której zanosi się prośby za wszystkich ludzi - o jedność chrześcijan, za Żydów i niewierzących, następuje Adoracja Krzyża.
Źródło: konin24.info
mark dnia kwiecień 06 2012 11:27:42
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 173 czytań · Drukuj
LKS zagra z piątą drużyną w tabeli
LKS ŚlesinJuż w sobotę na Stadionie Miejskim w Ślesinie nasza drużyna rozegra kolejny mecz ligowy. Tym razem ślesiński zespół zmierzy się z Victorią Ostrzeszów. Początek spotkania o godz. 16:00. Wstęp na to spotkanie – 5 zł. Kobiety i dzieci wchodzą za darmo.
Ślesiński LKS z dorobkiem 16 punktów zajmuje w tabeli ligowej 14 miejsce (lepszy bilans bezpośrednich spotkań z LKS-em Gołuchów, który ma tyle samo punktów). W meczach na własnym boisku LKS Ślesin odniósł 3 zwycięstwa, zanotował dwa remisy i doznał 5-ciu porażek>>>
Źródło: lks-slesin.futbolowo.pl
mark dnia kwiecień 06 2012 11:13:40
0 komentarzy · 136 czytań · Drukuj
Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego
Konkurs fotograficzny pn. „Subregion koniński w barwach jesienno-zimowych” 2011/2012 dobiegł końca. W poniedziałek 2 kwietnia w Centrum Wykładowo-Dydaktycznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie odbyło się uroczyste zakończenie III już edycji konkursu organizowanego przez Lokalną Organizację Turystyczną „Marina” we współpracy z PWSZ w Koninie. Zdjęcia. Relacja.
Laureatami konkursu zostali:
I miejsce: Andrzej Radecki za zdjęcie pt. „Leśna Kapliczka, okolice Wyszyny”
II miejsce: Patrycja Krymowa za zdjęcie pt. „Lazurowe Wybrzeże”
III miejsce: Adam Falkowski za zdjęcie pt. „Licheń inaczej…”
Źródło: lotmarina.pl
mark dnia kwiecień 05 2012 15:50:47
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 164 czytań · Drukuj
Pola nadziei dla Hospicjum w Licheniu
LicheńPonad 350 wolontariuszy w czterech miejscowościach rozdawać będzie posadzone przez nich w październiku żonkile. Kwiaty te stały się symbolem akcji charytatywnej dla hospicjum w Licheniu zatytułowanej "Pola nadziei’’. Komentarz Radia Konin.
Przez cztery dni wolontariusze ubrani na żółto będą zbierać do puszek pieniądze na pomoc dla hospicjum w Licheniu. Każdy darczyńca otrzyma żonkila. W tym roku w akcję zaangażowali się wolontariusze z Hospicjum w Licheniu, a także uczniowie Szkoły Podstawowej w Licheniu, Gimnazjum w Ślesinie, Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Wysokiem, Gimnazjum nr 1, 2 i 3 w Kole, Zespołu Szkół Budowlanych w Koninie, Zespołu Szkół im. Kopernika, III LO i PWSZ w Koninie.
Źródło: konin.naszemiasto.pl
mark dnia kwiecień 05 2012 12:18:56
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 242 czytań · Drukuj
Liga Sołecka 2012
SportTrwają przygotowania do rozpoczęcia rozgrywek Ligi Sołeckiej 2012. 10. kwietnia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie o godz. 20.00 odbędzie się zebranie opiekunów drużyn i kapitanów – dwie osoby z danej drużyny.
Podczas spotkania zostanie przedstawiony regulamin rozgrywek. Na wtorkowym zebraniu proszę wszystkie drużyny o potwierdzenie udziału w rozgrywkach.
Źródło: Michał Chmielewski - M-GOK Ślesin
mark dnia kwiecień 04 2012 22:28:51
5 komentarzy · 990 czytań · Drukuj
Wielkanoc w licheńskim sanktuarium
LicheńZ okazji Triduum Paschalnego Sanktuarium Licheńskie w Licheniu zaprasza do udziału w nabożeństwach i Mszach Świętych organizowanych w tym czasie.
W Wielki Czwartek odbędzie się Msza Wieczerzy Pańskiej, w Wielki Piątek Liturgia na cześć Męki Pańskiej, a o 21:00 w Wielką Sobotę Wigilia Paschalna i procesja rezurekcyjna.
Komentarz ks. W. Gumiennego.
Źródło: Sanktuarium Maryjne w Licheniu
mark dnia kwiecień 04 2012 09:42:03
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 198 czytań · Drukuj
Misterium Męki Pańskiej w Licheniu
LicheńKilkaset osób obejrzało Misterium Męki Pańskiej, które po raz drugi wystawiono w Licheniu. Przedstawienie pierwszy raz zostało zorganizowane w plenerze. Tuż przed zmrokiem, spektakl rozpoczęło przywitanie Jezusa Chrystusa przez wiernych z palmami. Na ołtarzu koronacyjnym przy koście św. Doroty przygotowano ostatnią wieczerzę, a przy dzwonnicy Golgotę. Zobacz zdjęcia.
Sceną dla ponad 70 aktorów był Plac Koronacyjny, ołtarz i dzwonnica. Widzowie mogli podziwiać i przeżywać Misterium z dołu. Młodzież z Oazy „Emanuel” doskonale wcieliła się w role apostołów, niewiast, duchownych i żołnierzy. Każda ze scen została misternie przygotowana i odtworzona zgodnie z Pismem Świętym. Galeria.
Źródło: Ola Braciszewska - Głos Wielkopolski
mark dnia kwiecień 02 2012 15:47:08
Czytaj więcej · 2 komentarze · 236 czytań · Drukuj
Marcowa Gazeta Ślesińska
Urząd Miasta i Gminy ŚlesinZwyczaje związane z Wielkim Postem w okolicach Ślesina, odejście na emeryturę komendanta Komisariatu Policji w Ślesinie – młodszego inspektora Zbigniewa Śledzińskiego, 10-lecie Klubu Seniora w Licheniu, historia gęsiarki - to jedne z tematów jakie podjęto w marcowym numerze Gazety Ślesińskiej.
Poczytamy też o rocznicy ślesińskiego Klubu Fotograficznego i Nike dla sołectw.
Pobierz nr 3(14) Gazety Ślesińskiej.
Źródło: UMiG Ślesin
mark dnia kwiecień 02 2012 15:44:17
5 komentarzy · 678 czytań · Drukuj
Niedziela Palmowa w Ślesinie
Dnia 1. kwietnia odbył się III Konkurs na Wykonanie Palmy Wielkanocnej. Galeria zdjęć. Komisja Konkursowa po dokonaniu oceny 18 palm wielkanocnych zgłoszonych do konkursu postanawia pierwsze miejsce przyznać:
w kategorii konkursowej klas I-III - Gabrieli Wolskiej z Głębockiego;
w kategorii klas IV-VI - Marlenie Pieczyńskiej z Bieli
w kategorii Gimnazjaliści - Marcie Jaroszewskiej ze Ślesina
w kategorii dorośli - Jadwidze Piątek z Marianowa
Tekst: M-GOK Ślesin | Zdjęcia: Henryk Zajfert
mark dnia kwiecień 01 2012 20:37:15
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 582 czytań · Drukuj
Drugie zwycięstwo na koncie
LKS ŚlesinDzisiaj, 31 marca 2012, LKS Ślesin odniósł drugie zwycięstwo w rundzie wiosennej. Tym razem beniaminek ze Ślesina pokonał czołowy zespół IV ligi, Victorię Września 3:1.
Bramki: 0:1 Mateusz Duszyński (44’), 1:1 Łukasz Gościmski (54’), 2:1 Krzysztof Siedlecki (71’), 3:1 Krzysztof Siedlecki (78’) >>>
- Gospodarze byli zespołem lepszym, wygrali zasłużenie - mówił po meczu trener Victorii Aleksander Stachowiak.
Tekst: lks-slesin.futbolowo.pl | Zdjęcia: Henryk Zajfert
mark dnia marzec 31 2012 23:42:17
0 komentarzy · 347 czytań · Drukuj

Warunki meteo
Warunki pogodowe.
Temperatura wody
8.9 ° C
Pomiar:J.Mikorzyńskie 23.III.14
Okres fen.: wczesna wiosna

Parametry pogodowe
O stronie...
Drodzy Internauci! Niniejsza witryna powstała z prywatnej inicjatywy, a jej twórca nie otrzymuje korzyści finansowych z jej prowadzenia. Nie jest też związany w żaden sposób z UMiG Ślesin. Wszelkie uwagi, sugestie, zażalenia do treści tego Serwisu proszę kierować na adres: mark014@gazeta.pl
Tą drogą można podać do publikacji informacje lub aktualne dane związane z podmiotami działającymi na terenie gminy Ślesin.

Jedynymi oficjalnymi stronami prowadzonymi przez pracowników Urzędu Miasta i Gminy Ślesin są gmina.slesin.pl i umig.slesin.pl i tylko za nie odpowiadają. Proszę o rozróżnienie tych adresów! Portal gminaslesin.hostpark.pl nie jest z nimi powiązany.
Ogłoszenia
Ostatnio dodane:
Kupię odznaki wojskowe
Praca - sprzedaż gazu w butlach
Operator maszyny do szycia pasow do materacy (Lamowka, Piping, Kedra)
Sprzedam pralkę angielskiej firmy Bush
NIEPOWTARZALNY RZEŹBIONY PORTRET TWOJEJ WALENTYNKI JUŻ OD 19 PLN
Praca na stanowisku PAKOWACZ
SZYBKA GOTÓWKA
Sprzedam camping
Praca - odbiór dziecka z przedszkola
Wynajmę mieszkanie
Chcesz dodać ogłoszenie? Napisz jego treść i prześlij na adres: mark014@gazeta.pl
Licheń
bullet Bazylika NMP
bullet Inne obiekty
bullet Historia sanktuarium
bullet Program posługi
bullet Dojazd
Aktualna pogoda
Baza turystyczna
bullet Zabytki
bullet Noclegi
bullet Szlaki rowerowe
bullet Ośrodki rekreacyjne
bullet Punkty gastronomicze
bullet Gospodarstwa agroturystyczne
Ankieta
Czy jesteś zadowolony z pracy swojego radnego na rzecz lokalnej społeczności?

Tak, jestem zadowolony/-a z jego działań i zagłosuję na niego ponownie w najbliższych wyborach

Nie, nie sprawdził się w tej funkcji dlatego w najbliższych wyborach zagłosuję na inną osobę do tego stanowiska

Nie wiem, nie orientuję się w tym co zrobił mój radny/radna

Fotogaleria
bullet Zaśmiecone brzegi Jeziora Mikorzyńskiego
bullet Zapomniany pagórek
bullet Wysoki poziom wody w jeziorach - maj 2010
bullet Galeria zdjęć
bullet Suchy czerwiec 2008
bullet Pamiątka minionych wakacji
Współpraca
Kibicujesz LKSowi Ślesin lub śledzisz inne gminne rozgrywki sportowe, organizujesz, wiesz lub byłeś na imprezie w twojej miejscowości, możesz podzielić się z innymi wydarzeniami ze swojej parafii lub po prostu chcesz poinformować o tym co dzieje się w twojej okolicy?
Napisz artykuł (lub choćby krótką informację) do naszego serwisu o gminie Ślesin. Dzięki Twojej pomocy, miejsce to może być cennym źródłem wymiany informacji między mieszkańcami. Nie musisz podawać swoich danych, wystarczy kontakt poprzez mail lub zalogowanie do serwisu i wysłanie wiadomości. Twórzmy ten portal razem!
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wasze komentarze
Newsy - Dodał: skiciok
23/04/2014 22:55
Łącznie wybudowanych zostało pięć dróg. Od kied...

Newsy - Dodał: kto chce, kto chce!
23/04/2014 16:14
Kto chce jeszcze chodnik, to o trudnościach nie...

Newsy - Dodał: chodnik w Lubomyślu
23/04/2014 12:58
Inwestycia w Lubomyślu wykonana na miarę XXI wi...

Newsy - Dodał: do xxxx
23/04/2014 12:31
A jaki ma związek to pytanie z obecnym chodniki...

Newsy - Dodał: xxxx
23/04/2014 11:46
A kto mieszkał w miejscowości Lubomyśle przed w...

Artykuły - Dodał: czas...
29/01/2014 11:23
ha ha komentarz z 2007 i dalej nic się nie dzie...

Artykuły - Dodał: pilne
26/09/2013 11:54
Kiedy przyjmuje doradca prawny

Artykuły - Dodał: franek
13/08/2013 21:26
zobaczymy/jak nie to nie,

Artykuły - Dodał: B-K-S
23/07/2013 11:56
Pozdrawiam Wszystkich Ślesiniaków i miłośników ...

Artykuły - Dodał: BartekOstaszewski
20/07/2013 23:03
Ciezko jest znalezc gminaslesin.hostpark.pl w g...