Nawigacja
Strona Główna
Ogłoszenia
Ważne adresy
Gminne linie PKS
PKS
Pogoda
Archiwum
Forum
Regulamin portalu
Linki
Kontakt
Szukaj
Warto zajrzeć


Promocja

******
Porozmawiajmy
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Monitoring uliczny
10/02/2015 19:58
Pomimo pewnego ograniczenia prywatności mieszkańcy gminy Ślesin są za wprowadzaniem w miejscach publicznych monitoringu. 52% głosujących uznało to za dobry sposób na uspokojenie brawury na drodze, czy walkę z przedstępstwami lub wandalizmem. Z drugiej strony 32% mieszkańców sprzeciwia się wprowadzaniu do przestrzeni publicznej kolejnych kamer, które wpływają na inwigilowanie obywateli. 16% internatów uznało takie działania za nieskuteczne.

Ocena rozwoju gminy
20/10/2014 00:27
Większość mieszkańców, 70%, negatywnie oceniła minione lata pod wględem inwestycji i rozwoju gminy. Brak większych zmian zauważyło 10% osób. Czas pokaże, czy te opinie przełożą się na wyniki w wyborach samorządowych. 20% ankietowanych uznało jednak, że wiele pozytywnych przemian zaszło w ostatnich latach i można je uznać za udane.

Bezpieczeństwo
11/09/2014 18:37
Wakacje minęły dość spokojnie. Pomimo to większość ankietowanych, 49%, uznało, że nie jest bezpiecznie i warunki sprzyjają wypadkom nad wodą. 28% osób stwierdziło jednak, że korzystanie z kąpieli było bezpieczne pod warunkiem, że kąpiący przestrzegali zasad bezpieczeństwa, np. nie pływali po spożyciu alkoholu. 17% internautów bardzo pozytywnie oceniło gminne kąpieliska i poziom ich kontroli. Natomiast 6% głosujących nie korzystało latem z naszych jezior.

Dni Ślesina 2014
11/08/2014 17:59
Ankietowani nie uznali tegorocznej imprezy za udaną. Większość, bo 67% głosujących, była zawiedziona atrakcjami. Przyznawali, że brakowało gwiazd na wieczornych koncertach. 13% osób jednak stwierdziło, że Dni Ślesina była bardziej atrakcyjne niż rok temu, a kolejne 10% internautów bawiło się równie dobrze jak w 2013 roku. Oddano 194 głosów.

Ocena naszych radnych
28/06/2014 21:36
Za parę miesięcy wybory samorządowe i jak wynika z ankiety możemy liczyć na spore zmiany w Radzie Miasta i Gminy Ślesin. Aż 81% głosujących nie jest zadowolonych z pracy swojego radnego i deklaruje oddanie głosu na inną osobę. Z drugiej strony 13% ankietowanych wyraziło zadowolenie z działań swojego radnego i będzie na niego głosować 16 listopada. Natomiast 6% mieszkańców nie interesuje się tym, co robi jego gminny reprezentant. /Wyniki na podstawie 501 oddanych głosów./

20/06/2014 19:12
Uzyskanie opinii mieszkańców gminy Ślesin na temat wykorzystania środków unijnych przez Gminę Ślesin jest celem jednej z pisanych prac magisterskich. Jej autorka prosi o pomoc w zbieraniu opinii na ten temat. Ankieta znajduje się pod adresem: http://www.interan
kiety.pl/interanki
eta/23882272a4e19a
41b99bb20453304280
.xml

Nowy dyskont spożywczy
23/02/2014 12:01
Wiele osób cieszy się z wybudowania znanego dyskontu spożywczego przy obwodnicy Ślesina. Zadowolenie wyraziło 45% głosujących. Nie zabrakło jednak bardziej krytycznego spojrzenia - 22% osób obawia się o mniejsze prywatne sklepy spożywcze, które mogą mieć problemy z utrzymaniem dotychczasowej liczby klientów. 11% ankietowanych nie zauważyło wpływu owego sklepu na ceny produktów w mieście. Z ankiety dowiadujemy się również o tym, że 22% internautów nie robi zakupów w Ślesinie.

Komunikacja publiczna
21/01/2014 22:28
Po ponad roku od wprowadzenia promocyjnych kursów liniowych PKS nadal większość głosujących wolałoby podróżować autobusami MZK. 65% osób opowiada się za przywróceniem poprzednich linii. 26% internautów jest jednak zadowolonych z usług PKS - przewoźnika, który nadal będzie obsługiwać kursy gminne. 8% ankietowanych wolałoby jeździć autobusami innej firmy.

22/12/2013 16:22
Znalazłem czarny odtwarzacz mp3 na leśnej drodze z Energetyka do OSIRu. Właściciel niech poda marke odtwarzacza i numer telefonu, oddzwonię.

teresa
20/11/2013 12:57
Świetna strona pozdrawiam i pierwszy raz coś piszę ,pozdrawiam Teresa

Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 87
Najnowszy użytkownik: piotr
Informacje
Zrozumieć własne dzieje
LicheńWystawa pt. 'Mówią ludzie 1863 roku' będzie głównym akcentem obchodów 150-tej rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego w licheńskiego sanktuarium. Komentarz.
Ekspozycja zostanie udostępniona dla zwiedzających od piątku, 3 maja. Oficjalna inaugurację wystawy zaplanowano na długi majowy weekend. Tego dnia uroczystości trzeciomajowe w licheńskim sanktuarium zostaną połączone zarówno z otwarciem wystawy muzealnej, jak i rozdaniem 150-ciu flag upamiętniających okrągłą rocznice wybuchu Powstania Styczniowego.
Źródło: konin24.info
mark dnia maj 01 2013 09:00:00 · Czytaj więcej · 0 komentarzy · 320 czytań · Drukuj
Dawne majówki
Urząd Miasta i Gminy ŚlesinJak poświadczają zapisy, na początku wieku XIX, w każdą sobotę maja mieszkańcy Mikorzyna udawali się na wyspę położoną na jeziorze, by świętować i bawić się, upamiętniając w ten sposób Marchę i Siemka.
W okresie międzywojennym organizowano także majówki w samym Ślesinie. W tym czasie ważnym elementem życia społecznego było uczestnictwo w nabożeństwach majowych odprawianych tak w kościele, jak i przy przydrożnych kapliczkach. Z pewnością także dnia 16 maja, w święto Jana Nepomucena oddawano hołd patronowi, którego pomnik wystawiono nad brzegiem jeziora.
Tekst: dr Elwira Jeglińska - Towarzystwo Dwa Mosty
mark dnia maj 01 2013 08:30:39
0 komentarzy · 380 czytań · Drukuj
Obchody 3. Maja w ślesińskim gimnazjum
InformacjeW naszej szkole już 30 kwietnia obchodziliśmy rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W ramach obchodów odbył się uroczysty apel, podczas którego przedstawiony został, przygotowany przez uczniów i nauczycieli, program słowno-muzyczny. Zdjęcia.
Pierwsza część była powtórką z bardzo tragicznych wydarzeń naszej historii oraz tych wydarzeń, które stwarzały nadzieję na odzyskanie pełnej suwerenności i wstąpienie Polski na drogę reform. Druga część miała charakter refleksyjny. Pojawiły się pytania dotyczące wolności, obecnej konstytucji i szans na uchwalenie nowej. Pan dyrektor zauważył w podsumowaniu, że była to wzruszająca uroczystość.
Źródło: Gimnazjum im. M. Kopernika w Ślesinie
mark dnia maj 01 2013 08:25:58
0 komentarzy · 373 czytań · Drukuj
Festiwal Sportów Wodnych w majowy długi weekend
Na początku maja nad Jeziorem Ślesińskim odbędzie się I Festiwal Sportów Wodnych. W Święto Konstytucji 3 Maja przy molo Przystani Wodnej w Ślesinie rozegrany zostanie konkurs skoków na nartach wodnych, a dzień później biegi eliminacyjne.
Tego samego dnia na Jeziorze Mikorzyńskim z bulwaru przy moście uczestnicy imprezy będą mogli obejrzeć pokazy w narciarstwie wodnym oraz treningi dowolne Formuły Przyszłości.Szczegóły imprezy i karty zgłoszeniowe do Eliminacji Motorowodnych Mistrzostw Polski, Pucharu Polski w skokach na nartach wodnych za motorówką oraz do Pucharu Polski w Formule Przyszłości.
Źródło: gmina.slesin.pl
mark dnia kwiecień 29 2013 23:00:00
Czytaj więcej · 23 komentarze · 2491 czytań · Drukuj
Wyścigi po okręgu, skoki i Formuła Przyszłości
InformacjeTrzy dni i trzy dyscypliny motorowodne – już za kilka dni w Ślesinie odbędzie się ogólnopolska inauguracja sezonu motorowodnego. Komentarz rzecznika prasowego Wielkopolskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego
W zmaganiach uczestniczyć będą najlepsi zawodnicy z całej Polski.
Od 3 do 5 maja na Jeziorze Ślesińskim rozegrane zostaną kolejno: wyścigi motorowodne po okręgu, puchar polski w skokach na nartach wodnych oraz formuła przyszłości.
W ramach wyścigów po okręgu mierzyć się będą najlepsi krajowi zawodnicy startujący w klasach: OSY 400, O 125, T 550 oraz F4S. Ślesińska rywalizacja będzie pierwszą eliminacją do mistrzostw Polski. Będą to zawody podobne do tych, jakie co roku pod koniec sierpnia odbywają się w Skulsku.
Źródło: konin24.info
mark dnia kwiecień 29 2013 22:56:09
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 365 czytań · Drukuj
Koszulka Romka Strzałkowskiego ponownie w Poznaniu
LicheńKoszulka Romka Strzałkowskiego, najmłodszej ofiary zajść z czerwca 1956 roku, pojechała do Poznania. W Muzeum Powstania Poznańskiego – Czerwiec 1956 będzie jednym z eksponatów wystawy o poznańskich wydarzeniach sprzed 57 laty.
Koszulka, którą chłopiec miał na sobie podczas feralnego dnia, jest jednym z najcenniejszych eksponatów Muzeum im. ks. Józefa Jarzębowskiego w Licheniu Starym z okresu najnowszej historii Polski. Dziś została wypożyczona jako depozyt poznańskiej placówce.
Źródło: tvkonin.pl
mark dnia kwiecień 29 2013 19:00:00
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 326 czytań · Drukuj
Motocykle i zabytkowe auta
LicheńPonad dwa tysiące osób uczestniczyło w I Ogólnopolskim Otwarciu Sezonu Motocykli i Pojazdów Zabytkowych, które odbyło się w licheńskim sanktuarium.
Wśród popularnych dziś marek motocykli nie zabrakło zabytkowych maszyn, takich jak Junaki, Urale, WSK, MZ, Romety czy poczciwe Komary. Zdjęcia i komentarz. Materiał TV Konin.
W samo południe uczestnicy zlotu wzięli udział we Mszy Św. Po jej zakończeniu księża marianie poświęcili motocykle oraz uczestników zlotu. Błogosławieństwa dokonali w dość nietypowy sposób - kropiąc zgromadzonych na parkingu wodą święconą z okrążających parking motocykli.
Źródło: konin24.info
mark dnia kwiecień 28 2013 22:28:26
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 378 czytań · Drukuj
Ślesińscy wolontariusze dla hospicjum
Pola Nadziei to coroczna kampania prowadzona przez hospicja w całej Polsce. Wiosną, kiedy żonkile kwitną zbierane są fundusze, które wspierają prowadzenie opieki hospicyjnej. Trzeba bowiem pamiętać, że opieka ta jest udzielana chorym bezpłatnie.
Od 2009 roku Pola Nadziei realizowane są także przez Hospicjum im. bł. Stanisława Papczyńskiego w Licheniu Starym. W niedzielę 28 kwietnia wolontariusze z parafii Ślesin zbierali datki na ten cel.
Galeria zdjęć.
Zdjęcie: Henryk Zajfert
mark dnia kwiecień 28 2013 20:57:28
0 komentarzy · 542 czytań · Drukuj
"Po prostu lubię projektować" - ilustracje Justyny Olejniczak
Młoda polska artystka pochodząca z gminy Ślesin, Justyna Olejniczak, specjalizuje się w zabawnych ilustracjach, na których przedstawia sympatyczne bajkowe stwory. Artystka z lekkością i humorem pokazuje scenki, w których uważny odbiorca odnajdzie erotyczne smaczki.
Prace z cyklu „Inside” to współczesna próba podjęcia fascynującego tematu, jakim jest wnętrze ludzkiego organizmu – w komiksowy sposób przedstawiają układ pokarmowy, krwionośny i trawienny. Oko patrzące na prace Justyny może wędrować i błądzić w gąszczu kolorowych detali.
Jej prace można zobaczyć pod adresem behance.net/muoda oraz na jej profilu projektu YouArtMe.
Źródło: YOUARTME
mark dnia kwiecień 28 2013 14:06:54
Czytaj więcej · 1 komentarz · 463 czytań · Drukuj
Głowice na Bramie Napoleona
Mieszkańcy Ślesina wielokrotnie zwracali uwagę na brak ozdób wieńczących kolumny odnowionego we wrześniu Łuku Triumfalnego w Ślesinie.
Wczoraj nowe głowice zostały wreszcie zamieszczone na Bramie Napoleona.
Galeria zdjęć.
Zdjęcia: Henryk Zajfert
mark dnia kwiecień 27 2013 17:55:40
1 komentarz · 539 czytań · Drukuj
Spotkanie organizacyjne Ligi Sołeckiej Piłki Nożnej 2013
Sport30 kwietnia o godz. 19.00 w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie ul. Młodzieżowa 11 odbędzie się spotkanie organizacyjne przedstawicieli drużyn w rozgrywkach Sołeckiej Ligi Piłki Nożnej Sołectw i Osiedli Gminy Ślesin.
Omówione zostaną wtedy szczegóły rozgrywek i powołana zostanie komisja ds. przestrzegania regulaminu.
Pobierz regulamin.
Źródło: M-GOK Ślesin
mark dnia kwiecień 27 2013 17:29:00
Czytaj więcej · 1 komentarz · 538 czytań · Drukuj
Zumba Fitness na plaży
Paweł Okupniarek, instruktor zumby, zaprasza 1. maja od 16:30 do zabawy w rytmach merengue, salsy, cumbii i reggaeton. Organizatorzy zapewniają dwie godziny dobrej zabawy na plaży Term Ślesińskich.
Koszt udziału w zabawie wynosi 5 zł. Szczegóły pod numerem 790-871-068.
Źródło: M-GOK Ślesin
mark dnia kwiecień 27 2013 17:22:23
0 komentarzy · 3182 czytań · Drukuj
Majowy weekend sportowo-kulturalny w Ślesinie
Imprezy związane z długim weekendem majowym rozpoczną się 30. kwietnia podsumowaniem Gminnego Przeglądu Twórczości Plastycznej.
1. maja 2013 r. rozegrany zostanie mecz piłki nożnej o mistrzostwo IV ligi: LKS Ślesin - Centra Ostrów Wlkp oraz Mistrzostwa Gminy Ślesin w Klipę. Będzie można również wziąć udział w Zumbie Fitness na plaży Term Ślesińskich.
W Święto Konstytucji 3. Maja rozegrany zostanie Festiwal Sportów Wodnych i mecz piłki nożnej młodzików starszych: LKS Ślesin -SKS MOS Słupca. Wieczorem na scenie Parku Miejskiego prezentacje artystyczne i zabawa taneczna. Natomiast 5. maja juniorzy starsi LKS-u Ślesin rozegrają mecz z Hagardem Strzałkowo, a uczestnicy Festiwalu Sportów Wodnych wezmą udział w kolejnych elementach zawodów.
Źródło: M-GOK Ślesin
mark dnia kwiecień 27 2013 16:32:34
1 komentarz · 693 czytań · Drukuj
Mistrzostwa Gminy Ślesin w Klipę
Burmistrz Miasta i Gminy Ślesin zaprasza 1. maja o godz. 15:00 na Mistrzostwa Gminy Ślesin w Klipę w Parku Miejskim w Ślesinie.
Zgłoszenia udziału drużyn w mistrzostwach do 30. kwietnia 2013 r. do godz. 18:00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie.
Źródło: M-GOK Ślesin
mark dnia kwiecień 27 2013 16:07:53
2 komentarze · 386 czytań · Drukuj
Zaległy mecz na remis
LKS ŚlesinLKS Ślesin rozegrał w Ostrzeszowie zaległy mecz 20 kolejki IV ligi. Mecz z tamtejszą Victorią zakończył się zasłużonym, bezbramkowym remisem.
LKS był bardzo mądrze poukładany taktycznie, zawodnicy dobrze ustawiali się na boisku, asekurowali siebie nawzajem i walczyli na całej szerokości boiska >>>
Tymczasem dziś o godz.17:00 LKS Ślesin rozegra na wyjeździe mecz derbowy ze Spartą Konin. Jak wszyscy wiemy mecze między obiema drużynami wśród kibiców i piłkarzy wyzwalają dodatkowe emocje, na boisku dominuje walka, a na trybunach głośny doping, dlatego wszystkich zachęcamy do przybycia w sobotę na to ważne spotkanie >>>
Źródło: lks-slesin.futbolowo.pl
mark dnia kwiecień 27 2013 16:03:43
0 komentarzy · 328 czytań · Drukuj
XXXII sesja Rady Miejskiej Gminy Ślesin
Urząd Miasta i Gminy ŚlesinW dniu 26 kwietnia (piatek) 2013 roku o godz. 10.00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie odbyła się XXXII sesja Rady Miejskiej Gminy Ślesin. Galeria zdjęć.
Podjęto uchwały w sprawie zmian budżetu, zatwierdzenia „Planu Odnowy Miejscowości Julia i Pogoń Gosławicka na lata 2013-2021”, regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Ślesin, szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów od właścicieli nieruchomości i ich zagospodarowania.
Źródło: umig.slesin.pl | Zdjęcia: Henryk Zajfert
mark dnia kwiecień 27 2013 16:00:00
Czytaj więcej · 2 komentarze · 773 czytań · Drukuj
Ogólnopolskie otwarcie sezonu motocyklowego
LicheńW najbliższą niedzielę, 28-go kwietnia, do Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Licheńskiej zjadą miłośnicy motocykli oraz pojazdów zabytkowych. Tego dnia właściciele jednośladów oficjalnie zapoczątkują tegoroczny sezon motocyklowy. Komentarz.
I Ogólnopolskie Otwarcie Sezonu Motocykli i Pojazdów Zabytkowych w Licheniu rozpocznie się w niedzielny poranek. Motocykliści będą gromadzić się na parkingu przy licheńskiej bazylice na ul. Toruńskiej (tzw. lotnisko) od godziny 9:00. Jak wyjaśnił Krzysztof Zieleniewski, v-ce prezydent klubu Knight Riders z Łodzi, organizatorzy zlotu spodziewają się kilku tysięcy maszyn, które do Lichenia przyjadą z całego kraju.
mark dnia kwiecień 25 2013 23:49:32
Czytaj więcej · 1 komentarz · 650 czytań · Drukuj
Smok kontra Napoleon
Turyści odwiedzający Ślesin już nie będą mieli pamiątkowej fotografii ze smokiem. Władze gminy nie porozumiały się z właścicielem i rzeźba zniknęła znad jeziora. Zastąpi ją popiersie Napoleona. Materiał TV Konin.
Pierwotnie smok stał na wysypisku w Goraninie, do Ślesina trafił z okazji 650 – lecia miasta. W Parku Miejskim, nad jeziorem stał przez prawie 5 lat.
Smok trafił tam, gdzie stał kilka lat temu czyli na wysypisko do Goranina.
- Będzie naszą maskotką i atrakcją turystyczną – dodaje sołtys.
Źródło: tvkonin.pl | Zdjęcia: Henryk Zajfert
mark dnia kwiecień 24 2013 22:00:00
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 319 czytań · Drukuj
Sezon nurkowy rozpoczęty
InformacjeCzłonkowie Konińskiego Stowarzyszenia Płetwonurków "NUR-KON" rozpoczęli letni sezon nurkowy. W minioną sobotę spotkali się w Licheniu Starym, by po raz pierwszy w tym sezonie zejść pod wodę w pełnym ekwipunku. Jak wyjaśnia Patryk Zalewski, prezes Konińskiego Stowarzyszenia Płetwonurków, niesprzyjające warunki pogodowe nie zniechęciły miłośników nurkowania z butlą tlenową. Galeria zdjęć.
W trakcie sezonu nurków można będzie spotkać ich na konińskich akwenach, gdzie będą organizować grupowe zejścia pod wodę. Pojawią się chociażby w Budzisławiu Kościelnym, Ślesinie, Licheniu, Mikorzynie, czy Wilczynie. Ponadto będzie ich można spotkać podczas spływów kajakowych organizowanych na rzece Warcie.
Źródło: wirtualnykonin.pl
mark dnia kwiecień 24 2013 20:48:53
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 350 czytań · Drukuj

Warunki meteo


Warunki pogodowe.
Okres fen.: pełnia wiosny

Parametry pogodowe
O stronie...
Drodzy Internauci! Niniejsza witryna powstała z prywatnej inicjatywy, a jej twórca nie otrzymuje korzyści finansowych z jej prowadzenia. Nie jest też związany w żaden sposób z UMiG Ślesin. Wszelkie uwagi, sugestie, zażalenia do treści tego Serwisu proszę kierować na adres: mark014@gazeta.pl
Tą drogą można podać do publikacji informacje lub aktualne dane związane z podmiotami działającymi na terenie gminy Ślesin.

Jedynymi oficjalnymi stronami prowadzonymi przez pracowników Urzędu Miasta i Gminy Ślesin są gmina.slesin.pl i umig.slesin.pl i tylko za nie odpowiadają. Proszę o rozróżnienie tych adresów! Portal gminaslesin.hostpark.pl nie jest z nimi powiązany.
Ogłoszenia
Ostatnio dodane:
M&M Events - organizacja imprez
Zaginiony telefon
Gabinet kosmetyczny
Kupię medale, odznaczenia...
SKomp SKLEP I SERWIS KOMPUTEROWY
Sprzedam ciuszki dziecięce
ABC OGRZEWANIA
Nowy SKLEP-KOMIS-SERWIS TELLUX zaprasza
Nowy gabinet Fish Spa
Rozdajemy Pendrivy GRATIS - Świąteczne zakupy 2014 w SKomp
Chcesz dodać ogłoszenie? Napisz jego treść i prześlij na adres: mark014@gazeta.pl
Gmina Ślesin
bullet Położenie
bullet Historia
bullet Kuchnia ochweśnicka
bullet Rzeźba terenu
bullet Krajobraz
bullet Klimat
bullet Jezioro Licheńskie
bullet Jezioro Ślesińskie
bullet Jezioro Mikorzyńskie
bullet Kanał Ślesiński
bullet Wody podziemne
bullet Ochrona środowiska
bullet Surowce mineralne
bullet Gleby
bullet Szata roślinna
bullet Zwierzęta
bullet Środowisko geograficzne
bullet Środowisko przyrodnicze
bullet Komunikacja
bullet Funkcje
bullet Przekształcenia antropologiczne
bullet Mapa gminy Ślesin
Aktualna pogoda
Licheń
bullet Bazylika NMP
bullet Inne obiekty
bullet Historia sanktuarium
bullet Program posługi
bullet Dojazd
Baza turystyczna
bullet Zabytki
bullet Noclegi
bullet Szlaki rowerowe
bullet Ośrodki rekreacyjne
bullet Punkty gastronomicze
bullet Gospodarstwa agroturystyczne
Ankieta
Jakie powinny być losy likwidowanych 'Term Ślesińskich'?

Pomimo generowanych strat spółka powinna pozostać własnością Gminy Ślesin

Korzystniejsze będzie przejęcie przez prywatnego inwestora

Nie interesuje mnie ta kwestia

Fotogaleria
bullet Zaśmiecone brzegi Jeziora Mikorzyńskiego
bullet Zapomniany pagórek
bullet Wysoki poziom wody w jeziorach - maj 2010
bullet Galeria zdjęć
bullet Suchy czerwiec 2008
bullet Pamiątka minionych wakacji
Współpraca
Kibicujesz LKSowi Ślesin lub śledzisz inne gminne rozgrywki sportowe, organizujesz, wiesz lub byłeś na imprezie w twojej miejscowości, możesz podzielić się z innymi wydarzeniami ze swojej parafii lub po prostu chcesz poinformować o tym co dzieje się w twojej okolicy?
Napisz artykuł (lub choćby krótką informację) do naszego serwisu o gminie Ślesin. Dzięki Twojej pomocy, miejsce to może być cennym źródłem wymiany informacji między mieszkańcami. Nie musisz podawać swoich danych, wystarczy kontakt poprzez mail lub zalogowanie do serwisu i wysłanie wiadomości. Twórzmy ten portal razem!
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wasze komentarze
Newsy - Dodał: r
30/05/2015 00:00
Polecam wykorzystać boisko w Piotrkowicach ,bo ...

Newsy - Dodał: do#5
29/05/2015 23:25
Komedia to jest to, iż pomimo poparcia kandydat...

Newsy - Dodał: Biskupie
29/05/2015 22:49
Regulamin naucz się czytac cwaniaku! Nie na...

Newsy - Dodał: stanisław
29/05/2015 17:19
Ludzie Komorowski fakt nie był dobrym kandydate...

Newsy - Dodał: pol
29/05/2015 17:01
Zawodnicy Biskupia powinni mieć możliwość dołąc...

Artykuły - Dodał: whitegreen
23/03/2015 13:46
ciekawe czy są jakieś pozostałości po osadzie r...

Artykuły - Dodał: hhk
01/06/2014 12:37
Szkoda MZK,szkoda mola.

Artykuły - Dodał: czas...
29/01/2014 11:23
ha ha komentarz z 2007 i dalej nic się nie dzie...

Artykuły - Dodał: pilne
26/09/2013 11:54
Kiedy przyjmuje doradca prawny

Artykuły - Dodał: franek
13/08/2013 21:26
zobaczymy/jak nie to nie,