Nawigacja
Strona Główna
Ogłoszenia
Ważne adresy
Gminne linie PKS
PKS
Pogoda
Archiwum
Forum
Regulamin portalu
Linki
Kontakt
Szukaj
Warto zajrzeć


Promocja

******
Porozmawiajmy
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Kopalnia w Ościsłowie
06/03/2016 11:41
Pomimo negatywnych skutków jakie niesie za sobą budowa odkrywki węgla brunatnego, głosujący w naszej ankiecie zdecydowanie popierają te plany. Za taką decyzją opowiedziało się 80% internautów. Pozostałe osoby, 19%, negatywnie oceniło inwestycję.

Dni Ślesina 2015
26/07/2015 11:59
Zdania co do organizacji tegorocznej edycji Dni Ślesina są podzielone. 23% ankietowanych uznało imprezę za bardzo udaną, a 14% głosujących oceniło jej poziom za porównywalny z ubiegłorocznym. Jednak już 32% ankietowanych chciałoby odświeżenia formuły święta miasta, w tym na przykład wprowadzenia wystąpień kabaretowych. 19% internautów nie było zadowolonych z zabawy w czasie Dni Ślesina. Natomiast 13% nie brało w niej udziału. Relacja pod adresem: http://tvwielkopo.
..dni-lesina

Likwidowane 'Termy Ślesińskie'
07/07/2015 20:29
Internauci nie mają zdecydowanego zdania na temat losów "Term Ślesińskich", które rokrocznie przynoszą gminie straty. Większość głosujących jest jednak za pozostawieniem spółki w rękach samorządu (50%). Nieco mniej internautów (44%) uznało za korzystniejsze rozwiazązanie sprywatyzowanie ośrodka i odciążenie budżetu gminy dodatkowymi kosztami (ok. 260 tys. zł rocznie). Zgodnie z zapowiedziami burmistrza spółka ma być do końca roku zlikwidowana.

Monitoring uliczny
10/02/2015 19:58
Pomimo pewnego ograniczenia prywatności mieszkańcy gminy Ślesin są za wprowadzaniem w miejscach publicznych monitoringu. 52% głosujących uznało to za dobry sposób na uspokojenie brawury na drodze, czy walkę z przedstępstwami lub wandalizmem. Z drugiej strony 32% mieszkańców sprzeciwia się wprowadzaniu do przestrzeni publicznej kolejnych kamer, które wpływają na inwigilowanie obywateli. 16% internatów uznało takie działania za nieskuteczne.

Ocena rozwoju gminy
20/10/2014 00:27
Większość mieszkańców, 70%, negatywnie oceniła minione lata pod wględem inwestycji i rozwoju gminy. Brak większych zmian zauważyło 10% osób. Czas pokaże, czy te opinie przełożą się na wyniki w wyborach samorządowych. 20% ankietowanych uznało jednak, że wiele pozytywnych przemian zaszło w ostatnich latach i można je uznać za udane.

Bezpieczeństwo
11/09/2014 18:37
Wakacje minęły dość spokojnie. Pomimo to większość ankietowanych, 49%, uznało, że nie jest bezpiecznie i warunki sprzyjają wypadkom nad wodą. 28% osób stwierdziło jednak, że korzystanie z kąpieli było bezpieczne pod warunkiem, że kąpiący przestrzegali zasad bezpieczeństwa, np. nie pływali po spożyciu alkoholu. 17% internautów bardzo pozytywnie oceniło gminne kąpieliska i poziom ich kontroli. Natomiast 6% głosujących nie korzystało latem z naszych jezior.

Dni Ślesina 2014
11/08/2014 17:59
Ankietowani nie uznali tegorocznej imprezy za udaną. Większość, bo 67% głosujących, była zawiedziona atrakcjami. Przyznawali, że brakowało gwiazd na wieczornych koncertach. 13% osób jednak stwierdziło, że Dni Ślesina była bardziej atrakcyjne niż rok temu, a kolejne 10% internautów bawiło się równie dobrze jak w 2013 roku. Oddano 194 głosów.

Ocena naszych radnych
28/06/2014 21:36
Za parę miesięcy wybory samorządowe i jak wynika z ankiety możemy liczyć na spore zmiany w Radzie Miasta i Gminy Ślesin. Aż 81% głosujących nie jest zadowolonych z pracy swojego radnego i deklaruje oddanie głosu na inną osobę. Z drugiej strony 13% ankietowanych wyraziło zadowolenie z działań swojego radnego i będzie na niego głosować 16 listopada. Natomiast 6% mieszkańców nie interesuje się tym, co robi jego gminny reprezentant. /Wyniki na podstawie 501 oddanych głosów./

20/06/2014 19:12
Uzyskanie opinii mieszkańców gminy Ślesin na temat wykorzystania środków unijnych przez Gminę Ślesin jest celem jednej z pisanych prac magisterskich. Jej autorka prosi o pomoc w zbieraniu opinii na ten temat. Ankieta znajduje się pod adresem: http://www.interan
kiety.pl/interanki
eta/23882272a4e19a
41b99bb20453304280
.xml

Nowy dyskont spożywczy
23/02/2014 12:01
Wiele osób cieszy się z wybudowania znanego dyskontu spożywczego przy obwodnicy Ślesina. Zadowolenie wyraziło 45% głosujących. Nie zabrakło jednak bardziej krytycznego spojrzenia - 22% osób obawia się o mniejsze prywatne sklepy spożywcze, które mogą mieć problemy z utrzymaniem dotychczasowej liczby klientów. 11% ankietowanych nie zauważyło wpływu owego sklepu na ceny produktów w mieście. Z ankiety dowiadujemy się również o tym, że 22% internautów nie robi zakupów w Ślesinie.

Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 93
Najnowszy użytkownik: Matthewot
Informacje
Radny Michał Jankowski do burmistrza Mariusza Zaborowskiego o manipulacji danymi
InformacjeNa ostatniej sesji Rady Miejskiej w Ślesinie radny Michał Jankowski zwrócił się do burmistrza Mariusza Zaborowskiego o sprostowanie w najbliższym wydaniu „Gazety Ślesińskiej” artykułu, w którym podano nieprawdziwe dane dotyczące przyznanych środków zewnętrznych na inwestycje w gminie Ślesin (Zaborowski miał je podać na sesji w dniu 28 grudnia 2012 roku). Zdjęcie.
Źródło: Konińska Gazeta Internetowa
mark dnia lipiec 10 2014 22:00:00 · Czytaj więcej · 4 komentarze · 751 czytań · Drukuj
Zawody wędkarskie podczas Dni Ślesina 2014
SportW zawodach wystartowało czterdziestu trzech zawodników: czterdziestu dwóch mężczyzn i jedna kobieta. Osiem drużyn przyjezdnych i pięć drużyn ze Ślesina.
Klasyfikacja drużynowa przedstawia się następująco:
1. PAK KWB Konin
2. Koło N15 Skulsk
3. Koło 29 PKS Konin
Klasyfikacja indywidualna:
1. Hajdrych Dariusz ze Skulska
2. Kędzierski Krzysztof ze Ślesina
3. Wilczyński Andrzej z Konina
Źródło: M-GOK Ślesin
mark dnia lipiec 08 2014 15:15:16
0 komentarzy · 1028 czytań · Drukuj
Turniej tenisa podczas Dni Ślesina
SportPodczas Dni Ślesina odbył się Turniej Tenisa Stołowego, w którym udział wzięło łącznie 29 osób. Uczestnicy wystartowali w trzech kategoriach: panowie powyżej 16 lat, chłopcy do lat 16 oraz kobiety.
Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach:
Panowie powyżej 16 lat:
1.Małkus Paweł z Konina
Chłopcy do 16 lat:
1.Kujawa Filip z Poznania
Kobiety:
1.Turalska Adrianna z Łodzi
Źródło: M-GOK Ślesin
mark dnia lipiec 08 2014 15:14:23
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 486 czytań · Drukuj
Wypadek w Niedźwiadach
Z kroniki policyjnej7 lipca kierowca volkswagena nie zachował ostrożności i na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Niedźwiadach wjechał pod elektrowóz KWB Konin. Nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń, a kierowca został ukarany 250 zł mandatem. Zdjęcia.
W miniony weekend w gminie Ślesin skradziono citroena o wartości 35000 zł. Policjanci ze Ślesina zatrzymali 26-latka, który uderzając umyślnie w rękę 35-letniego mieszkańca Ślesina spowodował upadek i rozbicie telefonu komórkowego o wartości 550 zł. Natomiast w środę na stacji paliw w Licheniu Starym kierowca nieznanego samochodu zatankował za blisko 300 zł i odjechał nie płacąc. Ponadto w gminie Ślesin skradziono przycumowaną do pomostu łódź o wartości 1000 zł.
Zdjęcie: TV Wielkopolska
mark dnia lipiec 08 2014 10:46:16
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 701 czytań · Drukuj
Najlepsze sołeckie inicjatywy docenione
LicheńKonferencja ,,Wiejska Polska. Przedsiębiorcza Wieś” dobiegła końca. W Licheniu sołtysi przyjęli deklarację podsumowującą spotkanie. Wręczono także nagrody w konkursie ,,Fundusz sołecki – najlepsza inicjatywa” oraz odznaczenia państwowe i ministerialne.
Materiał TV Konin.
Źródło: tvwielkopolska.pl
mark dnia lipiec 08 2014 10:40:17
0 komentarzy · 518 czytań · Drukuj
Oaza chorych
LicheńJest ich kilkudziesięciu. Są upośledzeniu fizycznie w stopniu małym lub średnim. Jednak bez pomocy osób trzecich nie mogliby funkcjonować. Mowa o uczestnikach oazy chorych, którzy w ciągu dwóch tygodni przebywają w Licheniu na tzw. wczaso-rekolekcjach.
Organizatorem tegorocznego spotkania jest ks. Karol Zając, kapelan Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Koninie, który w przeszłości przyjeżdżał na oazę chorych jako wolontariusz
- "Staramy się jak najlepiej wypełnić wszystkie te pragnienia, które posiadają chorzy. Chcemy być dla nich, przede wszystkim wypełnić im czas i pokazywać w jaki sposób poprzez cierpienie, poprzez trudy możemy my, jako ludzie zdrowi, pomagać im każdego dnia" - mówił.
Źródło: wirtualnykonin.pl
mark dnia lipiec 07 2014 23:23:33
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 533 czytań · Drukuj
Nagrodzili najlepszych, wspominali duszpasterza
Licheń Drugi dzień konferencji "Wiejska Polska. Przedsiębiorcza Wieś" zorganizowanej przez Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów za nami. W jej trakcie przyjęto deklarację, wręczono nagrody w konkursie ,Fundusz sołecki – najlepsza inicjatywa oraz odznaczenia państwowe i ministerialne. Ostatnia część konferencji dotyczyła wspomnienia księdza biskupa Romana Andrzejewskiego.
W debacie udział wzięło około sześciuset osób, w większości kobiety. Całość spotkania można było podzielić na trzy bloki. Pierwszy to Forum Debaty Publicznej, w którym skupiono się na promocji dobrych praktyk. W drugim dobre praktyki dotyczyły przede wszystkim agroturystyki i turystyki. Po raz pierwszy udział wzięły w nim panie ze Słowacji reprezentujące najstarszy w Europie Wiejski Parlament. Trzeci blok dotyczył wyzwań stojących przez wsią w nowym rozdaniu unijnym, poprawie aktywności sołectw oraz płatnościach bezpośrednich. Galeria zdjęć.
Źródło: wirtualnykonin.pl
mark dnia lipiec 07 2014 23:19:34
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 498 czytań · Drukuj
Komendant Główny wyróżnił naszych policjantów
Z kroniki policyjnejW sobotę 5 lipca w Licheniu Starym podczas narady kadry kierowniczej województwa wielkopolskiego Komendant Główny Policji nadinsp. Marek Działoszyński wraz z Renatą Czyżak z-cą dyr. Departamentu Porządku Publicznego w MSW wyróżnił pięciu policjantów. Zdjęcia.
Komendant Główny wręczył także specjalne podziękowania szefowi konińskich policjantów za zaangażowanie w organizację IX Przystanku PaT. Mł. insp. Sławomir Jądrzak przyjął także od pierwszego policjanta RP gratulacje za oddanie i profesjonalizm podległych sobie funkcjonariuszy.
Źródło: Komenda Miejska Policji w Koninie
mark dnia lipiec 07 2014 10:00:00
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 617 czytań · Drukuj
Wyniki gry w siatkówkę
SportW turnieju siatkówki z okazji Dni Ślesina brało udział 32 drużyny: 10 drużyn kobiet, 22 drużyny mężczyzn. Sędziowie: Przemysław Małolepszy, Jadwiga Pawlak i Anna Dominiak-Pilarska.
Klasyfikacja końcowa kobiety - podium:
1 miejsce Justyna Fnesz-Ignaszak – Konin | Anna Ciepła – Kazimierz Biskupi
2 miejsce Magdalena Sułkowska – Konin | Urszula Opieka – Kazimierz Biskupi
3 miejsce Anita Lewandowska – Sompolno | Marta Brochowska – Sompolno
Klasyfikacja końcowa mężczyźni - podium:
1 miejsce Paweł Michalski – Wilczyn | Damian Nowak – Wilczyn
2 miejsce Michał Główczyński – Ozorków | Damian Rybak – Ozorków
3 miejsce Michał Głowacki – Osięciny | Mateusz Kaźmierczak – Osięciny
Źródło: M-GOK Ślesin
mark dnia lipiec 05 2014 15:49:48
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 674 czytań · Drukuj
Zagłosuj na naszych!
InformacjeMimo że wakacje już się rozpoczęły, to projekt „eSzkoła – Moja Wielkopolska” nie zwalnia tempa. Trwa głosowanie internetowe, w którym wszyscy mieszkańcy naszego województwa mogą wesprzeć młodzież ze swoich miejscowości. Chcesz, aby wygrali uczniowie z powiatu konińskiego?
Podczas zajęć pozalekcyjnych uczniowie najczęściej realizowali projekty poświęcone ekologii lub ich małym ojczyznom. Na ciekawy pomysł wpadli uczniowie ze Ślesina, którzy przybliżyli Wielkopolanom ich regionalny dialekt – żargon obraźnicki. „Kmina ochweścińska” składała się ze słów pochodzenia polskiego, niemieckiego i rosyjskiego, a zrozumiała była tylko dla złodziejaszków i przestępców ze Ślesina, którzy właśnie za pomocą tego tajemniczego języka mogli porozumiewać się ze sobą bez obawy o bycie podsłuchanym przez swoje ofiary.
Do końca lipca możemy oddać swój głos zarówno na projekty z powiatu konińskiego, jak i z pozostałych szkół. Wystarczy wejść na stronę www.eszkola-wielkopolska.pl, kliknąć w mapkę Wielkopolski po prawej stronie ekranu, wybrać powiat, szkołę i projekt, który najbardziej nam się spodobał i zagłosować.
Źródło: wirtualnykonin.pl
mark dnia lipiec 05 2014 15:35:35
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 484 czytań · Drukuj
Plażowanie i bezpieczne kąpanie
InformacjeAmatorzy kąpieli mogą bezpiecznie korzystać z 14 kąpielisk w powiecie konińskim. Próbki wody z nich pobrane zostały przebadane przez Sanepid.
W Koninie to kąpielisko nad jeziorem Pątnowskim przy Ośrodku Wypoczynkowym ''Przystań Gosławice''. W Ślesinie takie miejsca są trzy: przy Verano, na terenie Term i parku miejskiego. W Wilczynie pozytywne próby przeszło kąpielisko przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji. W Mąkolnie - w Kolonii Lipiny. W Mikorzynie są cztery takie miejsca: przy Bernardynce, Hotelu Mikorzyn, Wityngu i przy Delfinie w Półwiosku Starym. Można też korzystać z kąpieli w Licheniu, w Skulskiej Wsi, w jeziorze na kleczewskiej Malcie i w Trębach Starych.
Źródło: konin24.info
mark dnia lipiec 05 2014 15:12:08
Czytaj więcej · 1 komentarz · 655 czytań · Drukuj
Sołtysi w Licheniu
LicheńPo raz 22. sołtysi oraz przedstawiciele polskiej wsi przybędą jutro do sanktuarium w Licheniu na doroczną pielgrzymkę. W tym roku odbywa się ona w lipcu, a nie jak do tej pory - w maju.
Zmiana terminu Krajowej Pielgrzymki Sołtysów i Środowisk Wiejskich do Lichenia związana jest z rocznicą śmierci ks. bpa Romana Andrzejewskiego, byłego Krajowego Duszpasterza Rolników – mówią organizatorzy. Bp Roman zmarł 7 lipca 2003 r. i dlatego postanowili przenieść termin pielgrzymki na zbliżony do tej daty. - Chcemy zwrócić przez to uwagę na rolę i zasługi bpa Romana Andrzejewskiego w rozwój środowisk wiejskich - mówią.
Źródło: konin24.info
mark dnia lipiec 05 2014 15:08:01
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 573 czytań · Drukuj
Sowa, grillowanie i nagrywanie
InformacjeW programie Dni Ślesina 2014, 5 lipca, znalazł się punkt ,,Pyszne grillowanie z Robertem Sową”. Restauracja tego pana stała się znana, w związku z nagrywaniem POlityków, którzy mówią knajackim językiem. A ceny w tym obiekcie są takie, że najlepiej za treść z menu płacić publicznymi pieniędzmi.
Tym razem Robert Sowa zainkasuje finansową dolę z publicznych pieniędzy gminy Ślesin. Program nic nie mówi o tym, ile kucharz dostanie. I czy towarzyszyć mu będą kelnerzy.
Źródło: Konińska Gazeta Internetowa
mark dnia lipiec 05 2014 09:00:00
8 komentarzy · 1164 czytań · Drukuj
Katecheci w sanktuarium
LicheńBlisko sześćdziesięciu nauczycieli religii pracujących w szkołach na terenie diecezji włocławskiej uczestniczy w rekolekcjach w Sanktuarium Maryjnym w Licheniu Starym. Spotkał się z nimi pasterz diecezji, ksiądz biskup Wiesław Mering.
Licheńskie rekolekcje są podzielone na dwie tury - pierwsza rozpoczęła się w minioną niedzielę, 29 czerwca a zakończyła wczoraj wspólną modlitwą i spotkaniem z biskupem włocławskim Wiesławem Alojzym Meringiem podczas Mszy świętej o godzinie 12.00 w licheńskiej bazylice.
Źródło: wirtualnykonin.pl
mark dnia lipiec 05 2014 08:00:00
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 519 czytań · Drukuj
Kapsuła czasu ponownie zamknięta
InformacjeAktualne pieniądze, firmowy znaczek, film na pendrive i wewnętrzna gazeta zostały zamknięte w tubie sprzed 40 lat. Wydobyta została kilka tygodni temu przez pracowników firmy Elektrobudowa.
Po odczytaniu dawnych dokumentów, zarchiwizowaniu tego faktu na filmie i zdjęciach oraz uzupełnieniu o aktualne materiały tuba znów zostanie zamurowana.
Materiał TV Konin
Źródło: tvwielkopolska.pl
mark dnia lipiec 03 2014 20:40:38
0 komentarzy · 517 czytań · Drukuj
Święto Matki Bożej Licheńskiej
LicheńOdpust ku czci Matki Bożej Licheńskiej obchodzono 2 lipca w Licheniu. Mszy św. odpustowej przewodniczył biskup Wiesław Alojzy Mering.
Materiał TV Konin. Zdjęcia.
Źródło: tvwielkopolska.pl
mark dnia lipiec 03 2014 20:38:55
Czytaj więcej · 2 komentarze · 553 czytań · Drukuj
Uchwała tylko dla Lubomyśla
Urząd Miasta i Gminy ŚlesinO tym, że pszczoły są niezwykle pożyteczne, nie trzeba nikomu mówić. Oczywiście każdy z nas słyszał również o przypadkach pożądlenia przez te owady. Wtedy pojawia się nie lada kłopot. Czasem nawet na miarę konfliktu sąsiedzkiego. Tak stało się w Lubomyślu. W związku z tym Rada Miejska Gminy Ślesin powzięła odpowiednie kroki w tej sprawie i przegłosowała uchwałę określającą warunki, w jakich należy te owady hodować.
Wielu z nas panicznie boi się pszczół, zwłaszcza kiedy na dworze robi się ciepło, a my sporo czasu spędzamy na działkach, w ogródkach czy wypoczywając na poza domem. Niestety, w wielu wypadkach to nasze zachowanie sprawia, że stajemy się celem tych pożytecznych owadów. Zapytaliśmy więc doświadczonego hodowcę, co wywołuje agresję u pszczół?
– U pszczół jest bardzo wyczulony zmysł powonienia. Nie cierpią ostrych zapachów, jak alkohol czy perfumy – mówi Wiesław Chmielewski, prezes Koła Pszczelarzy w Ślesinie.
Źródło: Przegląd Koniński
mark dnia lipiec 02 2014 22:59:33
Czytaj więcej · 4 komentarze · 824 czytań · Drukuj
Bezpłatne badania mammograficzne dla mieszkanek Ślesina
Informacje5 lipca br. mieszkanki Ślesina i okolic będą mogły wykonać bezpłatne badania mammograficzne. Specjalny mammobus pojawi się w miasteczku zdrowia organizowanym w ramach kampanii „Rak. To się leczy!” podczas pikniku „Złote Przeboje na wakacjach”.
Jedną z zasad profilaktyki nowotworowej są systematyczne badania. Morfologia, badanie moczu, USG wymagają niewielkiego wysiłku, a pozwolą wykryć ewentualną chorobę we wczesnym stadium. Kobiety powinny również pamiętać o regularnej cytologii oraz mammografii. To ostatnie badanie będzie można bezpłatnie wykonać w najbliższą sobotę, w miasteczku zdrowia będącym częścią pikniku „Złote Przeboje na wakacjach” w Ślesinie. Specjaliści będą czekali na chętnych w godz. 12.00-19.00 w mammobusie ufundowanym przez ING Życie.
Źródło: Marta Ziemska - Multi Communications
mark dnia lipiec 02 2014 22:41:35
Czytaj więcej · 0 komentarzy · 528 czytań · Drukuj
Rejsy Statkiem "Pawełek" do Kruszwicy
„Termy Ślesińskie” Sp. z o.o. informują, iż w dniu 20.07.2014 r. organizowany jest rejs Statkiem „Pawełek” do Kruszwicy. Szczegóły.
Program rejsu:

8:00 – rozpoczęcie rejsu (pomost na terenie przystani wodnej „Marina”)
8:00 – 12:30 – rejs statkiem „Pawełek” do Kruszwicy
12:30 – 14:30 – pobyt w Kruszwicy (czas wolny dla uczestników rejsu, możliwość zwiedzania Mysiej Wieży)
14:30 – 19:00 – powrót do Ślesina
Źródło: Hotel i Restauracja 'Marina'
mark dnia lipiec 02 2014 22:35:43
Czytaj więcej · 9 komentarzy · 3496 czytań · Drukuj

Warunki meteo


Warunki pogodowe.
Okres fen.: wczesna jesień

Parametry pogodowe
O stronie...
Drodzy Internauci! Niniejsza witryna powstała z prywatnej inicjatywy, a jej twórca nie otrzymuje korzyści finansowych z jej prowadzenia. Nie jest też związany w żaden sposób z UMiG Ślesin. Wszelkie uwagi, sugestie, zażalenia do treści tego Serwisu proszę kierować na adres: mark014@gazeta.pl
Tą drogą można podać do publikacji informacje lub aktualne dane związane z podmiotami działającymi na terenie gminy Ślesin.

Jedynymi oficjalnymi stronami prowadzonymi przez pracowników Urzędu Miasta i Gminy Ślesin są gmina.slesin.pl i umig.slesin.pl i tylko za nie odpowiadają. Proszę o rozróżnienie tych adresów! Portal gminaslesin.hostpark.pl nie jest z nimi powiązany.
Ogłoszenia
Ostatnio dodane:
Zatrudnię opiekunkę dla rocznej dziewczynki
Kompletny zestaw komputerowy na sprzedaż
Nowy dom w Ślesinie
Nowy dom przy Pastelowej w Ślesinie
SKomp SKLEP I SERWIS KOMPUTEROWY
Trampoliny na sprzedaż
Szukam kierowcy na solo prawo jazdy kat "C" i na Tandem "C+E"
Nauka jazdy = Rzetelne Przygotowanie Do Egzaminu
NOWA OFERTA - POŻYCZKA 500 ZŁ DLA KAŻDEGO!
Praca dla instruktora aerobiku
Chcesz dodać ogłoszenie? Napisz jego treść i prześlij na adres: mark014@gazeta.pl
Gmina Ślesin
bullet Położenie
bullet Historia
bullet Kuchnia ochweśnicka
bullet Rzeźba terenu
bullet Krajobraz
bullet Klimat
bullet Jezioro Licheńskie
bullet Jezioro Ślesińskie
bullet Jezioro Mikorzyńskie
bullet Kanał Ślesiński
bullet Wody podziemne
bullet Ochrona środowiska
bullet Surowce mineralne
bullet Gleby
bullet Szata roślinna
bullet Zwierzęta
bullet Środowisko geograficzne
bullet Środowisko przyrodnicze
bullet Komunikacja
bullet Funkcje
bullet Przekształcenia antropologiczne
bullet Mapa gminy Ślesin
Aktualna pogoda
Licheń
bullet Bazylika NMP
bullet Inne obiekty
bullet Historia sanktuarium
bullet Program posługi
bullet Dojazd
Baza turystyczna
bullet Zabytki
bullet Noclegi
bullet Szlaki rowerowe
bullet Ośrodki rekreacyjne
bullet Punkty gastronomicze
bullet Gospodarstwa agroturystyczne
Ankieta
Jaki gatunek piosenek powinien dominować na Dniach Ślesina?

Muzyka pop

Disco polo

Muzyka rockowa

Hip-hop

Muzyka alternatywna

Muzyka elektroniczna

Muzyka ludowa

Muzyka innego rodzaju

Fotogaleria
bullet Zaśmiecone brzegi Jeziora Mikorzyńskiego
bullet Zapomniany pagórek
bullet Wysoki poziom wody w jeziorach - maj 2010
bullet Galeria zdjęć
bullet Suchy czerwiec 2008
bullet Pamiątka minionych wakacji
Współpraca
Kibicujesz LKSowi Ślesin lub śledzisz inne gminne rozgrywki sportowe, organizujesz, wiesz lub byłeś na imprezie w twojej miejscowości, możesz podzielić się z innymi wydarzeniami ze swojej parafii lub po prostu chcesz poinformować o tym co dzieje się w twojej okolicy?
Napisz artykuł (lub choćby krótką informację) do naszego serwisu o gminie Ślesin. Dzięki Twojej pomocy, miejsce to może być cennym źródłem wymiany informacji między mieszkańcami. Nie musisz podawać swoich danych, wystarczy kontakt poprzez mail lub zalogowanie do serwisu i wysłanie wiadomości. Twórzmy ten portal razem!
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło