Nawigacja
Strona Główna
Ogłoszenia
Ważne adresy
Gminne linie PKS
PKS
Pogoda
Archiwum
Forum
Regulamin portalu
Linki
Kontakt
Szukaj
Warto zajrzeć


Promocja

Porozmawiajmy
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Ocena naszych radnych
28/06/2014 21:36
Za parę miesięcy wybory samorządowe i jak wynika z ankiety możemy liczyć na spore zmiany w Radzie Miasta i Gminy Ślesin. Aż 81% głosujących nie jest zadowolonych z pracy swojego radnego i deklaruje oddanie głosu na inną osobę. Z drugiej strony 13% ankietowanych wyraziło zadowolenie z działań swojego radnego i będzie na niego głosować 16 listopada. Natomiast 6% mieszkańców nie interesuje się tym, co robi jego gminny reprezentant. /Wyniki na podstawie 501 oddanych głosów./

20/06/2014 19:12
Uzyskanie opinii mieszkańców gminy Ślesin na temat wykorzystania środków unijnych przez Gminę Ślesin jest celem jednej z pisanych prac magisterskich. Jej autorka prosi o pomoc w zbieraniu opinii na ten temat. Ankieta znajduje się pod adresem: http://www.interan
kiety.pl/interanki
eta/23882272a4e19a
41b99bb20453304280
.xml

Nowy dyskont spożywczy
23/02/2014 12:01
Wiele osób cieszy się z wybudowania znanego dyskontu spożywczego przy obwodnicy Ślesina. Zadowolenie wyraziło 45% głosujących. Nie zabrakło jednak bardziej krytycznego spojrzenia - 22% osób obawia się o mniejsze prywatne sklepy spożywcze, które mogą mieć problemy z utrzymaniem dotychczasowej liczby klientów. 11% ankietowanych nie zauważyło wpływu owego sklepu na ceny produktów w mieście. Z ankiety dowiadujemy się również o tym, że 22% internautów nie robi zakupów w Ślesinie.

Komunikacja publiczna
21/01/2014 22:28
Po ponad roku od wprowadzenia promocyjnych kursów liniowych PKS nadal większość głosujących wolałoby podróżować autobusami MZK. 65% osób opowiada się za przywróceniem poprzednich linii. 26% internautów jest jednak zadowolonych z usług PKS - przewoźnika, który nadal będzie obsługiwać kursy gminne. 8% ankietowanych wolałoby jeździć autobusami innej firmy.

22/12/2013 16:22
Znalazłem czarny odtwarzacz mp3 na leśnej drodze z Energetyka do OSIRu. Właściciel niech poda marke odtwarzacza i numer telefonu, oddzwonię.

teresa
20/11/2013 12:57
Świetna strona pozdrawiam i pierwszy raz coś piszę ,pozdrawiam Teresa

Nowa "ustawa śmieciowa"
07/11/2013 22:23
W zasadzie jesteśmy zadowoleni ze zmian jakie przyniosła tzw. "ustawa śmieciowa" z wymogiem segregacji odpadów i opłatą dla wszystkich mieszkańców. 41% Internautów jest zadowolonych z funkcjonowania nowych przepisów. Podobna liczba osób, 43%, nie widzi różnic w utrzymaniu czystości w gminie, ale wskazuje na wyższe opłaty. Zdecydowanie negatywnie widzi tę sprawę 17% głosujących.

Bramy na pomostach
26/09/2013 21:46
Zdecydowana większość ankietowanych sprzeciwia się stawianiu bram na pomostach. Nie tylko szpecą brzegi jezior, ale i ograniczają dostęp do przestrzeni publicznej. Taką opinię wyraziło 87% internautów. Zaledwie 7% przyznało rację budującym pomosty do ustalania zasad korzystania z nich według ich uznania.

Co zamiast pomnika Smoka?
03/07/2013 11:08
Po paru miesiącach od usunięcia pomnika większość z nas nie chce już podobnego obiektu w Parku Miejskim (jedynie 10% ankietowanych). Natomiast prawie połowa internautów (48%) nie widzi potrzeby stawiania tam żadnej budowli. 39% głosujących widziałoby tam jednak pomnik nawiązujący do otoczenia jeziora lub historii miasta. Na razie pozostaje nam popiersie Napoleona, które upamiętnia wydarzenia związane z pobliskim łukiem triumfalnym.

Ustawa śmieciowa
17/04/2013 18:53
Temat ten podzielił ankietowanych, gdyż nie ma jednoznacznego wyniku. Dostrzegamy potrzebę zmian, bo nasze otoczenie jest często zaśmiecane, a niesegregowane odpady zalegają na wysypiskach. 48% Internautów popiera zatem szykujące się zmiany. Natomiast 45% osób wątpi w skuteczność nowego prawa i przeciwnych jest jego wprowadzeniu.

Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 85
Najnowszy użytkownik: Aniaz
Informacje
Łowili ryby razem z Radiem Konin
InformacjeLetnia redakcja Radia Konin na żywo nadawała wczoraj program z ośrodka Magnolia. Iza O'Sullivan i Michał Szymański rozmawiali z ludźmi, którzy chętnie odwiedzają to miejsce.
Jedną z popularniejszych form spędzania czasu nad wodą jest wędkowanie. A ponieważ nasze jeziora obfitują w liczne gatunki ryb szukaliśmy sposobów na to co z połowem zrobić.
O swoich pomysłach opowiedziała nam Pani Wanda – żona jednego z wędkarzy. Posłuchaj.
Źródło: konin24.info
mark dnia lipiec 22 2012 13:39:51 · 0 komentarzy · 204 czytań · Drukuj
Odetchnęli z ulgą
LicheńOdetchnąć z ulgą mogą pacjenci hospicjów oraz ośrodków leczniczych. W życie weszła nowelizacja ustawy o działalności leczniczej. Dzięki niej Organizacje pożytku publicznego nadal mogą bezpłatnie świadczyć pomoc osobom potrzebującym. Materiał TV Konin.
Gdyby ustawa weszła w życie w pierwotnym kształcie, dla wielu ośrodków oznaczałoby to koniec funkcjonowania. W myśl ustawy musiałyby zarejestrować się jako podmioty gospodarcze, a co za tym idzie, ich działalność traktowana byłaby jak działalność zarobkowa. Na szczęście to się zmieniło.
Źródło: tvkonin.pl
mark dnia lipiec 21 2012 19:29:28
0 komentarzy · 182 czytań · Drukuj
Seniorzy z Estonii w Koninie
Powiat konińskiSeniorzy z Estonii odwiedzili wczoraj powiat koniński. To pierwsze z cyklu międzynarodowych spotkań środowisk seniorskich, które realizować będzie samorząd powiatu w ramach kontaktów zagranicznych.Komentarze.
Po spotkaniu z władzami powiatu seniorzy z Lääne Viru pojechali do Sanktuarium Maryjne w Licheniu oraz spędzili aktywne popołudnie na bulwarze nad Jeziorem Ślesińskim.
Źródło: konin.LM.pl
mark dnia lipiec 21 2012 13:29:17
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 239 czytań · Drukuj
Skradziono rowery wodne
Z kroniki policyjnejWczoraj policjanci zatrzymali 1osobę posiadającą przy sobie narkotyki, na drogach nietrzeźwego kierowcę. Z terenu ośrodka wypoczynkowego w Ślesinie skradziono dwa rowery wodne. Straty oszacowano na prawie 2,5 tys. zł.
- Zniknięcie rowerów zauważono w czwartek rano – poinformowała redakcję konin.LM.pl kom. Renata Purcel-Kalus z Komendy Miejskiej Policji w Koninie. – Jeszcze dzień wcześniej widziano je około godziny dwudziestej trzeciej przypięte do pomostu.
Złodzieje przecięli łańcuchy, którymi rowery były przymocowane do pomostu i odpłynęli.
Źródło: Komenda Miejska Policji w Koninie
mark dnia lipiec 20 2012 17:32:59
0 komentarzy · 221 czytań · Drukuj
eSzkoła - Moja Wielkopolska
Powiat konińskiWraz z rozpoczęciem wakacji zakończyła się pierwsza edycja innowacyjnego projektu „eSzkoła – Moja Wielkopolska”, w którym brały udział szkoły z Konina i okolic. Chcesz, aby laptopy i aparaty cyfrowe powędrowały do uczniów z powiatu konińskiego? Zagłosuj!
Podczas zajęć pozalekcyjnych uczniowie z Gimnazjów im. Mikołaja Kopernika w Golinie i Ślesinie, Gimnazjum nr 4 im. Noblistów Polskich w Koninie, Gimnazjum nr 6 im. J. Kusocińskiego w Koninie, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Żychlinie, Gimnazjum w Liścu Wielkim, III Liceum Ogólnokształcącego im C. K. Norwida w Koninie oraz Liceum Ogólnokształcącego w Żychlinie pracowali nad projektami matematyczno-przyrodniczymi. Uczniowie ze Ślesina stwierdzili, że nadszedł czas, aby pójść w las. Ich koledzy z Konina prześledzili drogę mleka od krowy do kartonika.
Źródło: konin.naszemiasto.pl
mark dnia lipiec 19 2012 22:14:11
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 215 czytań · Drukuj
Pijani nieletni... i wypadek
Z kroniki policyjnejWczoraj w m. Biskupie doszło do wypadku drogowego w wyniku którego dwóch pijanych 16-latków zostało przewiezionych do szpitala. Wstępne ustalenia wskazują, że to jeden z nich siedział za kierownicą auta. Policjanci wyjaśniają dokładny przebieg zdarzenia.
Wczoraj około godziny 16.45 oficer dyżurny konińskiej Policji został powiadomiony o wypadku drogowy w m. Biskupie na terenie gminy Ślesin. Jadący od strony Ślesina pojazd marki Daewo Espero zjechał na pobocze drogi, uderzył w drzewo i dachował. Gdy policjanci przyjechali na miejsce, załoga karetki pogotowia udzielała pomocy rannemu 16-latkowi. Z informacji przekazanych policjantom wynikało, że to właśnie on kierował autem oraz że samochodem tym jeszcze ktoś jechał.
Źródło: Komenda Miejska Policji w Koninie
mark dnia lipiec 19 2012 11:13:22
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 491 czytań · Drukuj
Wypadek w Biskupiu
Ochotnicza Straż PożarnaDzisiaj 18. lipca o godzinie 16:45 SKKM Konin zadysponowało OSP Ślesin do wypadku drogowego w Biskupiu. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odcięciu dopływu prądu w pojeździe i sprzątnięciu pasa ruchu. Zdjęcia.
Powodem interwencji było dachowanie samochodu osobowego. Poszkodowane zostały dwie osoby. W akcji brali udział również ślesińscy i koniński policjanci oraz WSPR Konin.
Natomiast 16. lipca o godz. 16:10 druhowie interweniowali do zagrażającego przechodniom komina ośrodka zdrowia w Ślesinie. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odcięciu zagrażających elementów komina przy pomocy drabiny SD39 z JRG2 Konin. Zdjęcia.
Źródło: ospslesin.pl
mark dnia lipiec 18 2012 22:47:47
Czytaj więcej · 6 komentarzy · 1050 czytań · Drukuj
Kradzież w Mikorzynie
Z kroniki policyjnejWczoraj policjanci uniemożliwili dalszą jazdę 2 nietrzeźwym kierującym, przeprowadzili wczoraj 17 interwencji.
W Mikorzynie z otwartego domu skradziono pieniądze 750 zł i zegarek.
12. lipca policjanci z Komisariatu Policji w Ślesinie wspólnie z funkcjonariuszami straży rybackiej zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 44 i 32 lat, którzy przy pomocy wontonów, nielegalnie poławiali ryby.
Źródło: Komenda Miejska w Koninie
mark dnia lipiec 18 2012 22:31:18
0 komentarzy · 263 czytań · Drukuj
Zawodowi i ochotnicy razem
InformacjeRazem uczestniczą w działaniach, wspólnie doskonalą też swoje umiejętności – mowa o strażakach zawodowych i ochotnikach, którzy uczestniczyli w ćwiczeniach w Mikorzynie. Materiał TV Konin.
Ćwiczenia praktyczne na wodzie poprzedziły zajęcia teoretyczne. Na wodzie strażacy ćwiczyli podnoszenie przewróconej łodzi i wyciąganie z wody żeglarzy. Zatopioną łódź strażacy wyciągali z wody przy pomocy nowoczesnego sprzętu. W ćwiczeniach wzięły udział jednostki OSP i PSP z miasta i powiatu konińskiego, które specjalizują się w ratownictwie wodnym.
Źródło: tvkonin.pl
mark dnia lipiec 18 2012 21:38:28
0 komentarzy · 197 czytań · Drukuj
Runda jedenasta
SportPo ostatniej kolejce drużyna z Głębockiego złożyła wniosek o powtórzenie meczu Ignacewo – Głębockie ze względu na nieprawidłowo zdobytą bramkę. W najbliższą niedzielę zostaną rozegrane na boisku w Piotrkowicach spotkania:
godz. 9:00 Wygoda 2 - 5 Piotrkowice
godz.10:10 Marianowo 2 - 0 Julia
godz.11:20 Honoratka 4 - 0 Wąsosze
godz.12:30 Szyszyńskie Hol. 2 – 1 Os. Powstańców Wlkp.
godz.13:40 Leśnictwo 4 – 4 Mikorzyn
Głębockie – Półwiosek Lubstowski (walkower 5 br +3p) Tabela.
Źródło: M-GOK Ślesin
mark dnia lipiec 18 2012 15:17:53
Czytaj więcej · 37 komentarzy · 1557 czytań · Drukuj
Rowerowa pielgrzymka ze Słońska
Licheń6 dni jazdy, 438 pokonanych kilometrów i jeden cel – Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej Królowej Polski w Licheniu. Tak w telegraficznym skrócie można streścić rowerową pielgrzymkę ze Słońska, małej miejscowości w województwie lubuskim, która 14 lipca po południu zawitała na licheńskie wzgórze. Zdjęcia.
Punktualnie o godzinie 14:00 rowerzyści pojawili się przed bazyliką mniejszą Najświętszej Maryi Panny Licheńskiej. Cyklistów, którzy przybyli do licheńskiego sanktuarium niemalże spod samej granicy polsko-niemieckiej, powitał ks. Sławomir Homoncik, wicekustosz sanktuarium.
Źródło: Robert Adamczyk/Biuro Prasowe Sanktuarium
mark dnia lipiec 17 2012 15:00:00
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 161 czytań · Drukuj
20. Ogólnopolskie Spotkania Trzeźwościowe
LicheńW dniach 27-29 lipca 2012 odbędą się 20. Ogólnopolskie Spotkania Trzeźwościowe pod hasłem "odbudowuję mój dom".
Zobacz program. Materiał TV Konin.
W piątek o 18:00 w bazylice dolnej odbędzie się mityng AA, w sobotę o 10:00 Droga Krzyżowa. 28 lipca o 14:30 odprawiona zostanie Msza Święta za zmarłych ze środowisk trzeźwościowych, którzy odeszli na "wieczny mityng". Mityngi rozpoczną się o 17:00.
Źródło: Sanktuarium Maryjne w Licheniu
mark dnia lipiec 15 2012 07:00:00
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 180 czytań · Drukuj
Biblioteka przenosi się na ul. Kleczewską
BibliotekaW związku z przeniesieniem Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Ślesin z ul. Krótkiej 10 na ul. Kleczewską 15 (dawny pałacyk ślubów) w dniach od 16.07.2012r. do 26.07.2012r. biblioteka w Ślesinie oraz jej filie będą nieczynne.
Źródło: BPMiG Ślesin
mark dnia lipiec 13 2012 21:11:42
0 komentarzy · 192 czytań · Drukuj
Wywrotka na jeziorze - ratownicy w akcji
InformacjeRatowali turystów, którym na jeziorze przewróciła się łódź. Takie zadanie mieli ratownicy, strażacy i policjanci, którzy brali udział w ćwiczeniach zorganizowanych w ośrodku "Magnolia" nad Jeziorem Mikorzyńskim. Scenariusz ćwiczeń napisało życie. Nad jeziorami często dochodzi do wypadków z udziałem łodzi. Komentarze i zdjęcia.
Dzisiaj - w ramach ćwiczeń - zadaniem strażaków było ratowanie trzech turystów, którym wywróciła się łódź. Musieli też postawić łódź do pionu i ją odholować. Jak poszło mundurowym? Ćwiczenia ocenił starszy kapitan Sebastian Olesiak - rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Koninie.
Źródło: konin24.info
mark dnia lipiec 12 2012 16:55:51
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 227 czytań · Drukuj
Wakacje z rodziną
Licheń"Wakacje z rodziną” to propozycja Licheńskiego Centrum Pomocy Rodzinie i Osobom Uzależnionym adresowana do całych rodzin, które mają chęć uwiecznienia wspólnie spędzonych wakacyjnych chwil i wzięcia udziału w konkursie fotograficznym.
O konkursie mówi ks. Piotr Kieniewicz - rzecznik prasowy licheńskiego sanktuarium - posłuchaj Regulamin.
Konkurs potrwa do 17 sierpnia, a jego zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną. Wszyscy uczestnicy dostaną pamiątkowe dyplomy. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród - 26 sierpnia, podczas Pikniku z mamą i tatą w Licheniu.
Źródło: konin24.info
mark dnia lipiec 12 2012 15:23:23
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 172 czytań · Drukuj
Bad Party Ślesin 2012
Wielkimi krokami zbliża się najlepszy zlot motocyklowy w kraju! Nie zapomnij - 20-22.07.2012 musisz być w Ślesinie! Przyjedź, baw się później wspominaj i z tęsknotą czekaj na następny.... ZAPRASZAMY!
Źródło: konin.gremium.pl
mark dnia lipiec 12 2012 11:41:24
1 komentarz · 851 czytań · Drukuj
X runda w Szyszyńskich Holendrach
Sport10. runda Sołeckiej Ligi Piłki Nożnej odbędzie się 15.07.2012 r. Mecze zostaną rozegrane na boisku w Szyszyńskich Holendrach:
godz. 9:00 Marianowo 3 - 0 Wąsosze
godz.10:10 Szyszyńskie Holendry 2 - 1 Piotrkowice (zmiana godziny meczu na prośbę zawodników z Holendrów)
godz.11:20 Ignacewo 1 - 0 Głębockie
godz.12:30 Biskupie 5 - 1 Wygoda
godz.13:30 Mikorzyn 0 - 3 Honoratka
Walkower - drużyna Julia (za drużynę Półwiosek Lubstowski).
Pauzują drużyny Leśnictwo i Osiedle Powstańców Wlkp. Tabela.
Drużyna z Półwioska Lubstowskiego wycofała się z rozgrywek - rozegrała 50% meczy. Zgodnie z regulaminem drużyny, które nie grały z drużyną Półwiosek Lubstowski otrzymują walkower (3 pt +5 bramek).
mark dnia lipiec 11 2012 23:09:31
32 komentarze · 1843 czytań · Drukuj
Smok idzie do sądu
Jest jedną z sympatyczniejszych atrakcji turystycznych Ślesina. Wypoczywający nad jeziorem chętnie robią sobie przy nim zdjęcia, a odważniejsi wkładają głowę w wielką paszczę. Czy ślesiński smok zniknie wkrótce z krajobrazu miasteczka? Odfrunie, ziejąc ogniem? Na razie nie wiadomo! O wielotonowy monument upomniał się niedawno jego rzekomy właściciel. Twierdzi, że w 2008 roku wypożyczył smoka, a gmina do tej pory nie chce go… oddać.
– Nie widzimy możliwości zwrotu rzeźby, bo nie mamy żadnych dokumentów świadczących o tym, że został czasowo użyczony – odpowiada Sławomir Królak, zastępca burmistrza Ślesina.
Źródło: przegladkoninski.pl
mark dnia lipiec 10 2012 15:12:53
Czytaj więcej · 10 komentarzy · 848 czytań · Drukuj
"Leśny Raj" zaprasza na weekend pełen wrażeń
W sobotę 14.07 zapraszamy na Adrenalina Night, czyli noc pełną emocji. Zaplanowaliśmy wędrówkę bez oświetlenia zewnętrznego, jedyną pomocą będzie czołowa lampka. Nie przegapcie takiej okazji.
Startujemy o godzinie 22:00.
Bilety w cenach:
-średnia trasa 37zł.
-trudna trasa 45zł.
Zapisy telefonicznie pod nr kom. 665 025 555 lub przez e-mail: aw@parklinowy.konin.pl
mark dnia lipiec 09 2012 23:39:31
Czytaj więcej · 1 komentarz · 289 czytań · Drukuj

Ostrzeżenie IMGW

Upał

(stopień I)

Obszar: subregion koniński
Ważność: od 2014-08-02 13:00 do 2014-08-04 20:00
Przebieg: Prognozuje się temperaturę maksymalną od 31°C do 34°C. Temperatura minimalna od 18°C do 21°C.
Warunki meteo
Warunki pogodowe.
Okres fen.: pełnia lata

Parametry pogodowe
O stronie...
Drodzy Internauci! Niniejsza witryna powstała z prywatnej inicjatywy, a jej twórca nie otrzymuje korzyści finansowych z jej prowadzenia. Nie jest też związany w żaden sposób z UMiG Ślesin. Wszelkie uwagi, sugestie, zażalenia do treści tego Serwisu proszę kierować na adres: mark014@gazeta.pl
Tą drogą można podać do publikacji informacje lub aktualne dane związane z podmiotami działającymi na terenie gminy Ślesin.

Jedynymi oficjalnymi stronami prowadzonymi przez pracowników Urzędu Miasta i Gminy Ślesin są gmina.slesin.pl i umig.slesin.pl i tylko za nie odpowiadają. Proszę o rozróżnienie tych adresów! Portal gminaslesin.hostpark.pl nie jest z nimi powiązany.
Ogłoszenia
Ostatnio dodane:
Poszukiwana tablica rejestracyjna PKN 07466
Sprzedam rower dziecięcy
DJ ITAM na Twoją imprezę - zobacz FILMIKI! DJ i WODZIREJ
Kupię odznaki wojskowe
Praca - sprzedaż gazu w butlach
Operator maszyny do szycia pasow do materacy (Lamowka, Piping, Kedra)
Sprzedam pralkę angielskiej firmy Bush
NIEPOWTARZALNY RZEŹBIONY PORTRET TWOJEJ WALENTYNKI JUŻ OD 19 PLN
Praca na stanowisku PAKOWACZ
SZYBKA GOTÓWKA
Chcesz dodać ogłoszenie? Napisz jego treść i prześlij na adres: mark014@gazeta.pl
Gmina Ślesin
bullet Położenie
bullet Historia
bullet Kuchnia ochweśnicka
bullet Rzeźba terenu
bullet Krajobraz
bullet Klimat
bullet Jezioro Licheńskie
bullet Jezioro Ślesińskie
bullet Jezioro Mikorzyńskie
bullet Kanał Ślesiński
bullet Wody podziemne
bullet Ochrona środowiska
bullet Surowce mineralne
bullet Gleby
bullet Szata roślinna
bullet Zwierzęta
bullet Środowisko geograficzne
bullet Środowisko przyrodnicze
bullet Komunikacja
bullet Funkcje
bullet Przekształcenia antropologiczne
bullet Mapa gminy Ślesin
Aktualna pogoda
Licheń
bullet Bazylika NMP
bullet Inne obiekty
bullet Historia sanktuarium
bullet Program posługi
bullet Dojazd
Baza turystyczna
bullet Zabytki
bullet Noclegi
bullet Szlaki rowerowe
bullet Ośrodki rekreacyjne
bullet Punkty gastronomicze
bullet Gospodarstwa agroturystyczne
Ankieta
Czy uważasz Dni Ślesina 2014 za udane?

Tak, impreza była lepsza niż rok temu

Raczej tak, poziom podobny do ubiegłorocznego

Nie, byłem/bałam zawiedziony/-a tegorocznymi atrakcjami

Nie mam zdania, nie brałem/brałam udziału

Fotogaleria
bullet Zaśmiecone brzegi Jeziora Mikorzyńskiego
bullet Zapomniany pagórek
bullet Wysoki poziom wody w jeziorach - maj 2010
bullet Galeria zdjęć
bullet Suchy czerwiec 2008
bullet Pamiątka minionych wakacji
Współpraca
Kibicujesz LKSowi Ślesin lub śledzisz inne gminne rozgrywki sportowe, organizujesz, wiesz lub byłeś na imprezie w twojej miejscowości, możesz podzielić się z innymi wydarzeniami ze swojej parafii lub po prostu chcesz poinformować o tym co dzieje się w twojej okolicy?
Napisz artykuł (lub choćby krótką informację) do naszego serwisu o gminie Ślesin. Dzięki Twojej pomocy, miejsce to może być cennym źródłem wymiany informacji między mieszkańcami. Nie musisz podawać swoich danych, wystarczy kontakt poprzez mail lub zalogowanie do serwisu i wysłanie wiadomości. Twórzmy ten portal razem!
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wasze komentarze
Newsy - Dodał: do mark
01/08/2014 19:41
Szanowny mark te wyjaśnienia napisałeś sam dla ...

Newsy - Dodał: mark
01/08/2014 18:21
Brak akceptacji komentarzy wynikał z prozaiczne...

Newsy - Dodał: wyborca
31/07/2014 23:23
Nie wiem, czy wyborcy zwrócili uwagę, gdzie naj...

Newsy - Dodał: teki
31/07/2014 21:44
Słowa slowa słowa Na drodze od Leśnej Polany ...

Newsy - Dodał: ciekawy
31/07/2014 15:29
Zainteresowanie komentarzami do zamieszczonego ...

Artykuły - Dodał: hhk
01/06/2014 12:37
Szkoda MZK,szkoda mola.

Artykuły - Dodał: czas...
29/01/2014 11:23
ha ha komentarz z 2007 i dalej nic się nie dzie...

Artykuły - Dodał: pilne
26/09/2013 11:54
Kiedy przyjmuje doradca prawny

Artykuły - Dodał: franek
13/08/2013 21:26
zobaczymy/jak nie to nie,

Artykuły - Dodał: B-K-S
23/07/2013 11:56
Pozdrawiam Wszystkich Ślesiniaków i miłośników ...